گزارش: Horizon: Zero Dawn در سال جاری میلادی از طریق Steam و Epic Games Store به PC خواهد آمد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
797864.jpg

منابعی مورد اعتماد به وبسایت Kotaku اعلام کرده اند که ساخته تحسین شده استودیو Guerrilla Games برای PlayStation 4 یعنی Horizon: Zero Dawn امسال به کامپیوترهای شحصی خواهد آمد.
به گفته 3 منبع آگاه به برنامه های Sony، این شرکت در حرکتی بی سابقه عنوان Horizon: Zero Dawn را به PC خواهد آورد تا به سنت عرضه انحصاری ساخته های استودیوهای داخلی خود بر روی کنسول های PlayStation پایان داده و آینده عناوین اختصاصی خود را طور دیگری رقم بزند. اکنون سه سال از عرضه Horizon می گذرد و این بازی برای اولین بار به پلتفرم دیگری خواهد آمد. منابع Kotaku از عرضه همزمان این بازی بر روی Steam و Epic Games Store خبر داده اند (البته این مسئله هنوز نهایی نشده است). از زمان تصاحب استودیو Guerrilla در سال 2005 توسط Sony...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
ببخشید مگه ارث بابامونه یا پولش توی جیب ما می ره که دل به حال سونی بسوزونیم؟ حتی برند ایرانی هم نیست که بگیم حمایت ملی پس گور باباش کار خوب تحویل داد می خریم نداد هم خودش ورشکست می شه به چوخ می ره.
یعضی ها چنان حرف از دلسوزی از سونی می زنن انگاری سهام دارشن
ولا حرف منم همینه
ببخشید ببخشید ک.و.ن لق شون که بخوان ورشکست بشن یا پولدار چی قراره به منی برسه که فقط یه دونه کنسول ازشون خریدم
ولی بعیضا همون احتمالا ارث پدری دارن از این کمپانی ها

• Like
  • Smile
Reactions: IMANOKA and s.1

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
نسل ۸ رو مایکرو با اشتباهات مسلسل وار شروع کرد. اینقدر افتضاح استارت زد که بحث فروش رو از اول باخت. خیلی با این بحث اومدن انحصاری رو pc متفاوته.
اینجا هم تازه بحث بین ۲ کنسول بود. اما حرفی که الان زده میشه کوچ ps دار ها به pc عه که من فک نمیکنم در مقیاس وسیع چنین اتفافی بیفته‌.
امار کلی کنسول دار ها، تقریبا همین میمونه و فقط بین ۲ تا کنسول رقیب جابجا میشن.
جدا از بحث قیمت و انحصار و ... ، کلا فلسفه کنسول و pc فرق داره و خیلی ها به دلایل مختلف، به غیر از انحصاری، کنسول گیمرن و تغییر نمیکنه نظرشون
من این نظر رو که یه عده برای دلایلی به جز انحصاری کنسول گیمرن و هی تکرار میکنید و هیچ دلیل مشخص و موجهی هم براش نمیارید رو درک نمیکنم....

فقط دو تا دلیل میتونم پیدا کنم برای این حرف،،، سوپر فن یه برند بودن، دوم کژوال گیمر بودن... (کسایی که حتی نمیدونن چه بازی برای کدوم کنسول میاد، میرن سوپری سر کوچه میبینن بازی جدید چی اومده، می‌خرن میان خونه)

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
من این نظر رو که یه عده برای دلایلی به جز انحصاری کنسول گیمرن و هی تکرار میکنید و هیچ دلیل مشخص و موجهی هم براش نمیارید رو درک نمیکنم....

فقط دو تا دلیل میتونم پیدا کنم برای این حرف،،، سوپر فن یه برند بودن، دوم کژوال گیمر بودن... (کسایی که حتی نمیدونن چه بازی برای کدوم کنسول میاد، میرن سوپری سر کوچه میبینن بازی جدید چی اومده، می‌خرن میان خونه)
ینی چی؟
خیلی مشخصه کنسول و pc فلسفه متفاوتی دارن.
بحث بهتر و بدتر بودن نیست.
بحث تفاوته.
یه سری اصولا کنسول گیمرن. با کنسول راحتن. علاقه به pc و حواشیش و مسائلش ندارن.
دوس دارن یه کنسول بگیرن و ۶ سال بدون دردسر هایی که شاید pc داشته باشه، هروقت خواستن لم بدن رو مبل و بازی کنن.
بازم میگم اصلا بحث بهتر و بدتر نیست. شاید خیلی ها به خاطر همین دلایل کلا pc گیمر باشن.

یکی هم هست دلیل اول و اخرش برا کنسول انحصاری بود!
اره اون ادم احتمالا اگه بساط انحصار جمع شه مثل کش تنبون میپره سمت pc. به خودشم ربط داره ولی من فک نمیکنم در مقیاس جهانی، درصد بالایی از کنسول گیمرا اینجوری باشن!

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
من ترجیح میدم این بحث رو ادامه ندم، اقا حرف شما صحیح هیچ اتفاقی برای فن بیس سونی نمیفته، همه مثل سابق هجوم میارن برای خرید ps5 ، هرچی این بحث تکرار میشه باز یه عده حرف خودشون رو میزنن که کسایی که کنسول میخرن کلا از تو شکم مادرشون کنسول باز بودن و بازیها هیچ تأثیری توی خرید کنسول نداره و آینده هم کلا بازی ها هیچ تغییری ایجاد نمیکنه طرفدارا هم باز کنسولشونو میخرن! اصل صحبت من خیلی واضحه من میگم اگر این اتفاق بیفته که بازی ها مالتی پلتفرم بشه خواه نا خواه تأثیرشو روی فروش و فن بیس PS میزاره برای اون ریزش مایکروسافت هم من فقط از جنبه مثال اسم بردم، حالا بعضی از دوستان قبول ندارن با احترام به نظر اونا من موافق نیستم .

• Like
Reactions: mobin.hb96

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,270
این ویدیوهایی که ما کاربرا میبینیم رو هم ۱۰۰٪ مدیرای سونی هم میبینن که مجبور به عرضه ی عناوینشون روی PC میشن . شبیه ساز PS2 سالهاس که بصورت کامل تکمیل شده و میشه بدون هیچ مشکلی تمام بازیای PS2 رو انجام داد . با این ویدیو جدیدی هم که منتشر شده ( لینکشو براتون آپلود کردم ) عناوین تاپ PS3 مث Uncharted 2 و MGS4 و GOW3 و RDR که تا ماه پیش نهایت با ۲۲ فریم اجرا میشدن ' به طرز چشمگیری پیشرفت داشته و همگی بالای ۳۰ فریم قابل اجرا هستن . چیزی که مشخصه دیر یا زود این اتفاق برای کنسول PS4 هم میوفته ! بنظرتون بهتر نیس خودشون زوتر دست بکارشن و یه درآمد خوبی ازاینکار به جیب بزنن یا دس رو دس بذارنو شاهد اجرای عناوینشون روی PCSX4 باشن ؟ :D تازه فنای ۲ آتیششونم اینجوری ازشون راضی ترن ;;)

Uncharted 2, God of War 3, Metal Gear Solid 4 & more run faster on PC via the latest version of RPCS3 - DSOGaming
خواهشا با اون سیستیمی که تونستن 20 فریم بگیرن هم اشاره کن .همون سیستم رو الان ببندی بالای 50 تومن پولشه .یادمه قرار بود قبل اومدن PS4 شبیه سازش هم بیاد چون شبیه به PC بود سخت افزارش :D
چی شد پس ؟ من خودم این شبیه ساز رو تست کردم با سیستم خودم که CPU خوبیم داره به زور 10 فریم گرفتم تو Uncharted . هنوز خیلی خیلی کار داره شما فعلا یه نسل دیگه منتظر باش شاید تونستید بازی
15 سال پیشو 30 فریم ثابت بگیری

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
خواهشا با اون سیستیمی که تونستن 20 فریم بگیرن هم اشاره کن .همون سیستم رو الان ببندی بالای 50 تومن پولشه .یادمه قرار بود قبل اومدن PS4 شبیه سازش هم بیاد چون شبیه به PC بود سخت افزارش :D
چی شد پس ؟ من خودم این شبیه ساز رو تست کردم با سیستم خودم که CPU خوبیم داره به زور 10 فریم گرفتم تو Uncharted . هنوز خیلی خیلی کار داره شما فعلا یه نسل دیگه منتظر باش شاید تونستید بازی
15 سال پیشو 30 فریم ثابت بگیری

من متوجه نشدم الان روی صحبتتون با منه که میگید برای اجرای بازیای Ps3 و ps4 باید سالها منتظر بمونم یا دارید نظرشخصی تون رو راجب تکمیل این شبیه ساز میگید ؟‌ :D ( لطفا اینو اول مشخص کن :D ) اگه قراره چشمتون رو روی اخبار و اتفاقات اخیر ببندید و صرفا قصدتون ترول و تیکه س که من خودم پایه ام ;) متاسفانه اطلاعات شما نسبت به هزینه جمع آوری سیستم و شخص بنده به زیر صفر میل میکنه و کاملا بی اساسه . انقدی از خدا سن گرفتم که بدونم بحث کردن با آدمایی که نمیخوان یه چیزایی رو قبول کنن بی فایده س ( البته اصلا روی صحبتم با شما نیس چون شما رو نمیشناسم و کلی میگم ! ) . اللخصوص فن بوی جماعت ! برا همین معمولا به نظرشخصی اکتفا میکنمو پیگیر نقل قولهایی که میشه ازم نیستم ( یه وقتایی ام مث الان هستم چون برای شفاف سازی لازم بود :D )

خب از کجا شروع کنم ؟؟ :D یه سوالی که ذهن منو سالهاس مشغول کرده و متاسفانه مدتهاس که تو فروم از کاربرای PS میبینمو رایجه همین خود بزرگ پنداری و حس متفاوت بودنشون نسبت به بقیه س . نمیدونم شاید بخاطر سن نسبتا پایینشون باشه نمیدونم ! تفکر این افراد سلا پهنا تو حلقم ینی :D الان هرکسی که همسو با شایعات پیرامونه عرضه عناوین PS روی PC هستو از این اتفاق استقبال میکنه از پشت مانیتور میخواید یقه شو بگیرید ها ؟‌ :D میگم دیگه خیلی ار کاربرای اینجا حرف همو نمیفهمن یا نمیخوان که بفهمن . پس با ادامه بحث بین ۲ طرف دردی دوا نمیشه . چون هیچکسی نمیخواد از نظرات شخصیش پا پس بکشه . خدارو شکر من جزو هیچکدوم از دو دسته نیستمو مطمینم بازیای PS یه روزی ام روی PC عرضه شه هیچ حس خاصی بهم دس نمیده . چون موقع رلیزشون سر وقتش اکثرشونو انجام دادم .

بریم سر اصل مطلب . پستی که بنده دادم ' صرفا جنبه ی خبری بود و چیزی از خودم زیاد و کم نذاشتم که یه سریاتون شمشیرارو از غلاف درآوردین :D:D تهشم نظرشخصیمو لحاظ کردم چون واقعا این اتفاق داره میوفته و بازیای PS داره از انحصارش خارج میشه . که میتونه یه دلیلش شبیه ساز کنسول سونی باشه . میتونه ام نباشه . صرفا نظر شخصی من بود. متاسفانه یا خوشبختانه بازیای PS3 دارن بخوبی روی PC طوری که بشه حتی تمومش کرد اجرا میشن . به عنوان تست ماهها پیش دیدم مقدار زیادی از حجمم داره میسوزه و هدر میره از روی کنجکاوی GOW3 رو دانلود کردمو بدون هیچ مشکلی اجراش کردم و چنتا مرحله هم رد کردمو یبارم کرش نکرد . نه افت فریمی هیچی ! سیستمم بگم خنده ت میگیره ! مال سال 2014 عه :D:D cpu 4790 / main Z97 MSI / اینارو من کلشو فکنم اون موقع ۲.۵ خریدم . کارتمم دروغ نگم تابستون امسال عوض کردمو یه 1080TI خریدم ۶ تومن :D:D رم و هارد و پاور هم که هیچی نگیم بهتره ! الان سرجم اینارو بخری از تو بازار من بعید میدونم بالای ۱۵ تومن بشه . امیدوارم دلخور نشی اما فقط یه نفر که علمشو نداره میگه هزینه بستن یه PC حرفه ای میشه ۵۰ تومن .

من اینجا نیومدم که به شما و دوستان دیگه چیزی رو ثابت کنم . نیازی ام نیس . دوستان من کاملا با مدل رفتاری من آشنا هستن و منو خیلی خوب میشناسن . تا اونجا که تونستم سعی کردم تو بحثای اینچنینی شرکت نکنم . چون جز ناراحتی و دلخوری ۲ طرف از هم چیزی درنمیاد . سنمم دیگه جوابگو نیس . دنبال ثابت کردن چیزی ام به کسی نیستم . اما چون تاحالا یه پست از من تو بخش PS نیستو حیطه کاریم فقط و فقط به PC مربوط میشه معنیش اینه که من PS نداشتمو نمیتونم بخرمو و با شبیه ساز درپیت باید انجامش بدمو و باید ۱۵ سال واسم تا بتونم تجربه ناب عناوین سونی رو یه روزی انجام بدم مومن ؟ :D:D این بحثاس که میگم ماها حرف همو نمیفهمیم و متاسفانه آخرش ختم میشه به کل کل و دعوا .

واقعا خودمم حس خوبی ندارم این پستو دارم میدم . چون خیلی محتوای خاصی برای مخاطب نداره . اما امیدوارم یه روزی برسه دوستان PS فن ( نه همشون ! ) به این درک برسن که تنها انسانهای روی زمین نیستن که میتونن انحصاریای سونی رو انجام بدن که بابت یه همچین چیز مسخره و کوچیکی حس فخر فروشی میکنید ( من که بعید میدونم اما الهی آمییین :D ) دوست خوبم طبیعتا حرفایی که زدم شاید خیلیاش به سوال و پست شما مربوط نشه اما چون منو مخاطب قرار دادی لازم دونستم که یه سری حرفارو بزنم که شاید خیلیاش به شما مربوط نمیشه و کلی گویی بود . سرتم درد آوردم :*

خلاصه که PC فنا هم ممکنه PS داشته باشنو صداشون درنیاد :D:D:D این سومین PS4 یی بود که از ۲۰۱۳ تا الان خریدمو رد کردم رفت . تازه uncharted 4 عم توش هس :D:D امیدوارم دیگه وولووک نیوفته تو جونم این دم آخری یکی دیگه بخرم :D !

فروش - PS4 1tb Slim تمییز + تعدادی بازی اورجینال

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,030
نام
محمد حسین
سونی هفته دیگه تو نمایشگاه تایپه هست که از ششم تا 9 فوریه هست و احتمالا هفته بعدیش نمایش ps5 هست.
احتمال معرفی تو این دو هفته زیاده
امیدوارم دلخور نشی اما فقط یه نفر که علمشو نداره میگه هزینه بستن یه PC حرفه ای میشه ۵۰ تومن .
اما امیدوارم یه روزی برسه دوستان PS فن ( نه همشون ! ) به این درک برسن که تنها انسانهای روی زمین نیستن که میتونن انحصاریای سونی رو انجام بدن که بابت یه همچین چیز مسخره و کوچیکی حس فخر فروشی میکنید ( من که بعید میدونم اما الهی آمییین :D ) دوست خوبم طبیعتا حرفایی که زدم شاید خیلیاش به سوال و پست شما مربوط نشه اما چون منو مخاطب قرار دادی لازم دونستم که یه سری حرفارو بزنم که شاید خیلیاش به شما مربوط نمیشه و کلی گویی بود . سرتم درد آوردم :*
در مجموع چهار تا آرزو دارم تو بازیسنتر .
یکیش اینه که بدونن pc اونقدرها هم گرون نیست. الان یه core i3 9100 با مادربورد و رمش و پاور و هاردش و کیسش به 3.5 میرسه با 2 تومن مانیتور 5.5 و با کارت 2060 arktek که کیفیتش چندان بد نیست به 12 میرسه.که تو بازار دست دوم ،پایینتر هم میشه ،اگه از آمازون و تو تخفیف بخری ارزونتر تر هم میخوره.
یکی دیگه همون دعا خودته که به الهی آمین بسنده میکنیم
یکی دیگه دیگه اینه که بدونن که ما خبری نه از کرکرها داریم و نه از زمان کرک بازی
و آخریش که یه دسته هستن بخاطر برخی افراد ،دوست دارن ایران از بیخ و بن نابود بشه تو همه زمینه ها و ایران بشه یه بیابون بی آب و علف و از نقشه حذف بشه،آرزوم اینه .اینا بفهمن که اگه اونا ظالمن ،شما هم با همین عقایدتون ظالمید و ظالمین با هم فرقی ندارند.

• Wow
Reactions: IMANOKA

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
وسط بحث و جدلهاتون میخواستم بگم که بنده بعد از 2 نسل ps داشتن یه pc رده پایین بستم و علی الحساب doom رو بازی کردم، با اینکه هنوز به ps وفادارم ولی از حق نگذریم تازه میتونم بگم fps و moba فقط رو pc :D (البته قبلش هم pc بازی بودم که به خاطر هزینه هاش رفتم سمت کنسول :-")

انصافا خیلی خوب میشه انحصار از بین بره و همه بتونن همه بازی ها رو راحت تر بازی کنن، فقط به شرطی که کیفیتشون افت پیدا نکنه

غصه فروش کنسول هم سهامداراش میخورن، به من ربطی نداره :D

• Like
Reactions: XsmokeX

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,541
نام
امین
غصه فروش کنسول هم سهامداراش میخورن، به من ربطی نداره :D

ربط داره داداش.
شما با خرید محصول به بقا و کیفیت اون محصول کمک میکنی اگه ازش رضایت داری.(جز موارد استثنا)

مثالش برند htc که با نخریدن و کم شدنش کم کم داره محو میشه و من طرفدارش مجبور شدم برند مورد علاقم و عوض کنم چون دو ساله دیگه بالارده نزده.

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
ربط داره داداش.
شما با خرید محصول به بقا و کیفیت اون محصول کمک میکنی اگه ازش رضایت داری.(جز موارد استثنا)

مثالش برند htc که با نخریدن و کم شدنش کم کم داره محو میشه و من طرفدارش مجبور شدم برند مورد علاقم و عوض کنم چون دو ساله دیگه بالارده نزده.
اصلا کنسول ها حذف بشن کلا، حداقل برای من مهم نیست

مهم اینه که بازیهای خوب ببینیم، با حذف شدن کنسول که بازار بازیها کلا از بین نمیره

الان همون گوشی هم که گفتی، خب htc حذف بشه ... بد بود عملکردش حذف شد یا حداقل به اندازه برندهای دیگه خوب نبوده عملکردش، یه htc چند سال پیش خریدم رفتم بعد تقریبا یک هفته با ضرر پسش دادم (از بس که اذیتم کرد) و یه چیزی گذاشتم روش یه برند دیگه خریدم

اصلا چه دلیلی داره یه برند برام مهم باشه؟ کیفیت برام مهمه، حالا با هر لوگویی ...

• Like
Reactions: soltanmasoud

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,990
ربط داره داداش.

کاملا درسته
آتاری یه زمانی پرچمدار ویدیو گیم بود الان کجاست؟ یا سگا
این سه تاییم که الان هستن راحت میتونن برن کنار. هیچ تضمینی وجود نداره تا ابد بمونن
دو موردی که گفتم هر دو بخاطر سیاستهای غلط از دور خارج شدن. الانم باز سیاست غلط میتونه خطرناک باشه، کلا یه اشتباهی کنن ختم میشه به کلی اشتباه و ضرر دیگه.

مهم اینه که بازیهای خوب ببینیم، با حذف شدن کنسول که بازار بازیها کلا از بین نمیره

الان همون گوشی هم که گفتی، خب htc حذف بشه ... بد بود عملکردش حذف شد یا حداقل به اندازه برندهای دیگه خوب نبوده عملکردش، یه htc چند سال پیش خریدم رفتم بعد تقریبا یک هفته با ضرر پسش دادم (از بس که اذیتم کرد) و یه چیزی گذاشتم روش یه برند دیگه خریدم

اصلا چه دلیلی داره یه برند برام مهم باشه؟ کیفیت برام مهمه، حالا با هر لوگویی ...
اتفاقا خیلی مهمه حذف شدن کنسولها یا یکیشون
الان فکر کن سگا بود چقدر رقابت فرق میکرد. خیلی مهمه کیا تو گود باشن و سیاستشون چی باشه. مثلا اگه نینتندو کنسول قوی میزد الان سیاست مایکروسافت و سونی کلا چیز دیگه بود، بدجور به تکاپو میفتادن.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار

اونوقت کیفیت چطور ایجاد میشه :-j

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر