گیمر 6 ساله خانواده اش را از آتش سوزی نجات داد

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad


پسر بچه 6 ساله با نام Taylor Hendrix، در خانه پدر بزرگش در Brownsville در حال زندگی بود. این پسر بچه ساعت 4 صبح به بازی کردن با Xbox در اتاق زیر شیروانی خانه مشغول بازی کردن می شود که در این حین متوجه آتش سوزی در خانه می شود. بلافاصله همه افراد خانه را با فریاد هایش آگاه و بیدار می کند. هر 7 نفر عضو خانواده زنده بیرون آمدند و خانه در آتش کامل سوخت. Xbox ویران شده جان تمامی افراد را از این سانحه نجات داد.

متاسفانه دقیقا مشخص نیست که پسر بچه در آن حین کدام بازی را درحال انجام دادن بود. با این حال در حال حاضر همه با نگاهی کینه وار و بعض آلود به علت خشن بودن بازی های ویدیویی به آن نگاه می کنند در حالی که همین کنسول زندگی چندین نفر را نجات داد.

اطلاعات بعدی و کامل در مورد این حادثه در مطبوعات و رسانه ها اعلام خواهد شد.

 

Grey Warden

Dragon Age Scholar
ناظم انجمن
Sep 13, 2006
6,083
نام
مجتبی
حالا مهمه مگه چه بازی داشته میکرده!!:d
تهش رو در بیارن معلوم میشه خود بچه هه نحت تاثیر بازی خونه رو آتیش زده !:d
 

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,428
نام
Mojtaba
متاسفانه همه به بازی های رایانه ای نگاه بد دارن وقتی نمی دونن همین بازی های رایانه ای تاثیرات مثبتی روی فرد می زاره که البته می شه گفت تاثیرات مثبتش از منفیش بیشتره.
 

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,076
نام
Mahmoud
یجا آتیش گرفته یکیم شانسی حالا بیدار بوده به هر دلیلی فهمیده دادو بیداد کرده.چه ربطی به گیمر بودن طرفو ایکس باکسو دووووشواریو اینا داشت؟؟؟:|
 

BlackRainbow

کاربر سایت
Oct 14, 2011
207
خه خه ... فقط همین ؟؟ گفتم شاید قضیه ای مثه قضیه ی معلم فداکاره.. خوب من اکثر موقع ها تا ساعت 4 5 صبح بیدارم یا دارم درس میخونم یا بازی یا ف*یس پوک.. یعنی فایده ی بازی تو این خبر اینه که یارو تا ساعت 4 صبح داشته بازی میکرده بعد متوجه آتش سوزی شده و جیغ و داد؟ اینم شد فواید بازی؟:)) اگر مثلا کسی ساعت 4 صبح داره ترشی درست میکنه متوجه آتیش سوزی شه اونوقت میگن از فواید ترشی بوده؟
من که نفهمیدم.
 

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
306
بفرما حالا هی بگید بازی بده نه بگید دیگه بابا جون انسانها رو نجات داده
ببینید اخر نسلی این ایکس باکس داره همه قابلیتهای نهان خودشو نمایش میده تا حالا پلی استیشن دیدین جون کسی نجات بده(شوخی بود سوپر فنهای ps3 نیان چک و لگدی مون کنن)
ولی وجدانی من فکر میکنم پسره شاکی شده که چرا ایکس باکسش داره میسوزه دادو بیداد کرده
 
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر