گفتگو درباره Xbox Live

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
آقا میگم گیمرتگ قبلیمو بخوام عوض کنم بدونه پوینت میشه(حداقل یه بار)؟ یا بازم بایس پوینت بگیرم؟
اگه برای اولین باره نه پویینت نمی خواد ولی اگه قبلا عوض کردی و الان دوباره می خوای عوض کنی باید یه مبلغی رو بدی.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
نه نمیشه از GS استفاده کرد

پس این دوستمون چی میگه؟:-/

یه سوال دیگه اینکه قبلا میشد با مثلا ۶۰۰۰ جی بازی دانلود کرد ، الان تو ایکس وان این گیم اسکور های ما چه کاربردی دارن ، اگر بخوایم با اسکور چیزی دی ال کنیم باس با هتلر شکن بریم(در کل میخوام بدونم قبلا چطور بود)؟

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
اقا من امروز یه گیگ ترافیک خریدم الان نود مگش مونده(وقتی شروع به بازی کردم ۶۰۰ ۷۰۰ مگ داشتم). تایتانفال همشو خالی کرد یا اینکه استفاده ی خودم بوده؟
من تایتانفال رو تو PC دارم مصرف حجمش بالاست
خود بازی خورده حجمتو;)

sasao

کاربر سایت
Mar 5, 2014
16
سلام دوستان

من برای اولین بار دل و زدم به دریا گفتم به لایو وصل شم از لذتش غافل نمونم ولی متاسفانه چند روزه بد جور اعصابم رو خورد کرده از دوستان خواهش می کنم هرکی هر کمکی می تونه بهم بکنه تا مشکلم برطرف شه

من با وایمکس و از طریق wifi قصد وصل شدن به live رو دارم قبل اینکه بخوام به live وصل شم مطالعات کافی رو انجام دادم و Primary DNS و Secondary DNS اینترنتم رو هم پیدا کردم و mtu رو هم روی 1400 قرار دادم

همچنین در تنظیمات ایکس باکس ip seting ها رو به ترتیب

192.168.1.3

call_skype_logo.png
255.255.255.0

192.168.1.1

و در قسمت dns اولیش Primary DNS اینترنتم رو وارد کردم و دومی هم 2.4.4.2 ولی test رو که میزنم در قسمت اتصال به لایو ارور میده حالا چیزی که من رو گیج کرده اینه که بعضی وقت ها

در قسمت test internet و بعضی وقت ها هم در قسمت test xbox live ارور میده البته بیشتر وقتها در قسمت اتصال به لایو ارور میده و وقتهایی هم که در قسمت اینترنت ارور میده وقتی دوباره تست میگیرم

در قسمت لایو ارور میده حتی Secondary DNS رو 1.1.1.1 و یا قسمت Primary DNS آی پی های 2.4.4.2 و 1.1.1.1 رو گذاشتم و قسمت Secondary DNS اینترنتم رو گذاشتم باز هم نشد

حتی در قسمت ip seting به جای 192.168.1.3 این رو نوشتم 192.168.1.2 و همچنین روی حالت اتومات هم قرار دادم

و چند دفعه تنظیمات را ریستارت کردم و mtu اینترنتم هم زیاد کردم باز هم نششششششششششششششششد یعنی کاری نمونده که نکردم و حسابی رو اعصابمه

از دوستان خواهش می کنم راهنماییم کنن تا من هم بتونم به خانواده بزرگ live بپیوندم (دوتا عکس از ارور و نحوه اتصال گرفتم که براتون میزارم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر