HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
کلا تمام سوالایی که داری رو همش رو باید تو فصل بعدی جواب بدن :-" ولی :
در مورد مرد غریبه خوب صد در صد جوناس وقتی میره تو اینده متوجه میشه اونجای گند مند زیاد زدن واسه همین تصمیم میگره با همون ماشین زمانی که میبیره پیش ساعت ساز ـه که خوب قاعدتا باید تو اینده پیداش کرده باشه برگرده و این چرخه سفر در زمان رو متوقف کنه ولی خوب هرچی هست باید به نواح ربط داشته باشه که خوب نواح هم میگه که جوناس نمیدونه در واقع داره چرخه رو اغاز میکنه و نمیدونه که مسبب کارها باز خودشه

مامان رژینا هم هم تو سال 1986 وقتی سگش رو که تو گذشتش گم کرده بود یهو پیدا میکنه ظاهرا یـ بو هایی میبره و کنجکاو میشه در کل معلوم نیست که چرا اون کارا رو کرده باید واستیم تا فصل دوم مامان جوناس هم که هیچی ولش کن حکم وقت پر کن این حرفا رو داشت :D

سه بعد زمان هم سوال منم هست دقیقا چه شد که این شد :D یکی از تو اینده احتملا نواح مسبب باز شدن پرتال شده جوری که تایم لاین ها یـ دوره جلو تر میاد جوناس از 2019 میره تایم لاین بعدیش دوپلر هم میاد دوره بعدیش دوپلر هم اگه دقت کنی تو دوره بزرگ سالی خودش هست پس اونجا که از بچه گیش میاد تو دوره بعدیش تو اون زیر زمینی که خودش درست کرده بعدا باید دوباره یـ جوری برگرده به تایم لاین خودش وگرنه چجوری تو تایم لاین بزرگسالیش بزرگ سال ـه تو تایم لاین پیریش هم پیره ؟ کلا فک کنم تایم لاین دوپلر خیلی خر تر از این حرفا باشه :-?

داستان هم هم من تقریبا یـ قدم جلو بودم از سریال چون کامل قابل پیش بینی بود چون تایم تراول زیاد دیده بودم و تقریبا کلیشه ای بود من بیشتر مبهوت جو تینجیری و تاریک و گرفته سریال و شخصیت پردازی و موسیقی + فیلمنامه (سریال نامه ؟ :D) شدم <:-P
این گذشته نیست که فقط رو اینده تاثیر میزاره بلکه آینده هم رو گذشته میتونه تاثیر بزاره
اها دمت گرم.
فقط اون قسمت غربیه و نواح، اینجوریه که انگار دو گروه خیر و شری هست که یکیشون به رهبری مامان رجینا و با کمک اون غریبست. اون یکی هم نواحه و الان با کمک پسر رجینا؟

• Like
Reactions: Moriarty

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اها دمت گرم.
فقط اون قسمت غربیه و نواح، اینجوریه که انگار دو گروه خیر و شری هست که یکیشون به رهبری مامان رجینا و با کمک اون غریبست. اون یکی هم نواحه و الان با کمک پسر رجینا؟
والا این مورد نواح معلوم نشد و هنوز میستری هستش معلوم نیست مال چه زمانی یـ جورایی شبیه این ابزرور های سریال فرینج هستش اگه دید باشی سریال رو میفهمی چی میگم :-B شاید مال زمان های خیلی خیلی دور تر باشه اون خیر و شر هم که خوب معلوم نیست دقیقا چیه بیشتر به نظر میاد واسه خام کردن دوپلر ازش اشتفاده میکرد نواح اگه اشتباه نکنم :-? رفیق جوناس هم که خوب معلوم نشد دقیقا سر پیاز گزاشته بودنش یا تهش و موکولش کردن فصل بعدی باید منتظر بود و دید ...

• Like
Reactions: HIGH DEVS

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
the walking dead باقی قسمتهای ک از فصل 7 ندیده بودم شروع کردم ببینم(البته نه کامل همینطوری حی رد میکردم ) واقعا یه سریال مذخرفی بیش نیست حیف اون چند فصلی که دیدم !کلا 3 فصل اول خوب بود ولی الباقی فول شت هست
خیلی خوشحال شدم که اون بسره کارل مرد
صد البته حیف ک نیگان اونطور شد خیلی خوب بازی میکرد
واقعا با این افتضاح قرار نیست کارگردان سریال رو تموم کنه!!! حی تکراری تکرار میزنن دار دسته رک رو ناکار میکنند بعد دوباره بلند میشه شاخ میشن و اونارو میکشن الان چند فصله این رونده

Dimitriss

کاربر سایت
May 14, 2018
45
the walking dead باقی قسمتهای ک از فصل 7 ندیده بودم شروع کردم ببینم(البته نه کامل همینطوری حی رد میکردم ) واقعا یه سریال مذخرفی بیش نیست حیف اون چند فصلی که دیدم !کلا 3 فصل اول خوب بود ولی الباقی فول شت هست
خیلی خوشحال شدم که اون بسره کارل مرد
صد البته حیف ک نیگان اونطور شد خیلی خوب بازی میکرد
واقعا با این افتضاح قرار نیست کارگردان سریال رو تموم کنه!!! حی تکراری تکرار میزنن دار دسته رک رو ناکار میکنند بعد دوباره بلند میشه شاخ میشن و اونارو میکشن الان چند فصله این رونده
اره نیگان نباید اونطوری میشد قسمت آخر خیلی مسخره بود یه جورایی دوس داشتم ریک به فنا بره چون نیگان خیلی سرتره
چند روز پیش هم یه خبری خوندم مثل اینکه ریک قراره تو فصل 9 کشته بشه و اینکه تو فصل 9 انگار قراره تمرکز سریال رو مبارزه انسان ها با زامبی ها باشه تو قسمت اخر هم ریک به اون گله بزرگ زامبی اشاره کرد

Last edited by a moderator:

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
آقا این legion چرا انقد بیجور شد حال مارو گرفت، این همه صبر کردم همه قسمتا باهم بیاد،نشستم از قسمت 6 به بعد هی 5 ثانیه 5 ثانیه میزدم جلو...
بهترین سریال پارسال بود برام، چرا مثه آدم ادامه ای همون خط زمانی فصل یک رو حفظ نکردن...
الانم قسمت 9 رو دیدم، چی بود این فصل آخه (:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر