گزارش: Horizon: Zero Dawn در سال جاری میلادی از طریق Steam و Epic Games Store به PC خواهد آمد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
797864.jpg

منابعی مورد اعتماد به وبسایت Kotaku اعلام کرده اند که ساخته تحسین شده استودیو Guerrilla Games برای PlayStation 4 یعنی Horizon: Zero Dawn امسال به کامپیوترهای شحصی خواهد آمد.
به گفته 3 منبع آگاه به برنامه های Sony، این شرکت در حرکتی بی سابقه عنوان Horizon: Zero Dawn را به PC خواهد آورد تا به سنت عرضه انحصاری ساخته های استودیوهای داخلی خود بر روی کنسول های PlayStation پایان داده و آینده عناوین اختصاصی خود را طور دیگری رقم بزند. اکنون سه سال از عرضه Horizon می گذرد و این بازی برای اولین بار به پلتفرم دیگری خواهد آمد. منابع Kotaku از عرضه همزمان این بازی بر روی Steam و Epic Games Store خبر داده اند (البته این مسئله هنوز نهایی نشده است). از زمان تصاحب استودیو Guerrilla در سال 2005 توسط Sony...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
خیلی عالیه.
همه بازیا بهتره رو پی سی بیان. چه نینتندو چه سونی چه مایکرو.
الان بازیایی که تو نسل 7 گیر کردنو با نسخه های pc شون مقایسه کنید و ببینید که چقدر این اتفاق برای تجربه مدرن بازیای قدیمی تر عالیه.
خیلی از بازیای حتی قدیمی تر به واسطه ماد هاشون کاملا مدرنیزه شدن و تجربه خیلی عالی تری رو باعث میشن.
من خودم هورایزنو خریدم ولی زیاد نرفتمش اما به واسطه این صبر میکنم ببینم پورت پی سیش چطوره شاید رو پی سی برمش.
دوستانیم که با این قضیه مشکل دارن لطفا از سال 2006 تا 2010 و فن بوی بازیای اون دوران لطفا خارج شن.
هیچ جای دنیا و هیچکس براش مهم نیست که یکی یه بازیو رو چه پلتفرمی بازی میکنه.
شرکتای سونی مایکرو و نینتندو دوست شما نیستن که ازشون مستقیم طرفداری میکنید. اگه ببینن با چیزی سود میکنن قطعا اونکارو بدون توجه به نظر شما انجام میدن.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
هورایزن برای PC واقعا یه توهم خیلی خیلی بزرگ بود! کل بازاریابی و رنگ و بوی بازی آبی پلی استیشنی بود، یه آی پی جدید که خیلی زود به یه نماد یونیک تبدیل شد. واقعا برای هر پلتفرم دیگه ای یه توهم بزرگ بود.

دوست دارم حالا که دوران جدیدی برای پلی استیشن شروع شد و برند از اون حالت انحصار و دور از دسترس بودن همیشگی خودش دور شده، تو قدم بعدی نمادهای دیگه خودشم از این انحصار در بیاره. بلاد بورن گزینه خیلی خوبیه، در کنار آنچارتد کالکشن، TLOU و U4.
سونی هر انتظاری که از نسخه PC هورایزن داشته باشه، خیلی زود برآورده میشه، پیشبینی این خیلی راحته تقریبا یکی از بهترین گزینه ها رو برای شروع این پروژه انتخاب کردن، یه شوکیس گرافیکی عامه پسند و به نظر موفقیت هورایزن، سونی رو از استراتژی جدید مطمئن میکنه.

در کل دوران عجیبیه، امیدوارم باشیم و آینده رو ببینم، بودن تو شرایط فعلی سخته!!!

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,522
سونی به شدت داره سراشیبی میره. به شخصه هیچ علاقه ای به خرید PS5 ندارم وقتی حتی احتمالا قدرت کمتری نسبت به XSX داره. یه پی سی میبندی انواع بازی ها و انحصاری های دو شرکت (و حتی نینتندو با شبیه ساز) رو با کیفیت خوب اجرا میکنی و از همه نظر مثل ماد و کنترلر و موس و کیبرد ازادی عمل داری.
پلی استیشن و اکس باکس هم میمونن برای افرادی که حوصله پی سی بستن ندارن یا زیاد بازی نمیکنن.

• Like
Reactions: mobin.hb96

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
به شخصه برای من که اکثر بازیها رو روز اول بازی نمیکنم (به جز یه سری بازی خاص) این اتفاق خیلی خوبی میتونه باشه. امیدوارم این روند برای اکثر بازیها ادامه پیدا کنه حالا عرضه بازی رو استیم یکی دو سال یا چند ماه برای من فرقی نمیکنه فقط رو استیم عرضه بشه :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,286
اتفاقا من ۱۰ سال پیش چنین روزی رو پیشبینی می کردم؛ حتی هم به خودت هم گفته بودم.:D:D:D

=====================================================================
پسر Horizon Zero Dawn با Death Stranding چه شود برا ما پایرت بازاها:x:D
متاسفانه DS رو اگه پایرت بزنی عملا نصف بازی و اهدافی که دنبال میکنه رو از دست میدی:D ولی هورایزن اشکالی نداره:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,434
نام
محمد
متاسفانه DS رو اگه پایرت بزنی عملا نصف بازی و اهدافی که دنبال میکنه رو از دست میدی:D ولی هورایزن اشکالی نداره:D
باز از هیچی بهتره، فوقش توی همون محیط خالی میچرخن:D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
ازکه بازی نمی کنن دروغ میگن,هدفشون کل کلو این داستانا ست،تا یکم بچه هارو سرگرم کنن،چقدر به موقع چه خوبن اینا.
یه موقع ناراحت نشیدا،از ته قلبم می گم واقعاً دمتون گرم تو این اوضاع شماها یکار بزرگ انجام می دیدید.اون استیکرها نشون میدن هدفتونم فقط همینه،دیگه انقدر به هم وابسته شدید،که نمیشه تصور کرد چیز دلی بینتون باشه،اگه باشه هم به دل نمی گیرید. همو دوس دارید این کاملا مشخصه. اگه تو زندگی واقعی بهم برسید فکر می کنم که خیلی بیشتر این حس قابل لمس تر بشه.

از این بازی هیچی نمی دونم از همینشم خوشم میاد.[/SPOاER]

والا من یه گروهی بودم بهشون گفتم RDR 2 رو بازی نمیکنم همه هم التماسم رو میکردن که بازی کن و ... ولی همچنان بازی نکردم (شاهدین امر هم هستن تو همین تاپیک) و بعید هم میدونم بازیش کنم :D این هورایزون صلوات الله علیه از RDR 2 که دیگه بالاتر نیست؟ :D هست؟ :D

اینا رو گفتم که این تئوریهای دایی جان ناپلئونی رو خدای نکرده نابجا خرج نکنی سوختت تموم میشه تو راه میمونی :D

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
داستان PC گیمینگ خیلی عجیبه!
میدونید چرا؟ چون PC گیمینگ مثل یک گاو بزرگ و شیرده میمونه، همه اقسام و ملت های دنیا دارند از شیرش میدوشند، اون وقت سونی فقط با شاخ هاش سر شاخ میشد... که اخرش به راه راست هدایت شد :D
من بعید نمیدونم تو اینده بشدت نزدیکی تموم بازی های نسل 5-6-7 سونی رو تو یک کلاینت مخصوص سونی تو PC گیمینگ نبینیم...

• Like
Reactions: IMANOKA

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خوب تو مصاحبه ی هرماان هولست گفته که بازیها Day and date رو PC نمیان یعنی همون روز اول نمیان ولی بعدا میان. خوب تبریک میگم سران جدید سونی برای کشتن برند رسما اقدام کردن. موفق باشن
فکر نکنم این کارشون باعث کشتن برند بشه :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
از این به بعد شایعات را دست کم نگیرید

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

از این به بعد چرا، چند سالیه اکثرا شایعات واقعی میشن... اصولا اگه شایعه ای مطرح شد و سریع تکذیب نشد، صحتش قطعیه

فکر نکنم این کارشون باعث کشتن برند بشه :D
باعث مرگ برند که نمیشه، همون طور که بعد از شکست دریمکست، برند سگا از بین نرفت... اما خود چیزی که به اسم پلی استیشن می‌شناختیم و کنسولاهاش کاملا تغییر شکل میدن... من خودمم نمیدونم هدفشون چیه و آخرش چی میخوان به دست بیارن... ولی اگه برنامه ریزی نداشته باشن و فقط جهت کسب سود بیشتر این کارا رو کرده باشن، پلتفرمشون رو از دست میدن و مثل سگا تبدیل به ناشر میشن و باید برای استادیا و کلود بازی تولید کنن...

سونی تو دو دهه گذشته بارها ثابت کرده استاد نابود کردن محصولات و بخش های موفقشه..

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر