گزارش: Ghost of Tsushima حداقل تا اواخر 2020 عرضه نخواهد شد!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
120488

سردبیر خبری وبسایت Kotaku یعنی جیسون شرایر لحظاتی قبل بعد از اعلام تاخیر در عرضه The Last of Us Part II تا بهار 2020، در گزارشی جدید تایید کرد که تاریخ عرضه دیگر انحصاری مهم Sony یعنی Ghost of Tsushima نیز تغییر کرده است.

شرایر در توییت جدید خود اعلام کرد در پی تاخیر در عرضه عنوان در دست ساخت Naughty Dog، عرضه عنوان Ghost of Tsushima نیز به بازه عرضه کنسول PS5 یعنی اواخر 2020 موکول شده است. با این حال شرایر در ادامه توییت خود تایید کرد که Ghost of Tsushima همچنان برای PS4 ساخته می شود.

Naughty Dog گزارش شرایر را تایید و اعلام کرد که The Last of Us Part II تا May 29 2020 تاخیر خورده است.

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
این روند طولانی ساخت مکانیزم های بازی رو دمده نمیکنه؟
تقریبا یک همچین بلایی سره RDR2 آمد
امیدوارم که اینجوری نشه
هر چند سر قضیه RDR2 فکر می کنم مکانیزم ها از عمد اینجور طراحی شده بودن و مقصر رو مدت طولانی توسعش نمی دونم!

• Like
Reactions: Ali Venom

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
نه لانچ تايتل نداشتن اگه اينو زودتر عرضه ميكردن قشنگ تلو رو گذاشتن هايپو داغ كنه اينم بشه كنسول سلر.
سياست هم تماما از طرف سونيه
يعني وقتي تو e3 ها نشون ميدن طرف حساب ميكنه كنار گاد و انچارتد گوست و تلو هم داره بيشتر هايپ شه واسه خريد بعد راحت هم ميتونستن اين دوتا رو هم بدن واسه اين نسل ولي اي پي گنده مخصوصا براي يكي دو سال اول لانچ نداشتن .
من مشكلي با اين رفتار ماركتينگ ندارم هر چند دورويي توش موج ميزنه
منتهي مساله من اينه كه مثله ادم تريلر نده الكي هم جو درست نكن از ٤ سال قبل .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,030
نام
نیما

والا من بلایی نمیبینم که سر RDR 2 اومده باشه !! امتیاز خیلی بالا ، فروش خیلی بالا ، کلی جایزه Game of The Year .... دقیقا چه بلایی منظورتونه ؟!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
والا من بلایی نمیبینم که سر RDR 2 اومده باشه !! امتیاز خیلی بالا ، فروش خیلی بالا ، کلی جایزه Game of The Year .... دقیقا چه بلایی منظورتونه ؟!

برای مثال یعنی شما در طول تجربه RDR2 متوجه شوتینگ از نفس افتاده اش نشدید؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
الان برای من سوال واقعا چطور میشه بازی که تاریخ عرضه نداره تاریخ عرضه اون تاخیر بخوره ؟ :|

TLOU 2 و WD و ... بازی با تاخیرشون حالمون گرفت درست اما این بابا دیگه اصلا تاریخ نداشته که بخواد تاخیر بخوره .

نمیدونم چطور میشه بازی که تاریخ نداره تاخیر بخوره مثل این میمونه من بگم میخوام یک بار هم شده در زندگیم میخوام برم جزایر قناری بعد یکی بیاد بگه خوب قرار نیست امسال بری قراره سال دیگه بری وقتی من تکلیفم با خودم هم مشخص نیست تاریخ مشخص نکردم چطور قراره یکی بیاد بگه من رفتنم جلو عقب شده . :D

بازی گفتن سال 2020 میاد خوب اما تاریخ مشخص نکردن اصلا شاید بخوان با PS5 عرضه کنن در یک روز کلا این من متوجه نمیشم چطور میشه تاریخ نداشته تاریخ جابجا بشه .

مکانیزم بازی و شوتینگ جزو سبک بازی حساب میشه اینکه یک شرکتی دوست داره در این سبک گیم پلی شوتینگ بسازه دلیل بر این نیست که بازی چون طولانی شده ساختش دلیلش مکانیزم بازی بوده .

راکستار همیشه پروسه ساخت بازی هاش طولانی بوده تازه این سبک همیشه حفظ کرده RDR هم همین سبک شوتینگ داشت اینکه میگین پروسه ساخت طولانی شده چون شوتینگ قدیمی هستش این یک چیز عجیبی هستش که اصلا در مخیره من نمیگنجه .

بازی خیلی دلایل میتونه داشته باشه که پروسه ساخت طولانی بشه فقط به گیم پلی برنمیگرده یک وقتی هستش داستان بازی تغییر میکنه یک وقتی هستش یک دفعه یک چیز جدید داخل پروسه بازی میخوان به بازی اضافه کنن که زمان بر میشه خیلی موارد وجود داره یک وقتی هم هستش که هسته بازی همخوانی نداره درسته نمیگیم نیست اما این دلیل بر این نیست که حتما مشکلی وجود داشته باشه تیم ساکرپانچ تیم بزرگی نیست اما بازی که داره میسازه بزرگ هستش درست مثل گوریلا که امد HZD ساخت تازه ساکرپانچ از گوریلا کوچیکتر هستش .

آخرین ویرایش:

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
احتمال زیاد تحت تاثیر لانچ تایتل هایی که قرار بود برای ps5 باشن حالا یا نرسیدن یا از نظر تجاری زیاد پشتیوانه قوی نبودن یا...

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
الان برای من سوال واقعا چطور میشه بازی که تاریخ عرضه نداره تاریخ عرضه اون تاخیر بخوره ؟ :|

TLOU 2 و WD و ... بازی با تاخیرشون حالمون گرفت درست اما این بابا دیگه اصلا تاریخ نداشته که بخواد تاخیر بخوره .
خب قشنگ توی توییتش داره میگه دیگه، طبق چیزی که شنیده با اینکه سونی و ساکرپانچ تاریخی به شکل عمومی اعلام نکردن ولی برنامه قبلیشون این بوده که بازی نیمه اول 2020 عرضه بشه اما الان دیگه هدفشون این نیست.

همین چند مدت پیش هم اتفاقا زمانی که تاریخ انتشار دث استرندینگ هنوز مشخص نشده بود کوجیما میگفت یخورده از برنامه اصلیمون عقب افتادیم، کلا انگار این چیزا پیش میاد همیشه. :D

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
حالا شوتینگ رو قلم بگیریم . من شخصا بیشتر انتقادم به نحوه روایی بازیه و جوری که داستان کاملا بسته روایت میشه !

• Like
Reactions: Ali Venom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر