گیمر بودن خود را مدیون چه کاراکترهایی هستید؟

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
من جزو پیرمردهای گیم حساب میشم :D
حقیقتش رو بخواید من گیمر شدنم رو مدیون بازیهای SEGA هستم
کلاس سوم راهنمایی بودم حدودأ سال 1372 ... دوتا بازی بود که من رو با دنیای گیم آشنا کرد
اولیش بازی شورش در شهر 2 بود که کارکتر مورد علاقه من Max ( همون کرکتر پهلوون و قوی هیکل بازی ) بود
ولی در حقیقت بازی که من رو واقعأ معتاد گیم کرد یه بازی SEGA بود به اسم X-MEN
بازی X-Men یه بازی فوق العاده سخت و اعصاب خوردکن بود که یادمه هیچکس اون رو بازی نمیکرد ولی من معتادش شده بودم و هر روز بعدازظهر ها کیف و کتاب رو برمیداشتم که برم مدرسه ولی یواشکی و دور از چشم پدر و مادرم ، راه مدرسه رو عوض میکردم و بجای درس و مشق میرفتم توی یه پارک نزدیک به مدرسمون و اونجا یه کلوب بازیهای ویدیویی بود که میرفتم و اونجا از ظهر تا شب بازی میکردم
یه مرحله از بازی X-Men بود که باورتون نمیشه ولی باید در انتهای اون مرحله ما در مدت کمتر از 20 ثانیه میومدیم و دستگاه SEGA رو ریست میکردیم تا بازی ادامه پیدا کنه و به مرحله بعد بره !!!! و اگر در مدت این 20 ثانیه ای که صفحه بصورت ثانیه شمار درمیومد ما دستگاه رو reset نمیکردیم ،،، بازی Game Over میشد !!!
یادمه برای فهمیدن این راز ،،، من حدود یکسال تموم توی همین مرحله گیر کرده بودم و نمیدونستم باید چکار کنم !
یادش بخیر .....
ولی همین معتاد شدن به بازیهای SEGA ،، من رو که تا کلاس سوم راهنمایی جزو دانش آموزان رتبه اول و ممتاز مدرسه بودم ، تبدیل کرد به یه دانش آموز تنبل در دوره دبیرستان که از مدرسه فرار میکردم و بجای درس و مدرسه میرفتم توی کلوب و گیم بازی میکردم....

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
پلیسه که دنبال دزده میکرد تو اتاری
بعد ماریو تو میکرو ،شورش در شهر
میام جلوتر جایی که کاراکترها رنگ و بوی بیشتری داستان پردازی و یه عقبه
هیتمن و مکس پین گوردون فریمن
پیر شدیم از اولین بازی ای که با کامپیوتر کردم فیفا 96 تا الان 20 سال میگذره و اگه میکرو و اتاری هم اضاف کنی 23-24 سال گیمریم
خیلی سخته جدا شدن از 24 سال گیمری

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
شخصیت های Ultimate Mortal Kombat 3 چون اولین بازی کنسولی عمرم بود که بازی کردم ( در 3-4 سالگی ) بعد اونقدر خوشم اومد همون شب خواب بازیشو دیدم
و دیگه از فرداش هر روز میرفتم کلوپ بازیش میکردم ... اولین شخصیت کامبت که انتخابش کردم هم فکر کنم ارمک بود یا اسکورپین

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
کانتر استرایک،سرکله زدن با تی ان تی های کرش،دویل می کرای 3 با قول سگ سه سرش ، و gta s.a اینا چیزایی بود که من باps2 و pc بازی میکردم و گیمر بودنم مدیون این بازی هام ولی بازی هایی مثل uncharted2 ، gtav و the last of us توps3 تاثیر بیشتری تو تقویت بازی کردنم داشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر