گوشی Optimus 2x

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Rating - 100%
6   0   0
یک عدد گوشی LG Optimus 2x به فروش میرسه .
گوشی تو بازار ایران پیدا نمیشه , اینم یکی از اقوام از هلند برام آورده که روی جعبشم مشخصه ...
گوشی کاملا نو هست و هیچ خط و خشی نداره .
مشخصات کلی گوشی هم صفحه ی 4 اینچی IPS (تکنولوژی Iphone4 ) , سی پی یو CPU یک GHZ دو هسته ای با چیپست تگرا nvidia , دوربین 8 mp با فیلمبرداری Full HD و اندروید 2.3.7 هست ...
این گوشی هیچی از بهترینای بازار مثل S2 یا Nexus کم نداره و البته تو بازار ایران هم تکه .
قیمت پیشنهادیتون رو برام PM کنید . (لطفا قیمتای ناجوانمردانه (!) ندید مثل یکی از دوستان که میگفت 550 ! انگار میخواد ARC دست دوم بخره !)
الان گوشیای در سطح این مثل S2 تا 1 میلیون خرید و فروش میشه پس قیمت منصفانه بدید ...
اینم عکس :
09964712763522191786.jpg
28622786990013070824.jpg

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Rating - 100%
6   0   0
آقا این حرفا چیه شما هم خریدار بودی و نظرتو گفتی و البته منم قبول دارم S2 بهتره ولی هرگز نمیتونم قبول کنم تفاوت این 2 گوشی 300,400 تومنه !

چند تا لینک هم از سایتای مختلف راجع به گوشی میذارم که دیگه اینجا بحث نشه و فقط در مورد خرید گوشی و قیمت و ... صحبت بشه ...
این از Phonearena که یکی از معتبرترین سایتای موبایل هست و اگه دقت کنید کسانی که گوشی رو دارن به گوشی میانگین 9.8 دادن که بالاترین توی سایت هست :
LG Optimus 2X specs
اینم از Gsmarena که میتونید مشخصات کامل گوشی رو توش ببیند و نمای 360 درجه رو و البته دقت کنید که گوشی من بر خلاف اون چیزی که توی اکثر سایتا میبینید رنگشم تکه و قهوه ای تیره هست نه مشکی :
LG Optimus 2X - Full phone specifications

خواهشا دوستان فقط پیشنهاداتشون رو مطرح کنن که تاپیک الکی جلو نره ...

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
Rating - 0%
0   0   0
ما كه Optimus 3D داريم واقعا ازش راضي هستيم !
تو اين بازي هايي هم كه منتشر شده ( مثل modern combat 3) هيچ مشكل يا لگي نداره !
اين نوعي آپ و كمك در فروش برا دوستمون ;)

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Rating - 100%
6   0   0
ما كه Optimus 3D داريم واقعا ازش راضي هستيم !
تو اين بازي هايي هم كه منتشر شده ( مثل modern combat 3) هيچ مشكل يا لگي نداره !
اين نوعي آپ و كمك در فروش برا دوستمون ;)
thanx m8
با گوشیای Windowsphone هم عوض میکنم و سر میگیرم ...

MK SOLTAN

کاربر سایت
Dec 19, 2011
76
نام
M O H A M M A D
Rating - 100%
8   0   0
thanx m8
با گوشیای Windowsphone هم عوض میکنم و سر میگیرم ...

بابا حیفه با وین فون عوض کنی من داشتم هیچ کدوم به درد نمی خوره آندروید یه چیز دیگست البته شرمنده دخالت کردما من کارم کلا گوشیه واسه این گفتم البته همه دیگه خدارو شکر خبره هستن توی مسائل موبایل
ایشالا از ما ناراحت نباشی
یا علی
UPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Rating - 100%
6   0   0
بابا حیفه با وین فون عوض کنی من داشتم هیچ کدوم به درد نمی خوره آندروید یه چیز دیگست البته شرمنده دخالت کردما من کارم کلا گوشیه واسه این گفتم البته همه دیگه خدارو شکر خبره هستن توی مسائل موبایل
ایشالا از ما ناراحت نباشی
یا علی
UPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

چرا حيفه با WP کنم ؟ من تا حالا توى اندرويديا از x8 و x10 گرفته تا S2 به همه کار کردم , توى wp هم با mozart و 7pro کار کردم .
به جرات مىتونم بگم سرعت و کارايي که با mozart که cpu تک هسته اى داره تجربه کردم , هرگز تو s2 نديدم .
هرکس از يه زاويه به os نگاه ميکنه . الان اندرويد رو بورسه چون شخصى سازى داره و برنامه هاش زياده . اما من دنبال wp مىگردم چون سرعت بالاترى داره , کاربردى تره , چيزى به اسم force close نداره ...
کلا به نظرم اندرويد همون سيمبين با ظاهر جديده اما مايکرو کاملترين سيستم عاملو داره .
اگه wp داشته باشى نيازى به نصب هىچ برنامه ى اضافى ندارى . از faceb0ok و tweeeeter گرفته تا بهترين موزيک پلير و ويديو پلير و ... همگى توش هست و مهمتر از اون همش توى home screen هست ! اما تو اندرويد 6تا اسکرين دارم و بايد با 10 تاچ به جايى که مىخوام برسم . تو wp يه تاچ کافيه .
کلا مايکرو رو 100درجه بيشتر از اىن گوگل کلاه بردار قبول دارم و به نظرم اندرويد چيپترين os هست :دى

گوشى هنوز موجوده , امشب ميرسم تهران , اگه تا فردا مشترى نداشت از يکى از دوستان سر مىگيرم و با hd7 عوض مىکنم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر