گوشی Optimus 2x

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Rating - 100%
6   0   0
یک عدد گوشی LG Optimus 2x به فروش میرسه .
گوشی تو بازار ایران پیدا نمیشه , اینم یکی از اقوام از هلند برام آورده که روی جعبشم مشخصه ...
گوشی کاملا نو هست و هیچ خط و خشی نداره .
مشخصات کلی گوشی هم صفحه ی 4 اینچی IPS (تکنولوژی Iphone4 ) , سی پی یو CPU یک GHZ دو هسته ای با چیپست تگرا nvidia , دوربین 8 mp با فیلمبرداری Full HD و اندروید 2.3.7 هست ...
این گوشی هیچی از بهترینای بازار مثل S2 یا Nexus کم نداره و البته تو بازار ایران هم تکه .
قیمت پیشنهادیتون رو برام PM کنید . (لطفا قیمتای ناجوانمردانه (!) ندید مثل یکی از دوستان که میگفت 550 ! انگار میخواد ARC دست دوم بخره !)
الان گوشیای در سطح این مثل S2 تا 1 میلیون خرید و فروش میشه پس قیمت منصفانه بدید ...
اینم عکس :
09964712763522191786.jpg
28622786990013070824.jpg

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Rating - 100%
6   0   0
UP
چون این چند روز فقط به پول احتیاج دارم , هرکس 700 خواست فوری فروخته میشه ...
قیمت عالی گفتم که سریعتر بفروشم ...

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
Rating - 100%
2   0   0
. (لطفا قیمتای ناجوانمردانه (!) ندید مثل یکی از دوستن که میگفت 550 ! انگار میخواد ARC دست دوم بخره !)

قبل از گرونی دلار نوی این دستگاه بود ۵۷۰ وقتی دلار گرون شده تقریبا دست دوس در میاد به قیمت نوی قدیم حدود ۶۰۰
نوش هم الان حدود ۸۰۰ باید باشه و هم رده این گوشی galaxy r هست که اونم ۸۰۰ تا ۸۵۰ هست
و اینکه قیمت ارک اس با نوی این گوشی یه قیمت هست این رو هم جهت اطلاع گفتم
قیمت تون هم خوبه هیچ ۲ هسته با این قیمت گیر نمیاد قیمت خوبه امید وارم بفروشید

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Rating - 100%
6   0   0
خب فعلا 2 تا از دوستان خواستن , يکى از دوستان 650 و يکى 690 .
بالاتر نيست ؟! عجيبه ملت ميرن 1200 ميدن s2 و sensation بعد کسى گوشى ما رو که با اونا هم سطحه 750 نمىخره ! گوشى که فرقى با نو نداره , به جز 8گيگ خودش ىه ممورى 16 هم گذاشتم روش يعنى 20 گيگه !
اگه جاى اسم LG پشت گوشى نوشته بود سامسونگ الان ١تومن فروش رفته بود ...
بازار موبايل واقعا خنده داره تو ايران ...

sent from my optimus 2x using cheap os calls android

MK SOLTAN

کاربر سایت
Dec 19, 2011
76
نام
M O H A M M A D
Rating - 100%
8   0   0
دوست عزیز شما یک نگاهی به مشخصات S2 بنداز صفحه AMOLED Supeer یکی از فرق های این گوشی با گوشی شما هستش IPS که شما می گی فقط یک تکنولوژی به نظر بنده ضعیف هستش صفحه ها رو با هم نگاه کنی میفهمی.
سی پی یو 1 گیگاست اما S2 یک گیگ نیست داداش البته خوب قیمتها هم فرق داره.دوست خوبم گوشی
Optimus 3D P920

که سه بعدی هم هست با مشخصات بالاتر از گوشی شما الان نوش 750 تومنه شما از کجا قیمت گوشیتو گرفتی که می گی 750 تومن؟ عزیزم قیمت گوشی شما الان بین 550 تا 500 هستش یک بازنگری کنید توی قیمت الان هم توی بازار ایران موجوده خواستی من می دم واست بیارن ارزون
در کل من خریدارم تا 500 تومن
اینم بگم که چرا سامسونگ و اچ تی سی خیلی طرفدار داره
1:تکنولوژی های به روز دارن
طراحی جذاب البته این یکی واسه اج تی سی
3:سخت افزار به مراتب قوی تر از ال جی
4:پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری قوی
دلیلش اینه
گوشی Arc هم بسیار بسیار گوشی قدرتمندی هستش و بسیار خوش ساخت و خوش طراحی مشخصات سخت افزاریش هم بالاست.اینو بنده نمی گم خیلی از سایتهای موبایل می گن

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Rating - 100%
6   0   0
دوست عزیز شما یک نگاهی به مشخصات S2 بنداز صفحه AMOLED Supeer یکی از فرق های این گوشی با گوشی شما هستش IPS که شما می گی فقط یک تکنولوژی به نظر بنده ضعیف هستش صفحه ها رو با هم نگاه کنی میفهمی.
سی پی یو 1 گیگاست اما S2 یک گیگ نیست داداش البته خوب قیمتها هم فرق داره.دوست خوبم گوشی
Optimus 3D P920

که سه بعدی هم هست با مشخصات بالاتر از گوشی شما الان نوش 750 تومنه شما از کجا قیمت گوشیتو گرفتی که می گی 750 تومن؟ عزیزم قیمت گوشی شما الان بین 550 تا 500 هستش یک بازنگری کنید توی قیمت الان هم توی بازار ایران موجوده خواستی من می دم واست بیارن ارزون
در کل من خریدارم تا 500 تومن
اینم بگم که چرا سامسونگ و اچ تی سی خیلی طرفدار داره
1:تکنولوژی های به روز دارن
طراحی جذاب البته این یکی واسه اج تی سی
4:پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری قوی
دلیلش اینه
گوشی Arc هم بسیار بسیار گوشی قدرتمندی هستش و بسیار خوش ساخت و خوش طراحی مشخصات سخت افزاریش هم بالاست.اینو بنده نمی گم خیلی از سایتهای موبایل می گن

استاد در مورد سخت افزار که باىد بگم در اشتباهى . چرا ؟ چون توى هر بنچمارکى که ببينى شما اين گوشى از sensation که cpu ١.٢ داره بالاتره ! از s2 هم با اختلاف خيلى کم عقبتره . توى بحث gpu هم که ديگه تو بازار رو دست تگرا 2 نداريم فعلا ...
توى بحث کيفيت صفحه هم باز اشتباه متوجه شدى چون s2 فقط تو بحث روشنايى بهتره و توى رزولوشن و رنگ به هيچ وجه نمى تونه با اىن رقابت کنه . توى بحث دوربين و کيفيت ساخت هم که هرکس مقايسه کنه برنده مشخصه ...
با آرک مقايسه نکردم چون هرگز در سطح 2x نيست و بايد با black مقايسه بشه ...
با اين تفاسير و قيمت 1200 اس2 و ١ميليونى sensation که از گوشي من ضعيفتره و قيمت 850 تومنى آرک اس که يه کلاس پايينتره مسلما من گوشيمو زير 700 نميدم .
در مورد تکنولوژى به روز هم خوبه ياداورى کنم که lg پيشرو صنعت موبايل هست . چرا ؟
اولين گوشى مالتى تاچ دنيا , اولين گوشى 2هسته اى دنيا , اولين گوشى با فيلمبردارى full hd دنيا , اولين گوشى با صفحه نمايش hd دنيا , با کيفيت نرين صفحه نمايش موبايل دنيا , اولين گوشى 3D دنيا , اولين 4هسته اى دنيا ...
حالا يه سوال دوست من , سامسونگ يا HTC چه کارى جز کپى کاراى G کردن ؟! شک نکنيد که برند LG خيلي پيشرو تر و نوآورتر و با کيفيت تر هست و البته تمام محصولاتشم اصل کره هست ...
اين حرفا رو زدم تا تصوير واقعى برند lg رو نشون بدم به جاى تصوير غلطى که توى ايران ازش هست ...

sent from my optimus 2x using cheap os calls android

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
Rating - 0%
0   0   0

در مورد s2 کاری ندارم چون واقعا خوب عمل میکنه اما حتی (sensation XE (1.5 GHz Dual-core و نه مدل معمولیش(sensation (1.2 GHz Dual-core تو خیلی از بنچمارک ها از ( optimus 2x (1 GHz Dual-core ضعیف تر عمل میکنه،2x زمانی زیاد قوی نبود که هنوز Gingerbread واسش نیومده بود الان قضیه فرق میکنه "فقط از رو اعداد نگید این از اون قوی تره"

اولين گوشى مالتى تاچ دنيا , اولين گوشى 2هسته اى دنيا , اولين گوشى با فيلمبردارى full hd دنيا , اولين گوشى با صفحه نمايش hd دنيا , با کيفيت نرين صفحه نمايش موبايل دنيا , اولين گوشى 3D دنيا , اولين 4هسته اى دنيا ...

عارف جان تا جایی که من اطلاع دارم همه این کارارو ال جی نکرده دیگه ولی اینو قبول دارم انصافا ال جی خیلی این چند وقته خوب عمل میکنه ...

MK SOLTAN

کاربر سایت
Dec 19, 2011
76
نام
M O H A M M A D
Rating - 100%
8   0   0
دوست عزیز یعنی توی رنگ هیچ تفاوتی ندارند دیگه؟برو به این آدرس ببین این گوشی در برابر گلکسی اس تازه 2 نیست 1 هستش
LG Optimus 2X pictures, official photos
در ضمن اگه ال جی این همه کارها رو اول کرده بود الان صدر جدول فروش گوشی بود داداش
سامسونگ تامین کننده قطعات بسیاری از برند های معروف هستش این حرفو نزن در ضمن S2 در برابر اپل که یه برند خفنه و بسیاری از اختراعات در انحصارش هستش مثل پادشاه در برابر یک وزیر می مونه
در آخر هم بگم بنده نه با شما مشکلی دارم نه خدای نکرده قصد توهین نه اینکه تو سر مال بزنم.در اینکه گوشی شما گوشی قدرتمندی هست شکی نست.خیلم تمیزه و من خیلی خوشحال شدم با شما دوستانه در مورد گوشی بحث کردم قیمت شما هم چون مالته و دوست داری به این قیمت بدی حق طبیعی شما هستش
یا علی
حلال کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر