گرشاسپ... God Of War ایرانی!

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
با این گرشاسپ شون آبرو همه ایرانیا رو بردن
آخه کجای دنیا هست که بازی واسه وطنش بسازه اونم با یه زبون دیگه !!!!!!

گرشاسپ به زبان انگلیسی !!!!

مثلا اسم تو جعفر هست بعد دور از جونت میری خارج از کشور بعد یکی ازت سوال میکنه میگه اسمت چیه ؟ تو میگی جونز ؟!!!!!

گرشاسپ اسمه دیگه برادر من چی بگن ؟

در ضمن آبروی ایرانیا کسای دیگه بردن ملت عده ای از ملت داغن حالیشون نیست بعدن میفهمن . عده ای هم که فهمیدن کاری از دستشون بر نمی آد . و عده ای هم نفهم اومدن و نفهم هم میرن !

amirrezanikpey

کاربر سایت
Nov 28, 2010
47
نام
امیررضا نیک پی
با سلام میشه گفت داستان بازی گرشاسپ نسبتا خوب هستش ولی بعضی از مراحل هم اصلا جالب نیستند مشکلات زیادی داره مثلا در گیم پلی بازی.به هر حال امیدوارم بازی های خیلی بهتری بتونیم بسازیم.مرسی

majid1605

کاربر سایت
Jan 22, 2010
42
نام
majid
داستانش به نظر منم خوبه ولی بازی مشکلات زیادی داره
مطمئنا" اگه کسی بازی بکنه متوجه باگ های زیاد اون میشه
موافقم.
با
cori 5
4 گیگ رم
gts250
کلی مشکل داشتم شاید تا آخر بازی بالای 50 بار از بازی پریدم بیرون .مخصوصاً قسمت جنگل وآب .
امیدوارم بیشتر باگ ها رو برطرف کرده بان و بازی رو همینجوری نفرستاده باشن وگرنه فکر نکنم کسی دیگه بازی ایرانی بخره.

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
این بازی گرد پای GOD OF WAR نمیرسه
چه برسه به...
بازی سنتر که امتیاز معمولی 6 رو بهش داده، خداروشکر مثل بازی های دیگه ایرانی با نقد هوادارانه بهش نمره بالا (7 به بالا...) الکی نداده!، اعضا هم تا الان 5.8 !
بازی‌سنتر | بازی های ایرانی | PC | گرشاسب: راز اژدها

امتیاز بازی‌سنتر

----- 6.0 -----

معمولی

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
بازي فوق العاده قشنگيه اما بخاطر ضعف گرافيکي و کوتاه بودن گيم پلي که هر دوي اين مشکلات بخاطر نبود هيچ پشتيباني بوجود اومدن ميشه با God Of War مقايسش کرد اما نميشه گفت که بازي کوچيکي هستش... من توي Raptr دوستاي خارجيم هنوز هستن کسايي که دارن نسخه اول بازي رو براي چندمين بار بازي ميکنن...

اميدوارم ي نسخه جديد از گرشاسپ ببينم در حالي که گيم پليش طولاني تر شده و گرافيکش بهتر شده .....

MichaelJackson

کاربر سایت
Apr 5, 2012
27
بازي فوق العاده قشنگيه اما بخاطر ضعف گرافيکي و کوتاه بودن گيم پلي که هر دوي اين مشکلات بخاطر نبود هيچ پشتيباني بوجود اومدن ميشه با God Of War مقايسش کرد اما نميشه گفت که بازي کوچيکي هستش... من توي Raptr دوستاي خارجيم هنوز هستن کسايي که دارن نسخه اول بازي رو براي چندمين بار بازي ميکنن...

اميدوارم ي نسخه جديد از گرشاسپ ببينم در حالي که گيم پليش طولاني تر شده و گرافيکش بهتر شده .....

منم فکرمیکنم نقاط ضعفش همیناست که گفتید به علاوه اون نکاتی که بازی سنتر هم در نقدش ذکر کرده: سرشار از انواع باگ ها و نرخ فریم پایین...
من هم همین آرزو را دارم که روزی بشه که یک بازی خوب به عنوان اسم گرشاسپ و دور از آن نقاط ضعف تولید و عرضه بشه...

phoenix48

کاربر سایت
Nov 2, 2012
17
به نظرم برای شروع باید از همین جاها شروع کرد. بازی های ps3 الان چیزی در حدود 60 دلار هستند که بخوای حساب کنی حدود دویست هزار تومن هر بازی درمیاد. این بازی کم تر از ده هزار تومن بود و نسبت به قیمت هم حساب کنی چیز خوبی در اومده ازش.

phoenix48

کاربر سایت
Nov 2, 2012
17
این بازی یکی از بازی های ایرانی بود که با تمام مشکلاتی که داشت وارد بازار بین المللی شد. قیمت این بازی در موقع ورودش به بازار فکر کنم 4000 تومان بود در صورتی که در خارج 20 دلار فروخته می شد یعنی چیزی حدود پانزده برابر. خیلی بی انصافیه اگه این بازی رو بهش بد و بیراه بگیم. من نمی گم از همه ی بازی های ایرانی هر چی که هستند باید حمایت بشه ولی حمایت از این بازی ها که موتور خودشون رو نوشتن و با تمام کمبود ها محصولی با حداقل امکانات یک بازی hack and slash وارد بازار کردند باعث رشد بازی سازی توی ایران می شه و شاید ما نه ولی نسل بعد از ما بتونه بازی هایی رو خریداری کنه که زبانش فارسی باشه و ایرانی ها اون رو نوشته باشند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر