گفتگو در مورد شبیه ساز شدن کنسولهای PS3 و XBOX360 برای PC

lost mc

کاربر سایت
Apr 18, 2011
171
نام
سینا
سلام به تمام بچه های گل بازی سنتر
میگم اگه کسی بیکار داره تو نت میچرخه من یه کار خوب واسش سراغ دارم
یه سر به اینجا بزنید,کامنت هاشو بخونید,اگه تونستید دانلود کنید,بعد بیاید راجع بهش حرف بزنید
البته با توجه به کامنت ها به نظرم این یکی دیگه فیک نباشه

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
ساخت چنین برنامه هایی کار راحتی نیست اما اگرم ساخته شده بدونید کار نمیکنه چون سخت افزار کامپیوتر با ps3 , x360 متفاوت هست.
ps3 از cpu 6 هسته ای استفاده میکنه پس اگر هم قرار باشه از شبیه ساز روی کامپیوتر استفاده کنید باید حتما cpu 6 هسته ای داشته باشید تا بتونید بازی رو اجرا کنید ... خرید همچین cpu هم خیلی گرون هست .... کلا بی خیال بشید

S.z.a.r

کاربر سایت
Jul 21, 2011
184
نام
زیــنــب
این تاپیک مال 3 سال پیشه. وقتی سه سال پیش چنین حرفی زده شده بعد دیگه هیچ جا راجع بهش خبر موثقی منتشر نشده یعنی از همون اول فقط یه شایعه بوده. یه مساله مهم دیگه هم اینکه وقتی هنوز خود دستگاه داره تولید میشه محاله سونی راجع به شبیه ساز موضع گیری نکرده باشه یا نظری نداده باشه. شبیه ساز ps2 هم زمان با بازنشستگی دستگاه اومد که هیچ وقت هم نتونست کیفیت بازیهای خود دستگاه رو شبیه سازی کنه چون سخت افزار pc با کنسول خیلی فرق داره
به فرض محال هم که چنین شبیه سازی الان در حال ساخت یا در مراحل پایانی ساخت باشه تنها دلیل برای استفاده از اون دو چیزه: یکی اینکه خود دستگاه برای گیمرها در دسترس نباشه دوم اینکه بعضیا نخوان واسه خرید دستگاه پول بدن و بخوان مجانی بازی کنن که یه راهش همین شبه سازه. قضیه اول که فعلا منتفیه. اگر هم افرادی به دلیل دوم بخوان از شبیه ساز استفاده کنن به احتمال 99.5 درصد پشیمون میشن چون دردسر زیاد داره و آخر اون کیفیتی که باید رو نمیگیرن.
نتیجه گیری:
بی خیال شبیه ساز! :d

lost mc

کاربر سایت
Apr 18, 2011
171
نام
سینا
بی خیال شبیه ساز! :d

آقا شما به من بگی سه روز غذا نخور میتونم اینکارو بکنم ولی بیخیال شبیه ساز نمیتونم بشم :d

دوستان یه شبیه سازی پیدا کردم هرکی انگلیسیش خوبه خواهشا بره ببینه برای دانلودش باید چیکار کنم

http://xbox360emulator.com/download/

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,927
نام
آن مرد !
دوستان عزیز من شبیه ساز ps2 رو واسه این که امیدی بهش بود تا ته رفتم و کندمش یعنی 3 تا 4 سال تحقیق و دانلود و کوفت و زهرمار اگه امیدی است برم تو کار این یکی وگرنه بی خیال در ضمن من نهایتا با سیستم خر تونستم 70 درصد بازدهی ps2 رو بگیرم

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
ئوستان چرا شبیه ساز Xbox 360 دانلود نمیشه؟!؟!؟!؟
XBOX 360 Emulator Version 2.0 download

از هر سه Mirror پاک شده !

این لینکهای دروری که میزارید ؟ خودتون تست میکنید ؟ خواهشان لینکهای مطمئن و بدون مشکل بزارید .

حق با شماست ... باید با این کاربرا برخورد بشه !
البته بعضی از کاربرا هم لینک های سالم میدن ولی بعدا خراب میشه ! پاکش میکنن یا .... !

systemman

کاربر سایت
Sep 1, 2012
62
نام
Arian
ایا شبیه ساز بازیهای 360 مانند gears of war 3 برای pc هست

از نظر سیستم مشکلی ندارم .لطفا اگر شبیه ساز درستو حسابی داره معرفی بفرمایید

بیکار

کاربر سایت
Jan 14, 2008
10
دوتا شبیه ساز پیدا کردم که لینکاش را قرار میدهم Xbox 360 Emulator 1.7.1 Beta - FREE Download Xbox 360 Emulator - Free download Xbox 360 emulator software
Download PS3 Emulator 1.1.7 - Free download Sony PlayStation PS3 emulator for pc software - Soft82
PS3 Emulator
Xbox 360 Emulator
فقط یک مشکل برای اجراش دارید اونم دانلود بایوس
هرکس بایوس ها را دانلود کرد یکجا اپلود کند تا ما هم دانلود کنیم ممنون می شوم
من که نتوانستم از خود سایت اصلی دانلود کنم

archivers

کاربر سایت
Oct 8, 2012
9
دوتا شبیه ساز پیدا کردم که لینکاش را قرار میدهم Xbox 360 Emulator 1.7.1 Beta - FREE Download Xbox 360 Emulator - Free download Xbox 360 emulator software
Download PS3 Emulator 1.1.7 - Free download Sony PlayStation PS3 emulator for pc software - Soft82
PS3 Emulator
Xbox 360 Emulator
فقط یک مشکل برای اجراش دارید اونم دانلود بایوس
هرکس بایوس ها را دانلود کرد یکجا اپلود کند تا ما هم دانلود کنیم ممنون می شوم
من که نتوانستم از خود سایت اصلی دانلود کنم
داداش بزار خیالت رو راحت کنم بنده امولاتور تمام کنسول ها رو دارم و دانلود کردم همین 360 هم که گذاشتی با بایوس گرفتم فیک هس عزیز فیک هنوز چیزی بنام شبیه ساز واسه 360 نیومده

در مورد 3 هم اون امولاتوری که دوستمون گذاشتن واقعا هس اما فقط یه نکته داره که این میشه
it's versions can run only small homebrew software for the PS3

منبعش هم
The Emulator Zone - rpcs3

...............................................................

هر چی نباشه ما 5 سال هس داریم با شبیه ساز ها سرو کله میزنیم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر