گزارش: Horizon: Zero Dawn در سال جاری میلادی از طریق Steam و Epic Games Store به PC خواهد آمد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
797864.jpg

منابعی مورد اعتماد به وبسایت Kotaku اعلام کرده اند که ساخته تحسین شده استودیو Guerrilla Games برای PlayStation 4 یعنی Horizon: Zero Dawn امسال به کامپیوترهای شحصی خواهد آمد.
به گفته 3 منبع آگاه به برنامه های Sony، این شرکت در حرکتی بی سابقه عنوان Horizon: Zero Dawn را به PC خواهد آورد تا به سنت عرضه انحصاری ساخته های استودیوهای داخلی خود بر روی کنسول های PlayStation پایان داده و آینده عناوین اختصاصی خود را طور دیگری رقم بزند. اکنون سه سال از عرضه Horizon می گذرد و این بازی برای اولین بار به پلتفرم دیگری خواهد آمد. منابع Kotaku از عرضه همزمان این بازی بر روی Steam و Epic Games Store خبر داده اند (البته این مسئله هنوز نهایی نشده است). از زمان تصاحب استودیو Guerrilla در سال 2005 توسط Sony...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,388
جدا شدن دیوید کیج چه ربطی به بازیهاش داره. اونا عناوین تحت مالکیت سونی بوده و تا نمیخواسته ،نمیشده از انحصارش در بیاد. همونطوری که نزاشته رو xbox بیاد.
یاکوزا از 2005 که سری اون شروع کرد بجز دو نسخه که تو 2013 اومد برای نینتندو . تا 2018 اصلا برای پلتفرم دیگه ای نیومد و ساختش برا ps بود . اون دو نسخه نینتدو هم با اختلاف زمانی 7 سال اومد و ریمستری نبود چون ریمستر اون نسخه ها با اسامی دیگه بعدا برای نسل بعد اومد که برای pc هم اومدند.

دیگه بحث مالی و گزارش رو نمیکنم ،همه متوجه شدن .شما هم احتمالا دوست نداری .
ولی قبل گذاشتن یه مطلب چک کن خبر رو.
این لیست انحصاری،تایید شده هاش که رو pc میاد. Godfall ، babylon ، genshin، predator
بعد شمردن نمیخواد.چون هنوز در ادامه یکسریهاش خارج میشه مثل death stranding ،وقتی میگن بشمار.که زمان گذشته باشه نه وقتی میدونی فاینالش برای اکس باکس میاد با یاکوزا.nioh 2 هم برا pc میاد.
و ممکنه از این بین بازم عناوینی خارج بشن. یه زمان ترد پارتی انحصاری برای ps میشد متال گیر 4.از این 18 تایی که گذاشتی 4 تاشون که فرست پارتی هستند.
4 تاشون هم همزمان با pc میاد.2 تاشون که قطعا رو xone و pc میاد و nioh هم احتمالا راهی pc میشه.
بقیه هم بزار بیاد ،بعدا معلوم میشه مثل death میشه یا نه.یکیشونم vr هست
مایکروسافت که سه سال کلا انحصار کنار گذاشته تازه با رشد نسبت به پارسال درامدش حتی از psn هم پایین تره ؟
شما میگی
میدونم الان میگی ،اینکه بیشتر شد،بیشتر شدولی تو اقتصاد میگن چقدر دادی و چقدر گرفتی یعنی سود چقدره.
تفاوت سود سونی با مایکرو رو اینجا ببین.تا متوجه این بشی که چرا سونی دست به اینکار زده،تازه سال مالی 2018 بخاطر درآمدهای جانبی که سونی مثل ps now داشت و هزینه کمی میگرفت اوضاع بهتر شده و گر نه تو 2017 سود بخش گیمینگ سونی حدود 9 درصد بود و کل کمپانی 5 درصد
خب وقتی گزارش مالی مایکرو ،سود مجزا اعلام نکرده ما از کجا پی ببریم تفاوت سود سونی با مایکروسافت :-??

------------------------------
مثل اینکه تازه با انحصاری های تردپارتی اشنا شدی
final fantasy x/xi/xii و metal gear solid 2/3 و Grand Theft Auto: San Andreas و صد ها بازی دیگه یه زمانی در انحصار ps2 بودن بعدا خارج شدن حتما در اون زمان هم استودیوی تردپارتی دیگه نمیخواسته=P~ ؟
انحصاری مهم ترین دلیل خرید کنسول اهمیتی نداره بعدا چه اتفاقی می افته مهم برای سونی اینکه در ماه های اول عرضه کسانی که میخوان اون بازی تجربه کنن ps4 یا ps5 بخرن
یک سال بعد روی یخچال عرضه بشه مهم نیست
ps2 با کمک همین انحصاری های زمانی و شاهکار خود سونی رکورد جاودانه ثبت کرد ps4 هم با همین سیاست رتبه دوم رسید
------------------
dreams بازی نیست در واقع یه موتور بازی سازی حیف با سخت افزار قدیمی ps4 پتانسیل بی نظیرش محدود بشه باید برای pc عرض بشه

اینا لیست انحصاری نیست که :|
6 تاش از الان معلومه فقط رو PS4 نیستن... (یکیشون همین پریروز واسه سوییچ تایید شد اصن)
بماند یه عده دیگه شون هم پتانسیل دارن بیان رو PC (اگه ArcSys لعنتی تن بده)
===
خوب شد این عکسه رو نشون دادی یادم اومد دیگه MLB The Show هم انحصاری پلی استیشن نیست :D هر چند جدا فکر نکنم برای کسی این جا مهم باشه، ولی خب گفتم بگم اینم هست
انحصاری
انحصاری کنسولی
بازی روی کنسول رقیب (xbox ) عرضه نشده

127500

The game releases on March 17, 2020, exclusively on PlayStation 4. If you are loyal to Xbox, you’ll have to wait until the Easter holidays have passed in 2020.

This could be the last exclusive PlayStation release for the game, with news that in 2021 The Show will be a multi-platform game, opening the door for Xbox Series X players and those on Switch.

MLB The Show 20: Cover athlete, release, gameplay, pre-order, closed, beta, PS4, PS5, editions, and everything you need to know - RealSport

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Un_Tlou

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,395
نام
سید محمد حسین
:-??دو ساعت بحث سود به درآمد کردم .مهمترین شاخص اقتصادی اینه.

گزارش مالی مایکرو ،سود مجزا اعلام نکرده :-??

دقیقا روی چی بحث میکنی ؟

-------------------
psn که 62 درصد درامد و قطعا بخش بزرگی از سود دهی پلی استیشن رابطه مستقیم با فروش کنسول داره هر بازی که روی psn فروش بره 18 دلار به سونی می رسه + ps plus
قرار نیست سونی تمام انحصاری هاش برای pc عرضه کنه
Shawn Layden, Chairman of Sony's Worldwide Studios, told Bloomberg in a recent Gamescom interview the console giant might be looking to expand its platform territory for first-party games.

"We must support the PlayStation platform — that is non-negotiable," Layden said. "That said, you will see in the future some titles coming out of my collection of studios, which may need to lean into a wider installed base."
Bloomberg suggested the comments were more directed at "multiplayer titles designed to be played on personal computers", which means the flagship singleplayer titles like Uncharted might never make it to the PC.

PlayStation Exclusives Might Be Coming to PC

--------------------------
اینکه همکاری سونی با بعضی ترد پارتیها کم شده علتش pc gaming

کل سری یاکوزا 12 میلیون فروش داشته در سال 2019 یک میلیون که حداقل 500 هزارتاش روی pc
NieR:Automata با اون پورت فاجعه بین 1 تا 2 میلیون روی استیم فروش داشته

این لیست انحصاری معرفی شده سونی 2020
بشمارتعداد ترد پارتی ها
View attachment 127483

اینا لیست انحصاری نیست که :|
6 تاش از الان معلومه فقط رو PS4 نیستن... (یکیشون همین پریروز واسه سوییچ تایید شد اصن)
بماند یه عده دیگه شون هم پتانسیل دارن بیان رو PC (اگه ArcSys لعنتی تن بده)
===
خوب شد این عکسه رو نشون دادی یادم اومد دیگه MLB The Show هم انحصاری پلی استیشن نیست :D هر چند جدا فکر نکنم برای کسی این جا مهم باشه، ولی خب گفتم بگم اینم هست

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,625
نام
محمد
کی هست این، معتبره؟ سابقه اش چیه؟ :D به نظرم جیسون شرایر همچنین خبری رو بدون مدرک نمیده چون اگه اشتباه باشه قشنگ کل کریرش زیر سوال میره (کل مجموعه کوتاکو منظورم هست).

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,720
نام
Ebrahim
کی هست این، معتبره؟ سابقه اش چیه؟ :D به نظرم جیسون شرایر همچنین خبری رو بدون مدرک نمیده چون اگه اشتباه باشه قشنگ کل کریرش زیر سوال میره.

تا اونجایی که اطلاع ازش دارم ممد:D، هیچوقت بدون دلیل و مدرک حرف نمیزنه و بیشتر میشه گفت که یوتوبره:D اتفاقا من خوشحال میشم که شایعه اش به حقیقت بپیونده؛ هم بخاطر جیسون شرایر و هم بخاطر یه نفر دیگه:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,395
نام
سید محمد حسین
کی هست این، معتبره؟ سابقه اش چیه؟ :D به نظرم جیسون شرایر همچنین خبری رو بدون مدرک نمیده چون اگه اشتباه باشه قشنگ کل کریرش زیر سوال میره (کل مجموعه کوتاکو منظورم هست).

رو این یارو خیلی از PS fan های قسم میخورن
بگذریم که بازار کارش سر اخبار نسل بعدی حسابی داغ شده و هی لیک می کنه
یا این میاد بالا یا شرایر دیگه

که خب یحتمل شرایر دستش بند تره :D
لیست بلند بالایی از لیک ها به گردنش آویزونه :D

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,635
اینهمه سایت خبری معتبر + یوتوب + اِرا + ردیت + ویکی‌پیدیا + گمسوترا و.....
چرا از سایت یا تویتر پلتفرم ها لیست برمیدارید؟

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,720
نام
Ebrahim
اینهمه سایت خبری معتبر + یوتوب + ارا + ردیت + ویکی‌پیدیا + گمسوترا و.....
چرا از سایت یا تویتر پلتفرم ها لیست برمیدارید؟
ببخشید استاد که از شما اجازه نگرفتم:|

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
223
بنظرم این کار اشتباهی است . بزرگان صعنت گیم از این تصمیم سونی باید سر به بیابان بزنند .
یا یه کمپین نه به سونی راه اندازی شود . تا سونی رو سریع متوجه اشتباه بزرگ خود کنند.

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,434
نام
رضا چشمی
عکس العمل مایکرو فن‌ها در خصوص سود بردن این شرکت از بازی های انحصاری سونی برام جالبه.
برادران عزیزی که به این دلیل جشن گرفتن فراموش نکنن مایکروسافت در شرایط عادی یک قرون هم از عرضه بازی های انحصاری سونی رو پی سی سود نمی کنه الا زمانی که کاربرا به خاطر بازی های انحصاری سونی بخوان پی سی بخرن و مجبور بشن ویندوز رو هم خریداری کن یا بخوان ویندوزشون رو به ۱۰ ارتقا بدن.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,635
عکس العمل مایکرو فن‌ها در خصوص سود بردن این شرکت از بازی های انحصاری سونی برام جالبه.
برادران عزیزی که به این دلیل جشن گرفتن فراموش نکنن مایکروسافت در شرایط عادی یک قرون هم از عرضه بازی های انحصاری سونی رو پی سی سود نمی کنه الا زمانی که کاربرا به خاطر بازی های انحصاری سونی بخوان پی سی بخرن و مجبور بشن ویندوز رو هم خریداری کن یا بخوان ویندوزشون رو به ۱۰ ارتقا بدن.
والا ما هم سه روزه داریم همینو میگیم. وقتی کسی میگه PC پلتفرم آزاده، نه فن بوی مایکروسافته و نه بی خود داره از PC تعریف میکنه. واقعیت امر اینه. سونی با برنامه ریزی هوشمندانه میتونه بازیهای انحصاریشو با کمترین لطمه به فروش کنسولش، واسه PC عرضه کنه. من سالهاست که به این قضیه معتقدم. حتی اگه این شایعه اشتباه بود، بازم سونی باید PC رو در نظر داشته باشه.

• Like
Reactions: IMANOKA

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,635
به نظرتون این همه اکانت دو روزه مال سونی فن هاست یا مایکرو فن ها... حرفاشون که شبیه سونی فنا نیست :D
امیدوارم از اکانت دو روزه منظورتون هر کی که هست، من نباشیم. چون بر خلاف زمان عضویتم، سالیانه ساله که علاوه بر گیمر بودن، همه‌ی اخبار رو از کوچکترین بازیهای ایندی تا بزرگترین بازیهای تریپل اِی با جدیت دنبال میکنم. و علاقه و اطلاعاتم از شما و خیلی با سابقه های دیگه‌ی این انجمن بیشتر نباشه کمتر هم نیست. فقط خواستم اینو بدونید و امیدوارم حساب بنده رو از دیگر "تازه واردها" جدا کنید.

اینو گفتم چون احساس کردم انگار هر کی تو این تاپیک نظری بده همه فکر میکنن یا باید سونی فن باشه یا مایکروفن، که متاسفانه یا خوشبختانه من فن بوی هیچ کمپانی‌ای نیستم. حتی اوتارم که لوگو MK هست هیچ ربطی به فن بوی بودن نداره و صرفا بخاطر اینه که این فرنچایز رو بیشتر از بقیه سری‌ها از 20 سال پیش دنبال کردم. و گرنه یکی از بزرگترین منتقدای سری MK خود من هستم.

ظاهرا برای اینکه بتونیم نظر بدیم باید اول عدم سوء سابقمون تایید بشه، که من سعی کردم همینکارو انجام بدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر