گیمرهای حرفه ای بازی بدون قابلیت 3D را ترجیح می دهند.

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
nintendo3ds1.jpg

طبق گزارش مجله EDGE گیمرهای حرفه ای ترجیح میدهند قابلیت 3D را در هنگام بازی با 3DS خاموش کنند.
بر اساس این گزارش بازیکنهایی که در مسابقه بازی Dead or Alive: Dimensions-که در شعبه اصلی Tecmo توکیو برگزارشد-شرکت کردند افزایش فریم ریت به 60fps و همچنین عمق بصری(visual depth) اضافی را به قابلیت 3D ترجیح دادند.
خاموش کردن قابلیت 3D شما را قادر میسازد تا بازی را با فریم ریت 60fps-مانند دیگر نسخه های Dead or Alive-اجرا کنید.انجام بازی به صورت 3D فریم ریت را به نصف یعنی 30fps کاهش میدهد.
به گفته گزارش فوق این دلیل به همراه جایگاه نامناسب D-pad برای بعضیها این سوال را به وجود آورد که آیا NGP تجربه بهتری از کنسول دستی را به گیمر نمیدهد؟
این آشکار سازی مجله EDGE یک نشانه نگرانی برای کنسول دسته نینتندو است که آیا قابلیت منحصر به فرد و عامل فروش این کنسول گیمرها را تحت تاثیر قرار میدهد؟
3DS هفتم اسفند در ژاپن لانچ خواهد شد.
منبع

• Like
Reactions: Wander

vily

کاربر سایت
Aug 30, 2010
141
چقدر جدیدن تیتر های خبر ها مسخره شده به خدا الکی شورش میکنن بابا خوب یکی 3D حال میکنه برای کیف کردن نه برای مسابقه دادن موقع مسابقه مشخص هستش شما باید بیشتر دقت کنی و فریم خیلی برای شما مهم هستش کلا تیتر خبر ها کلا مسخره شده نمیگم شما که خبر رو گزاشتی بد نوشتی کلی گفتم منبع .

مثل اون یکی که گفته بود سونی میرود شکار اما اصل خبر چیز دیگه ای بود

داداش شما اگر هنری داری ارائه بده اگر نداری پس...

باز دم بروبکس گرم که همین رو هم میزارن

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
داداش شما اگر هنری داری ارائه بده اگر نداری پس...

باز دم بروبکس گرم که همین رو هم میزارن

شک دارم اصلا خوندی چی گفتم . به خدا مجبورت نکردن بیخودی پست بقیه رو نقل قول کنی .

بعدشم لطفا وقتی خبری رو نمیخونی بیخودی در موردش نظر ندی که یه وقتی طرف برگرده یه چیزی بگه که نباید بگه خود من به شخصه به شدت بدم میاد که پستی خونده نشه در موردش نظر داده بشه چه مال خودم چه به بقیه .

داداش این دوره زمونه اگه انگلیسی بلد نباشه یعنی کلات پس معرکه هستش حالا اگه شما یاد نداری دلیل نمیشه بقیه هم یاد نداشته باشن پس ترجمه کردن هنر نیست . این هم که خودم ترجمه نمیکنم به دلیل این هستش یا خبر ها رو از سایت های خارجی میخونم و این جا فقط با دوستان نظر میدیم که یه نظری تبادل کرده باشیم .

کسی هم به مترجم ایراد نگرفت که شما رگ میکشی بلکه به تیتر های خبری هستش که جدیدا سایت های خارجی برای اخبارشون انتخاب میکنن و بعضی وقت ها موضوع خبر اصلا به اون شوری که تیتر خبر هستش نیست .

بیشتر برای جنجال سازی هستش تیتر ها .

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
به نظرم بازی رو اشتباه انتخاب کردن معلوم که توی DoA فریم 60 رو هر انسانی ترجیه میده.

میرفتن MGS3D رو میزاشتن به نظرم بهتر بود.
من که تجربه 3D رو دوست دارم حداقل توی X360 و با بتمن که راضی بودم.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اول اینکه بازی فایتینگ قابلیت 3d خیلی توش تاثیری نداره

دوم اینکه حالا که ngp معرفی شده سیبیل بعضی سایت ها برای تبلیغات سو باید چرب بشه:d

سوم اینکه با این کاری که سونی کرده هر چی هکر داشت پروند فکر کنم یه سالی حداقل توی خماریش بمونیم

در ضمن doa یکی از بهترین بازی های فایتینگ هست که خودم از شماره ی دومش روی دریم کست بازیش کردم به نظرم از بازی ای مثل تکن هم سختره هم حرفه ای تر دیگه خواهشا حرف های خنده دار و فن بویانه نزنید فردا مورتال کومبت هم میان مسخره می کنن

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اینکه قابلیت 3D این همه به کنسول فشار میاره کمی نگران کننده هست.
چون این جوری که بوش میاد واسه هر بازیی اگه بخوایم فریم یا در کل کیفیت بهتری بگیریم باید خاموشش کنیم
اگه این محدودیت باعث بشه که تجربه 3D روی این کنسول خراب بشه و نشه با اون کیفیت دلخواه در حالت 3D بازی کرد که خرید 3DS کمی تامل برانگیزه
درکل تا اونجایی که همه اکثرا از کنسول پس از دیدن و استفاده ازش تعریف کردن زیاد نمی شه به حرف فقط یه مجله اعتماد کرد
و اینکه یه بازی فایتینگ به دلیل سرعت بالای گیم پلی فریم توش خیلی ارزش داره و نمی شه با دیدن همین یه مورد کلی نتیجه گیری کرد
در نهایت باید منتظر موند و بازخوردش رو مدتی بعد از انتشار کنسول دید

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اینکه قابلیت 3D این همه به کنسول فشار میاره کمی نگران کننده هست.
چون این جوری که بوش میاد واسه هر بازیی اگه بخوایم فریم یا در کل کیفیت بهتری بگیریم باید خاموشش کنیم
اگه این محدودیت باعث بشه که تجربه 3D روی این کنسول خراب بشه و نشه با اون کیفیت دلخواه در حالت 3D بازی کرد که خرید 3DS کمی تامل برانگیزه
درکل تا اونجایی که همه اکثرا از کنسول پس از دیدن و استفاده ازش تعریف کردن زیاد نمی شه به حرف فقط یه مجله اعتماد کرد
و اینکه یه بازی فایتینگ به دلیل سرعت بالای گیم پلی فریم توش خیلی ارزش داره و نمی شه با دیدن همین یه مورد کلی نتیجه گیری کرد
در نهایت باید منتظر موند و بازخوردش رو مدتی بعد از انتشار کنسول دید
نو هر 1000 تا بازی که برای 3DS بیاد شاید یکیش مبارزه ی باشه که اونم شاید 60fps ساپورت کنه. دوم اینکه با یه بازی لانچ نمیشه نسخه یه کنسول رو پیچید.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دست خودتون نیست خب. بخاطر اینکه این سری روی کنسولهای سونی منتشر نشده اشنائی باهاش ندارید. همین رو بدون که درجه سختیش شدید بالاست و به هیچ عنوان نمیتونی درش از Button Machine استفاده کنی و برند بشی.
فکر کن والیبال بازی کردن 4 تا دختره... رو نگاه میکنی بعد میگی هارد کور!!!!!!
ولمون کن توام با این تفکراتت
من در هر صورتی این کنسول رو بلاخره میخرم اما انصافا این دلیل نمیشه!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
فکر کن والیبال بازی کردن 4 تا دختره... رو نگاه میکنی بعد میگی هارد کور!!!!!!
اونکه Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball هست که یه سری فرعی بازی محسوب می شه و اصلا صحبت سر اون نیست

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
حالا کی خاست اصلا این بازی رو بازی کنه؟که 60 فریم اجرا نمیشه!! وقتی Metal Gear و Resident evil هست مبارزه ای هم که STreet Fighter دیگه کی دور بر این بازی میره؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من با بحث Hardcore Gamer و یا Casual Gamer گیمر بودن اصلا کار ندارم اما کنسول 3DS بیشتر گیمرهای غیر حرفه ای رو هدف گرفته و با سیاست های Blue Ocean ای هم که داره بازارش کلا با سونی متفاوت هست. این بخش هم طبق حداقل چیزی که شخصا دیدم نه فریم ریت اصلا میدونن چی هست که براشون مهم باشه 30 هست یا 60 و هم اینکه خود قابلیت 3D براشون خیلی جذاب هست!

در مجموع من هم قبول دارم اکثر Hardcore ها 60 فریم رو به 3D ترجیح میدن و یا اینکه مثل خود من اصلا 3D رو به هیچ وجه دوست ندارن اما مشکلی برای کنسول 3DS نیست!

این بازی هم تازه یه Lunch Title ساده هست و نمیشه روش قضاوت کرد! یکم بگذره و سازندگان بیشتر با این کنسول ور برن بازی های این فرمی 3D با فریم ریت 60 هم خواهیم داشت!

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
مطمئن باشید یه خاموش کردن 3d فریم رو از 30 به 60 نمی بره مسلما در حالت 3d هم بالای 30 فریم هست که مجبورا روی 30 ثابتش کنن اینم قابلیتی نیست که همه ی بازی ها بخوان استفاده کنن یه چیزی شبیه تکن توی همین نسل هست که دو تا اپشن گرافیکی هم داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر