گفتگو درباره Xbox Live

Master Game

کاربر سایت
Jul 19, 2011
88
سلام دوستان

من برای اولین بار دل و زدم به دریا گفتم به لایو وصل شم از لذتش غافل نمونم ولی متاسفانه چند روزه بد جور اعصابم رو خورد کرده از دوستان خواهش می کنم هرکی هر کمکی می تونه بهم بکنه تا مشکلم برطرف شه

من با وایمکس و از طریق wifi قصد وصل شدن به live رو دارم قبل اینکه بخوام به live وصل شم مطالعات کافی رو انجام دادم و Primary DNS و Secondary DNS اینترنتم رو هم پیدا کردم و mtu رو هم روی 1400 قرار دادم

همچنین در تنظیمات ایکس باکس ip seting ها رو به ترتیب

192.168.1.3

call_skype_logo.png
255.255.255.0

192.168.1.1

و در قسمت dns اولیش Primary DNS اینترنتم رو وارد کردم و دومی هم 2.4.4.2 ولی test رو که میزنم در قسمت اتصال به لایو ارور میده حالا چیزی که من رو گیج کرده اینه که بعضی وقت ها

در قسمت test internet و بعضی وقت ها هم در قسمت test xbox live ارور میده البته بیشتر وقتها در قسمت اتصال به لایو ارور میده و وقتهایی هم که در قسمت اینترنت ارور میده وقتی دوباره تست میگیرم

در قسمت لایو ارور میده حتی Secondary DNS رو 1.1.1.1 و یا قسمت Primary DNS آی پی های 2.4.4.2 و 1.1.1.1 رو گذاشتم و قسمت Secondary DNS اینترنتم رو گذاشتم باز هم نشد

حتی در قسمت ip seting به جای 192.168.1.3 این رو نوشتم 192.168.1.2 و همچنین روی حالت اتومات هم قرار دادم

و چند دفعه تنظیمات را ریستارت کردم و mtu اینترنتم هم زیاد کردم باز هم نششششششششششششششششد یعنی کاری نمونده که نکردم و حسابی رو اعصابمه

از دوستان خواهش می کنم راهنماییم کنن تا من هم بتونم به خانواده بزرگ live بپیوندم (دوتا عکس از ارور و نحوه اتصال گرفتم که براتون میزارم
سلام
داداش من از این مشکلا تو 360 زیاد داشتم فکر کنم برای پینگ اینترنتت باشه ترافیکه اون شرکت اینترنتت میره بالا آی پی ها درست شناسایی نمیشن
بهترین حالت هم اینه که بزاری رو اتوماتیک دستی تظیمش نکن
یه نکته دیگه هم هست ممکنه برا مودم باشه
درود

این مشکل NAT Type: Strict رو چه جوری حل کنم؟

دیگه چی کار باید بکنم؟

داداش یه مودم OPEN NAT بگیر خیال خودتو راحت کن
من برا یکی از رفقا مودم N300 دی لینک رو گرفتیم فکر کنم پشتش به انگلیسی نوشته بود برای گیم آنلاین همه پورت هاتش باز بود خواستی بگو تو اینترنت نمونش رو پیدا کنم بهت بگم کدومه
ولی فقط ببین روش نوشته باشه
میتونی البته مودمت رو هم یه سره کنی پورت باز کردن فایده نداره من خودم رو 360 برا کال آف دیوتی صد بار از ای کارا کردم باید بریدج کنی که ای فای قطع میشه

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
داداش یه مودم OPEN NAT بگیر خیال خودتو راحت کن
من برا یکی از رفقا مودم N300 دی لینک رو گرفتیم فکر کنم پشتش به انگلیسی نوشته بود برای گیم آنلاین همه پورت هاتش باز بود خواستی بگو تو اینترنت نمونش رو پیدا کنم بهت بگم کدومه
ولی فقط ببین روش نوشته باشه
میتونی البته مودمت رو هم یه سره کنی پورت باز کردن فایده نداره من خودم رو 360 برا کال آف دیوتی صد بار از ای کارا کردم باید بریدج کنی که ای فای قطع میشه
مودم من هم DLink N300 است و این ویژگی game online تنظیمات خاصی داره؟ تو فیفا خیلی اذیت کننده شده!

Master Game

کاربر سایت
Jul 19, 2011
88
مودم من هم DLink N300 است و این ویژگی game online تنظیمات خاصی داره؟ تو فیفا خیلی اذیت کننده شده!

سلام داداش گلم

نه عزیزم ، این مودم خودش نت اپن هست ( Nat Open ) یعنی پورت های نت بازه و به هیچ وجه نباید اذیتت کنه ...

مودم شما کاملا مناسب بازی آنلاین هست من خودم با این مودم بازی کردم عالیه ...

اگر اذیتت میکنه ممکنه برای پینگت باشه یا سرعت اینترنتت ، دقیقا مشکلت چیه تو بازی ؟؟؟

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
سلام داداش گلم

نه عزیزم ، این مودم خودش نت اپن هست ( Nat Open ) یعنی پورت های نت بازه و به هیچ وجه نباید اذیتت کنه ...

مودم شما کاملا مناسب بازی آنلاین هست من خودم با این مودم بازی کردم عالیه ...

اگر اذیتت میکنه ممکنه برای پینگت باشه یا سرعت اینترنتت ، دقیقا مشکلت چیه تو بازی ؟؟؟

مرسی
سرعت اینترنت : حدودا ۱۰ مگ ( یک مگابایت سرعت دانلود )
پینگ : ۲۱۰

کلا برای کانکت شدن به لایو و مخصوصا بازی فیفا ۱۵ مشکل دارم.
حریف پیدا نمیکنه و با دوستام هم نمیتونم بازی کنم و قطع میشه.

Sent from my iPad using Tapatalk

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
مرسی
سرعت اینترنت : حدودا ۱۰ مگ ( یک مگابایت سرعت دانلود )
پینگ : ۲۱۰

کلا برای کانکت شدن به لایو و مخصوصا بازی فیفا ۱۵ مشکل دارم.
حریف پیدا نمیکنه و با دوستام هم نمیتونم بازی کنم و قطع میشه.

Sent from my iPad using Tapatalk

اين فيفا يه مشكلي داره منم برام حريف سخت پيدا ميكرد ولي تو بقيه بازي ها اوكي بودم

Good luck !!!

navidmetal

کاربر سایت
Nov 24, 2010
11
یه سوال داشتم که شاید خیلی واسه همه مفید باشه.
میخواستم ببینم خرید بازی ها با طرح ایکس باکس لایو گلد که دارای تخفیف های ویژه برای بازی ها است نیاز دائم به طرح ایکس باکس لایو گلد داره یا نه, یعنی بعد از اتمام طرح گلد اگه بازی خریده باشید بازی قابل اجرا هست یا باید طرح گلد را دوباره فعال کنیم؟؟؟

Joseph Seed

کاربر سایت
Dec 16, 2019
6
رفقا من تازه ایکس باکس وان گرفتم.تمام بازیام روی دستگاه نصب بوده.چند تا سوال دارم لطف کنین راهنمایی کنین.
اول اینکه میشه الان که اکانتم قانونی نیست به لایو وصل شم؟یا احتمال بن شدن دستگاه هست؟
دوم اینکه میشه با گیفت کارت بازی قانونی خرید؟

Sinai4ever

کاربر سایت
Jan 22, 2009
48
نام
سینا
سلام
ارادت، دوستانی که با اینترنت مخابرات وصل میشن به لایو با چه DNS کار میکنند؟ من هر DNS میزنم وصل نمیشه کنسولم، قبلا شاتل داشتم مشکل نداشتم، الان گرفتار شدم!!

Frzdorri

عضو جدید
Jul 11, 2020
1
سلام
معذرت میخام من یک اکس باکس وان اس که بازی هکی روش نصب شده دارم و خب قاعدتا نمیتونم انلاین برم تو بازی چون بازی یا حالا دستگاه (طبق گفته فروشنده ها) بن میشه
همونطوری که میدونید با یک اکانت خاص ساخته شده و بازی ها روی همون اکانت ها هستند
یک دوستی داشتم که بعد از ریست تو فکتوری کردن برای کاملا انلاین شدن و پاک کردن همه اطلاعات با یک گزینه (reset and keep game) مواجه شد و اون گزینه رو زد
بعد از این اتفاق همون اکانت فروشگاه روی ایکس باکس اجرا شد و نکته مهمش این بود که توی اون اکانت روی قسمت لیست بازی های اماده نصب نزدیک 200 بازی انلاین و افلاین بود که میشد دانلودشون کرد
حالا میخاستم ببینم همچین چیزی چقدر ممکنه چون هم دوستم هم داییش این کارو کرده بودن و بن نشدن و اگر من این کارو بکنم ممکنه اون اکانت بالا نیاد یا بن بشه دستگاه؟؟

ممنون میشم جواب بدید اگر تخصصی دارید در این زمینه❤️❤️❤️

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر