گرشاسپ... God Of War ایرانی!

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
بازي پر از باگ و لگ بود...دير لود ميشد...طراحي شخصيتا به خصوص در مورد دشمناي گرشاسپ فاجعه بود...مشكل دسته هاي شوك دار توش وجود داشت...ولي باس فايت آخر خوب بود...سكو بازي ها به دل مي نشست و در كل به عنوان يه بازي ايراني سرگرم كننده بود
راستي: شما فهميدين پهلوان جاويدان چرا و به چه دليل بايد اين همه بالا و پايين مي رفت؟ خب كراتوس بدبخت يه دلايلي داش برا خودش...هرجا كه مي رفت بايد يه مبارزه اي چيزي انجام مي داد...اينجا هي با خنجر آويزون ديوار مي شديم مي رفتيم پايين بعد باز بايد خودمون از روي تيغه هاي تيز رد مي كرديم سوار آسانسور مي شديم برمي گشتيم بالا

Mojtaba Seyfi

کاربر سایت
Nov 3, 2010
84
نام
مجتبی سیفی
درود!
به نظر من باز هم ایرانی ها پیشرفت کردن این بهترین عنوان بازی ایرانی بود که تا حالا دیدم داستانی نسبتا خوبی داشت اما همون طور که دوست مون در بالا گرفتن بازی دچار باگ های زیادی به خصوص در بخش گیم پلی هست .
بعد از مراحل رو هم بی معنی ساختن! اما میشه گفت بهترین بازی ایرانی هست به امید پیشرفت های بهتر!

ashkanreal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
6
بخاطر همینه که میگم!!

کرک برنامه لطفآ!!

خودشون عملآ بازیشون رو یکبار مصرف کردن!!

یعنی یک بار بازی کردی !! تمام!! نکردی که به ضررت!

واللـ بد ترین قفل های شرکتهای خارجی هم اینجوری نیست!!!

نه مشکلی نداره توی فروم خود بازی گفته شده شرکت لوح زرین اشتباهن چاپ کرده روی یه سیستم حتی 200 بار ویندوز هم عوض کنی میشه نصب کرد و روی یه سیستم دیگه برای سه بار

ashkanreal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
6
دوستان من نمیدونم والا چی بگم 2 روزه بازیو گرفتم اول که بسته بندی و دیدم حال کردم حالا اومدم خونه بازیو نصب کردم اکتیو هم کردم ( ظاهراً) ولی بعد از 3 تا لوگو اول دیگه صفحه سیاه میشه و این پیغام و میده رو صفحه ویندوز:

هر چی به پشتیبانی زنگ میزنیم یا اشغاله یا جواب نمیدن...!!!! این یعنی واقعا افتضاه.........!!!!!!! منم دفه دیگه بازی ایرانی نمیخرم صبر میکنم کپیش بیاد با کرک راحت و آسوده.....
)x
احتمالا شما فلش پلیرت نصب بوده بعد وقتی گرشاسپ رو نصب کردی انیستالش کرده الان شما دوباره فلش پلیر رو نصب کن درست میشه اون صفحه سیاه

ashkanreal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
6
بازي پر از باگ و لگ بود...دير لود ميشد...طراحي شخصيتا به خصوص در مورد دشمناي گرشاسپ فاجعه بود...مشكل دسته هاي شوك دار توش وجود داشت...ولي باس فايت آخر خوب بود...سكو بازي ها به دل مي نشست و در كل به عنوان يه بازي ايراني سرگرم كننده بود
راستي: شما فهميدين پهلوان جاويدان چرا و به چه دليل بايد اين همه بالا و پايين مي رفت؟ خب كراتوس بدبخت يه دلايلي داش برا خودش...هرجا كه مي رفت بايد يه مبارزه اي چيزي انجام مي داد...اينجا هي با خنجر آويزون ديوار مي شديم مي رفتيم پايين بعد باز بايد خودمون از روي تيغه هاي تيز رد مي كرديم سوار آسانسور مي شديم برمي گشتيم بالا
من با دسته شوک دار بازی کردم مشکلی نداشت

RADON

کاربر سایت
Dec 3, 2010
236
نام
نیما
بازي پر از باگ و لگ بود...دير لود ميشد...طراحي شخصيتا به خصوص در مورد دشمناي گرشاسپ فاجعه بود...مشكل دسته هاي شوك دار توش وجود داشت...

زیادم بد نبود یعنی این جور که شما گفتید نبود
خداییش این بازی از شمشیر نادر .......... بهتر بود
نه مشکل دسته ی شک دار توش وجود نداشت /:)

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
نه مشکلی نداره توی فروم خود بازی گفته شده شرکت لوح زرین اشتباهن چاپ کرده روی یه سیستم حتی 200 بار ویندوز هم عوض کنی میشه نصب کرد و روی یه سیستم دیگه برای سه بار

برای من و خیلی از دوستان که یه بار فقط نصب کردیم و بعد ویندوز عوض کردیم دیگه نصب نشد تو اون یکی تاپیک هم گفتیم.تا چه برسه رو سیستم دیگه

Mr.Pooya

کاربر سایت
Dec 24, 2010
77
نام
Pooya Raki
خیلی بازی خوبی بود ولی به نظرم یکم زیادی شبیه به Devil هست. ولی خیلی بازی خوبی بود و از بسیاری از بازی های خارجی بهتر بود.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
بازی گرشاسپ بزودی توسط استیم عرضه خواهد شد, هنوز رسما چیزی در این مورد در سایت استیم نوشته نشده ولی نام Garshasp : The Monster Slayer با آی دی 99400 به دیتابیس استیم اضافه شده. :thumbup:

• Like
Reactions: Ryo Hazuki

mobinoo

کاربر سایت
Aug 18, 2010
78
نام
مبین
بازی گرشاسپ بزودی توسط استیم عرضه خواهد شد, هنوز رسما چیزی در این مورد در سایت استیم نوشته نشده ولی نام Garshasp : The Monster Slayer با آی دی 99400 به دیتابیس استیم اضافه شده. :thumbup:
ا؟ چه جالب ! خداییش ولی در بین بازی های ایرانی خیلی خوب بود.

ADMEN

کاربر سایت
Oct 5, 2011
4
نام
ADMENS
گرشاسپ جهانی شد !

گرشاسپ جهانی شد !
ns3yp4eke6a592jiee.jpg

[FONT=&quot]مطلع شدیم نسخه چاپی بازی گرشاسپ دیروز در آلمان، اتریش و سوئیس توسط ناشر بین المللی، [/FONT]Just A Game[FONT=&quot]، منتشر شد[/FONT]:

[FONT=&quot]بازی گرشاسپ مدتی پیش، بر روی فروشگاه استیم نیز عرضه شده بود[/FONT]

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
با این گرشاسپ شون آبرو همه ایرانیا رو بردن
آخه کجای دنیا هست که بازی واسه وطنش بسازه اونم با یه زبون دیگه !!!!!!

گرشاسپ به زبان انگلیسی !!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر