stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
من تازه شروع کردم به دیدن سریال Lost :-" اما زیرنویسش یدونه که پیدا کردم بعضی اوقات اصلا یچیز دیگه داره ترجمه میکنه! کسی زیرنویس خوب سراغ نداره؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
امروز سریال MindHunter رو دیدم، خیلی سریال خوبیه و فکر میکنم فصل 2 خیلی خفنی داشته باشه چون بدمن اصلی رو نشون ندادن این فصل

مشخصه کی قراره بیاد فصل بعدی؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
سلام
من تازه شروع کردم به دیدن سریال Lost :-" اما زیرنویسش یدونه که پیدا کردم بعضی اوقات اصلا یچیز دیگه داره ترجمه میکنه! کسی زیرنویس خوب سراغ نداره؟
قدیمیه سریالش تقریبا. زیرنویس بهتر نداره تاجایی ک میدونم

• Like
Reactions: stanley

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
  • Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
56aj_screenshot-www.metacritic.com-2018.06.05-13-59-32.png

:-"

Dimitriss

کاربر سایت
May 14, 2018
45
سلام
منم بعد 10 سال دوباره دیدمش به نظرم اگر بهترین تاریخ نباشه حداقل متفاوت ترین سریال هست و چند وقت دیگه بازم باید دوباره ببینمش تا رو جزئیات زوم کنم.
زیرنویسش همونی هست که داری منم این مشکل رو داشتم متاسفانه مترجم ها خیلی کم لطفی میکنن

• Like

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
سریال safe رو دیدم سریال خیلی خوبی بود
باید به کاگردان و نویسنده این سریال تبریک گفت خیلی خوب درستش کردن
کاری به بیننده میکنند به هر کی شک کنند. خیلی پیچیده و راز الود بود!
اما استاد مایکل سی هال خیلی خوب بازی کرد .چند صحنه از حرکتای دکستریش هم اجرا کرد:D عالیه این بشر
خلاصه پیشنهاد میشه نگاه کنید
اهنگ اول تیتراژ هم شنیدنیه
9از 10 بهش نمره میدم

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
منم بعد 10 سال دوباره دیدمش به نظرم اگر بهترین تاریخ نباشه حداقل متفاوت ترین سریال هست و چند وقت دیگه بازم باید دوباره ببینمش تا رو جزئیات زوم کنم.
زیرنویسش همونی هست که داری منم این مشکل رو داشتم متاسفانه مترجم ها خیلی کم لطفی میکنن
اره سریالش تا اینجا که خیلی خوبو درگیر کننده بوده. فصل های بعد زیرنویسش بهتر نمیشه؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
حالا که بحث لاست شد منم تازه دارم میبینم فصل چهارم، بنظرم از بین سریالای قدیمی که تو ایران معروف بود (24 و Prison Break و ...) که الکی خیلی گندشون میکردن این فعلا بهترینشون بوده تا اینجا مگه اینکه جلوتر خراب کنه.

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
حالا که بحث لاست شد منم تازه دارم میبینم فصل چهارم، بنظرم از بین سریالای قدیمی که تو ایران معروف بود (24 و Prison Break و ...) که الکی خیلی گندشون میکردن این فعلا بهترینشون بوده تا اینجا مگه اینکه جلوتر خراب کنه.

اتفاقاً از بین این 3 سریال 24 با اختلاف بهترینه. حتی اون فصل 12 قسمتی هم که بعد از چند سال ساخته شد، نشون داد چرا توی سبک خودش رقیب نداره.
لاست هم تا اواسط خوب بود و هرموقع بهش فکر می‌کنم یه سریال عظیم میاد توی ذهنم و اون فضای مرموز و معرکه‌ش، ولی خب نتونست کیفیت‌ـش رو حفظ کنه و همین مرموزی بیش از حد یا بهتره بگم سؤال ایجادکردن بیش از حد به سریال ضربه زد.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
اره سریالش تا اینجا که خیلی خوبو درگیر کننده بوده. فصل های بعد زیرنویسش بهتر نمیشه؟
بگذار برسی فصل آخر , میای اینجا نویسنده و کارگردان گرامی سریال رو مورد عنایت قرار میدی خودت. :D:-<

Dimitriss

کاربر سایت
May 14, 2018
45
ا
لاست هم تا اواسط خوب بود و هرموقع بهش فکر می‌کنم یه سریال عظیم میاد توی ذهنم و اون فضای مرموز و معرکه‌ش، ولی خب نتونست کیفیت‌ـش رو حفظ کنه و همین مرموزی بیش از حد یا بهتره بگم سؤال ایجادکردن بیش از حد به سریال ضربه زد.
به نظرم لاست رو دو جور میشه دید اولی اینکه خودت رو درگیر سوال های و معماهای سریال کنی سوالایی که جوابی ندارن و یا جوابشون رو به عهده خود بیننده گذاشتن که هر کسی چه برداشتی کنه و دوم اینکه با این دیدگاه نگاه کنی مهم نیست جواب بعضی سوال ها چیه مهم اینه چه چیزی از سریال یاد گرفتی
به نظرم یکی از اساسی ترین پیام هایی که سریال خواسته به مخاطب بگه
دیالوگ بین جیکوب و ریچارد هست قسمت 9 فصل ششم دقیقه 3
5
جیکوب: فکر کن این بطری دقیقا همون چیزیه که تو مدام بهش میگی (جهنم)
اسم های زیاد دیگه ای هم داره شرارت پلیدی تاریکی و اینجاست توی بطری میچرخه و نمیتونه بره بیرون چون اگر بره پخش میشه
چوب پنبه این جزیره است و تنها چیزیه که تاریکی رو جایی که بهش تعلق داره نگه میداره
اون مردی که تو رو فرستاد که منو بکشی معتقده که همه میتونن فاسد بشن چون گناه کردن در طبیعتشون نهفته است
من ادم ها رو میارم اینجا که بهش ثابت کنم اشتباه میکنه و وقتی میرسن اینجا گذشته اشون معنایی نداره
ریچارد: قبل از این که کشتی منو بیاری کسای دیگه ای هم بودن؟
جیکوب:آره خیلی
ریچارد: چه بلایی سرشون اومد؟
جیکوب: همشون مردن
ریچارد: اما اگه تو اوردیشون اینجا پس چرا کمکشون نکردی؟
جیکوب: چون میخواستم خودشون به خودشون کمک کنن
تا فرق کار درست و غلط رو بدونن نه اینکه من بخوام بهشون بگم و تشخیص بدن
اگه من مجبورشون کنم کاری کنن همه چیز بی معنی میشه
چرا من باید بیام وسط؟

• Like
Reactions: amir72

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر