گرشاسپ... God Of War ایرانی!

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
نه بابام تو خیلی از سایت ها از جمله سایت بازی سنترو پردیس گیم هم بود حتی باکس شات هم داشت

خب این کاملا Fake میزنه! هر چیزیو که نباید باور کرد! حالا یه اپسیلونم احتمال درست بودن بدی میبینی که ربطی به این بازی نداره ;) (البته کاملا معلومه سر کاری بوده... تو همین سایتم اگه بوده حتما بعنوان شوخی مطرح شده بوده) پس لطفا دیگه بحثو تموم کن تا تاپیک منحرف نشه :smile:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,103
نه بابام تو خیلی از سایت ها از جمله سایت بازی سنترو پردیس گیم هم بود حتی باکس شات هم داشت
بابا اینو چند وقت پیش برای دروغ آوریل بچه های همین سایت درست کرده بودن که کلی هم آخرش خندیدیم.:biggrin1:
از Fake هم یه چیزی اونورتره.

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
اقا من هم تمامشون رو گرفتم و دیدم.
از لحاظ گرافیکی خیلی خیلی عالیه ولی مشکلش تو اینجا بود که انگار بعضی حرکات تیکه تیکه هست!!!!!!!!
مثلا جایی که میخواد بپره رو سره غوله بهش نزریده بعد یهو میره عقب و بعد میپره!!!
یا مثلا وقتی یه نفر رو کشت یهو به مسیر بازی بر میگرده!!
ولی در کل گل کاشتن.

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
این تصاویر هیچ کدوم نهایی نیستن و از Build های مختلف تهیه شدن و چیزی رو که شما در بهترین حالت توی این ویدئوها میبینید از نسخه های قبل از آلفا هست، خیلی از مشکلات به نظر میرسه که تا به حال رفع شده باشه.
توی نظری هم که توی GT نوشته شده اشاره شده که این ویدئوها بدون هماهنگی با تیم سازنده اونجا گذاشته شده و از یه ویدئو که فقط برای نشون دادن یه سری Feature به بعضی از کمپانی ها بوده، توسط خود GT تهیه شده.

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
یه چیز خوب دیگه ای هم که من پارسال توی نمایشگاه از این بازی دیدم Artwork های بازی بود..
خود سازنده هاش هم برخورد خیلی خوبی داشتن.

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
اي خدا يعني ميشه يه روز من زنده باشم و حضور بازيساز هاي ايراني رو تو عرصه ي بين الملل ببينم ؟!؟ :((
دلم ميخواد هرچي تو دهنم هست نثار اين اوباش **** كنم كه ارزش بازي رو ميخوان كم كنن...
:mad:

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
اي خدا يعني ميشه يه روز من زنده باشم و حضور بازيساز هاي ايراني رو تو عرصه ي بين الملل ببينم ؟!؟ :((
دلم ميخواد هرچي تو دهنم هست نثار اين اوباش **** كنم كه ارزش بازي رو ميخوان كم كنن...
:mad:
یعنی شما تا حداکثر یه ماه دیگه زنده نمی مونی ؟ :biggrin1::cheesygri
شوخی کردم
ایشالله که هزاران سال زنده بمونی ...
ولی شما چکار به کسی داری ؟ اونایی که این بازیو ساختن برا بازیخورای ایران ساختن نه واسه .... :blushing: شرمنده دیگه :-"

omid3098

کاربر سایت
Mar 10, 2009
47
نام
امید سعادت
از پارسال تا الان دارم اخبار این بازی رو دنبال میکنم.

مطمئن باشین اگه میخواستن الان تبلیغ کنن هم از سرعت Develop کم میشد، هم مثل اکثر بازی های دیگه ایرانی (که بعضی ها فقط اسمشون بازیه ) مرحله حرف خیلی بیشتر از عمل دیده میشد.

حالا تو مرحله ای قرار گرفتن که اخبار بازیشون (شاید بدون اینکه خودشون حتی اطلاع داشته باشن) توی فروم هایی مثل اینجا بحث میشه..
روند توسعه و نمایش بازی برنامه ریزی شده بود و حالا تا حدودی به چیزی که مخاطب ایرانی نیاز داره رسیدن.
امیدوارم موقع تبلیغ به مشکل بر نخورن (سنگ اندازی نشه تو کارشون)

بازی در پاییز امسال به بازار میاد.. (اگه گوش کنین ببینین چی میگه بیشتر لذت میبرین ;) )

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
امیدوارم موقع تبلیغ به مشکل بر نخورن (سنگ اندازی نشه تو کارشون)
به نظر من حتما سنگ اندازی می شه
بازی هنوز سر و صاش در نیومده اسمشو از سوشیانت کردن گرشاسپ
اونم به خاطر اعتقادات مذهبی ... :-"

بازی در پاییز امسال به بازار میاد.. (اگه گوش کنین ببینین چی میگه بیشتر لذت میبرین ;) )
منظورتون از این جمله چیه دقیقا ؟ :eek::confused::confused::confused:

faham969399

کاربر سایت
Sep 14, 2009
3
به قول یکی از نماینده های شرکت نامکو تو گیمز کام، 60% بازی فان بودنشه و 40% چیز های دیگه...
میدونید، به نظر من این بازی یه تجربه ی خیلی خوب میتونه باشه، اما مطمئنا تجربه ی تولید بازی تو ایران هنوز خیلی کمه پس نمیشه خیلی انتظاراتمونو بالا ببریم، و همچنین نباید نا امید باشیم، من فک میکنم شاید اگه تیم گرشاسپ به این روند پیشرفت خودش ادامه بده، شاید دو یا سه تا تایتل دیگه که ریلیز کنه اونوقت بتون بازی هایی ارائه بده که حتی اگه از نظر تکنولوژی در حد بازی های روز دنیا نباشه، اما به اندازه ی اونا فان باشه...
به قول آقای فصیحی(در مصاحبه با گیم تریلرز) ایرانیا هیچی کم ندارن، همه چی دارند، انواع نرم افزار ها، کتاب ها و اطلاعات کافی برای بازی ساختن در دسترسه تو ایران، تنها محدودیت خود افراد هستند، خودشون خودشونو محدود کردند، که باید این محدودیت رو با مطالعه و تلاش و صبر از بین ببرن و پله پله راه رو طی کنن ;)

اینجا بلاگ توسعه ی بازی گرشاسپ هستش، اطلاعات فنی تری در مورد بخش های مختلف بازی گذاشتن...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر