گرشاسپ... God Of War ایرانی!

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
من فکر می کنم می دونم چرا اسم بازی عوض شده
فک می کنم ابا و اجداد زرتشتی ما به موعود آخرالزمانشون می گفتن سوشیانت
و مدیران رده بالای محترم :sick: هم پدرکشتگی قدیمی با زرتشت و هخامنش و تاریخ و اینا دارن ...
پس گیر دادن که موعود آخرالزمان حضرت مهدی (عج) هستش ... نه سوشیانت ! اسمش رو عوض کردن (بازی سازیه و 10000 تا دردسر دیگه!) :smile:
نظر من اینه که زرتشتی ها به همون امام زمان می گفتن سوشیانت ... اما مدیران رده بالای :sick: ما ....
متاسفم برا خودمون ...
بازم اگه توضیحی از سوشیانت خواستید منبع رو چک کنید ... شاید من اشتباه گفته باشم

منبع

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
443
پست اول به روز شد
یکی از دوستان با نام کاربری PeaCe آدرس سایت رسمی بازی رو برام فرستاده
http://garshasp.ir
این سایت نسبتا کامل ِ و میتونید تصاویر و ویدئوهای جدیدتری رو توش ببینید

دوست عزیز من لینک مستقیم تریلرها رو تو صفحه قبل گذاشتم ... اگه امکانش هست (و مایل هستی) پست اول رو ویرایش کن و اون لینک ها رو بزار تا دیگه نیازی به رفتن به GT و وارد کردن تاریخ تولد نباشه !:smile:

امکانش بود! ;)

يه موضوعي هست كه واقعا من رو عذاب ميده:wallbash: چرا من بايد از gt مصاحبشو ببينم چرا نبايد از تلوزيون ايران ببينم؟ چرا من بايد از سايت هاي خارجي بفهمم اين بازي تو gc حضور داشته ؟ چرا هيچكي اازشون تقديز نميكنه والا تا يه نرم افزار احكام ساخته ميشه تا سه روز ازش گزارش تهيه ميكنن اونوقت ايناي كه اينقدر زحمت ميكشن يه نفر نيست بياد ازشون تقدير كنه

ننگ بر این...! هیچی! :laughing:
واقعا جای تاسف داره... به صدا و سیما که امیدی نیست اما امیدوارم مجله بازی رایانه یه حرکتی بکنه و تو شماره بعدیش یه گزارشی ازین بازی منتشر کنه... همونطور که به شمشیر نادرو اینا میپرداخت... اگرم حال ندارن بگن خودم پایم برم یه مصاحبه ای ازینا بگیرم ;)

آخرین ویرایش:

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
واقعا آدم از خوشحالي اشكش در مياد
از همين جا لم داده پشت كامپيوتر يه خسته نباشيد صميمانه اما ناقابل خدمت تمام دست اندركاران
با ديدن تريلر خيلي ذوق كردم و اميدوارم اين روند ادامه پيدا كنه
موفق باشيد

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
این بنیاد:sick: همش داره رو شمشیر نادر مانور میده نمیدونم چرا!تو یه روزنامه مصاحبه کرده بود با یکی از این بنیادی ها:sick:آخرش به زور یه اسمی هم از گرشاسپ آورده بود و گرنه تو طول مصاحبه فقط پز شمشیر نادر رو میداد!:evil:در حالی که به نظرم گرشاسپ خیلی ازش برتره!:love:

sam_fisher_agent47

کاربر سایت
Jun 4, 2007
131
واقعا تركوندن.ايول بهشون.فقط از يه چيزي كه ميترسم اينه كه گيم پلي نداشته باشه و بشه حكايت عصرپهلوانان وگرنه گرافيكش كولاكه.

خداوندا,چنان كن سر انجام كار
گيم پلي باشه و سازنده شود رستگار

آمين..

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
خيلی وقته نبودم گويا.
پروژه ی خيلی قابل توجه ايه. خيلی خوشم اومد از پيشرفتشون.
اميدوارم موفق باشن.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
تبريک ميگم به سازندگان بازی ..
خدارو شکر يه نفر پيدا شد به پيشينه خودمون بپردازه و انقدر به اين قوم سوسمار خور اهميت نده

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
تبريک ميگم به سازندگان بازی ..
خدارو شکر يه نفر پيدا شد به پيشينه خودمون بپردازه و انقدر به اين قوم سوسمار خور اهميت نده

دقیقا.
به نظر من این بازی دومین بازی ایرانی هست که ارزش حمایت کردن رو داره(بعد از عصر پهلوانان).
تو این چند وقته اینقد بازیهای زیبایی(!) مثل مقاومت(هر وقت اسم اینو میبینم یاد Resistance میفتم:lol:) و غزه نخواهد مرد(:sick:) و مدال سربی(:sick:) توی روزنامه و مجله به چشمم خورده بود که از هر چی بازی زده شده بودم!
من که به سوشیانت(این اسمش قشنگتره:biggrin1:) خیلی امید دارم.:love:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
من یه دفعه شنیده بودم که این بازی گرشاسب که نام اول ان سوشیانت بود برای حسps3
حالا اون بازی که میگفتن برای ps3 عرضه میشه ویا نه باموتور بازی هم اسمش فکر کنم سمند بود

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
443
من یه دفعه شنیده بودم که این بازی گرشاسب که نام اول ان سوشیانت بود برای حسps3
حالا اون بازی که میگفتن برای ps3 عرضه میشه ویا نه باموتور بازی هم اسمش فکر کنم سمند بود

تروخدا جوگیر نشین دیگه! این بازیم انقد بزرگش نکنین... بازی در حد ایران شاهکاره ولی خب با بازیهای جهانی خیلی فاصله داره که طبیعی هم هست و همچین انتظاری هم نداریم...
ایران بازی بسازه واسه PS3!!!!! موتور سمند!!!!!!
یا سر کارت گذاشتن یا دروغ سیزدیی, آوریلی چیزی بوده :laughing:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
تروخدا جوگیر نشین دیگه! این بازیم انقد بزرگش نکنین... بازی در حد ایران شاهکاره ولی خب با بازیهای جهانی خیلی فاصله داره که طبیعی هم هست و همچین انتظاری هم نداریم...
ایران بازی بسازه واسه PS3!!!!! موتور سمند!!!!!!
یا سر کارت گذاشتن یا دروغ سیزدیی, آوریلی چیزی بوده :laughing:

نه بابام تو خیلی از سایت ها از جمله سایت بازی سنترو پردیس گیم هم بود حتی باکس شات هم داشت
5f51da6a.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر