گرشاسپ

• Thread starter Thread starter Itnog
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
والا منم رفتم تست کردم سازنده هاش فقط منو رو سرشون نذاشتن حلوا حلوا کنن!:d
برخورد خوبی داشتن نمیدونم این دوستمون چی میگه/:)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا جریان اون 500تومن چیه؟یا 3000تمون میشد یا 4تومن دیگه:d
500مالیاته؟:d

اینجوری باشه که بازی تا بخواد به سوددهی برسه باید حدود 100هزارتا بفروشه.میتونه؟:-/
من فکر میکنم با این قیمت پایینی که گذاشتن میفروشه من یکجا خوندم بازی رو 400 میلیون به لوح زرین نیکان فروختن فکر کنم تو وبلاگ گرشاسپ بود چند تا از بازدیدکنندگان میگفتن.

نیگا به خودمون نکنید بیشتر گیمر های عادی واسه اینکه یه بازی کاملا فارسی بازی کنن 7 تومن میدن نسخه دارینوس میگیرن چه برسه به اینکه بازی نه تنها کاملا فارسی باشه بلکه ایرانی هم باشه!

به هر حال منم میگیرمش درسته که بیشترش هایپ هستش ولی به هر حال واقعا براش زحمت کشیدن و میتونه صنعت گیم رو یکمی تو ایران جلو ببره...

سلام دوستان
هرکس دوستاره بازیو بخره هرکس هم دوست نداره نخره دیگه این حرفارو نداره بعضی از ادمهای بی فرهنگ میان با کمال پررویی به سازندگان بازی توهین میکنن اگه اونها نوبن پس شما چی هستی باز اونا این بازی رو ساختن و زحمت کشیدن شما که نشستی تو خونه بدون اینکه بفهمی چه زمحمتی برای ساخت بازیها کشیده میشه از جمله این بازی و حتی نمیتونی یک خط کد بنویسی و بدون اطلاعات کافی از بازی حرف میزنی شما چی هستی ؟! من نمیدونم جریان این تسترها چیه؟ من خودم رفتم و بازی رو تست کردم و تا اخرین مرحله تست بودم و هیچ مشکلی نبو تمام سازندگان بازی خوش رفتار بودن و به تمام ایراداتی که میگرفتم احمیت میدادن و توی مرحله بعدی تست که میرفتم اون ایراداتی که امکان برطرف شدنش بود بر طرف میشد و هیچ مشکلی نبود .
در کل میتونم بگم از روی چیزهایی که از بازی دیدم امیدوار کننده ترین بازی ایرانی هست و انصافا با کمترین امکانات سازندگان چیزی در حد معجزه ساختن و اگر تیمی به اندازهی تیم سازنده بازی gow داشتن و یک سوم امکانات اونهارو هم داشتن بازیی میساختن از gow3 بهتر هیف با همایت هایی که دوستان میکنن ماشا الله معلومه که ما هیچوقت به کشورهای خارجی نمیرسیم چون امید نداریم به هر حال 3500 تومن مبلغ کمی هست و واقعا منصفانه تر از این نمیتونستن بهترین بازی ایرانی رو پخش کنن ارزشش رو داره

شما که بازیرو تست کردی انصافو رعایت کن و بگو داستان اصلا وجود داشت؟
با چیزایی که سازنده ها اونجا میگفتن کاری ندارم ولی اگه اونا توضیح نمیدادن اصلا چیزی از داستانو می فهمیدی؟
تو خودت متوجه شدی که اون مردی که از بالای کوه دیدی کشته شد داداش گرشاسپ بود؟

آخرین ویرایش:
دوستان هر گونه برخورد تندی از این لحظه به بعد ملاحظه بشه، دسترسی فرد خاطی برای مدتی از انجمن قطع خواهد شد.

در محیط ِ کاملا دوستانه و مودبانه بحث و تبادل نظر کنید.

پ ن :

در مورد سازندگان تمام بازی ها، نه فقط گرشاسپ، با اصول انتقاد کنید و هیچ گاه خدایی نکرده با تمسخر ارزش کار هیچ کسی رو هر چند اشتباه داشته باشه پایین نیارید. ممنون از اینکه درک میکنید.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:
دوستان هر گونه برخورد تندی از این لحظه به بعد ملاحظه بشه، دسترسی فرد خاطی برای مدتی از انجمن قطع خواهد شد.

در محیط ِ کاملا دوستانه و مودبانه بحث و تبادل نظر کنید.

پ ن :

در مورد سازندگان تمام بازی ها، نه فقط گرشاسپ، با اصول انتقاد کنید و هیچ گاه خدایی نکرده با تمسخر ارزش کار هیچ کسی رو هر چند اشتباه داشته باشه پایین نیارید. ممنون از اینکه درک میکنید.

موفق باشید.
وقتی پست همه کسایی که به هر نحوی انتقاد می کنن رو پاک می کنید یا باهاشون برخورد می کنید دیگه لزومی نداره کسی انتقاد کنه.
من حتی اگرم بازی نکنم میخرمش چون باید از صنعت بازی در داخل کشور حمایت کرد
چنین صنعتی تو کشور ما اصلا وجود نداره؛موقعی بوجود میاد که سرمایه گذاری بالا،نیروی انسانی متخصص و قوانین درست و حسابی تو این زمینه وجود داشته باشه.(به تعریف کلمه صنعت مراجعه کنید خودتون متوجه می شید)

آخرین ویرایش:
وقتی پست همه کسایی که به هر نحوی انتقاد می کنن رو پاک می کنید یا باهاشون برخورد می کنید دیگه لزومی نداره کسی انتقاد کنه.
دوست عزیز من انشاءالله از این که از روی اصول و با حترام انتقادهاتون رو ارسال میکنید متشکرم.
از کل پستهای ارسال شده این تاپیک فقط یک پست از شما پاک شده آن هم فقط بخاطر لحن نسبتا تندی که با دوستتون داشتید بوده.

بحث تاپیک رو منحرف نکنید.

موفق باشد.

من زیاد املام خوب نیست شرمنده اگه اشتباهی شده سریع مینویسم مهم اصل مطلب بود که به مخاطب رسید.
این کار اولین کار درست و حسابی ایرن محسوب میشه و اگه من و شما و سایر گیمر ها با خرید این بازی از بازی حمایت کنیم شک نکنید که توی پروژه های بعدی این شرکت تمام یا بیشتر ایرادات را بر طرف میکنند .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or