گرافیک تا کجا پیش خواهد رفت؟

به نظر شما گرافیک چه زمانی کامل می شود.
آیا گرافیک کامل می شود شاید بعضی ها مفهوم کلمات من رو نفهمند
منظور این است گرافیک در بازی آیا پایان پذیر است یا نه
اگر پاین پذیر است در چه زمانی و کی ؟
گرافیک
از شما دوستان خواهش می کنم در نظر سنجی شرکت کنید

hdtv_master

کاربر سایت
Feb 12, 2008
354
پس شما دوستان اعتقاد دارید که گرافیک پایان پذیر هست ودیگه نمیشه جلو تر رفت

من وضعیت کنونی کنونی گرافیک رو خیلی پیشرفته نمی دونم
هنوز سرعت کارت گرافیکی ها رو رنج های گیگا هرتز نرسیده!
البته نمی دونم منظوز تاپیک کارت گزافیکی بود یا کلا گرافیک

Alchemist

کاربر سایت
Aug 24, 2008
154
الان گرافیک کرایسیس چیزی کمتر از واقعیت نداره حتی میتونم بگم بهتر شما به یه درخت در کرایسی که پشتش خورشیده نگاه کنید تو واقعیت هم همینو نگاه کنید مو نمیزنه حتی فاصله ی بین برگا که انگار چشمک میزنه هم توی بازی رعایت میشه ؟؟

کلا گرافیک به حدی میرسه که دیگه بیشتر پیشرفت نمیکنه بعد از اون نوبت به پیشرف GamePlay میرسه درست کاری که wii کرد و نتیجه گرفت با جدیت میگم که wii یک انقلاب بر ضد روند پیشرفت گرافیک کرد و نتیجه گرفت .

mamareza

کاربر سایت
Aug 9, 2007
31
به نظر منم گرافیک در نهایت تبدیل به یک تکنلوژی میشه که امکان تشخیص وهم و خیال از واقعیت نیست
یعنی شما واقعا درون بازی خودتونو حس میکنید و میبینید

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نظر من هم مثل خیلی های دیگست.
تا جایی پیشرفت می کنه که به واقعیت نزدیک میشه...شاید خود واقعیت هم بشه...مثل این بشه که فیلمبرداری کردی :D

zers

کاربر سایت
Aug 28, 2008
311
نام
Z.E.R.S
تکنولوژی عوض میشه.
سازنده ها متوجه میشن که بغیر از سایه زنی (که در حال حاضر یکی از مهمترین عناصر بازیهای NextGeneration) ویژگیهای دیگری هم هستند که تا بحال بهشون توجه نشده.
در ضمن روش سایه زنی بر مبنای مثلث هم تغییر خواهد کرد.

نکتۀ حائز اهمیت در مورد صنعت سخت افزار و علی الخصوص کارت گرافیک اینه که سازنده نمیتونه و یا نمی خواد هر تکنولوژی جدیدی رو بسرعت در کارت گرافیک اعمال کنه ، چون برای این کار باید هماهنگی های بین شرکتی زیادی صورت بگیره. بعلاوه بحث در دست داشتن برگ برنده هم بحث مهمی در صنعت سخت افزار هست. یعنی ایکه تا میتونی از یه تکنولوژی پول در بیار ، بعد برو سراغ روشهای بهتر و بهینه تر.

در مورد این مساله هم که گرافیک روزی به حالت کاملاً واقعی میرسه. باید بگم که : خب این یه هدفه ولی معلوم نیست تا چه حد بتونند بهش نزدیک بشن. (مثل اینه که بگیم : در آینده بو رو هم در بازیا می گنجانند. حقیقت اینه که : داره سعی میشه به این هدف برسند ولی هنوز به کیفیتی قابل عرضه نرسیده اند. و بغیر از اون آیا این کار از نظر گیمرها مطلوب هست ؟)

آخرین ویرایش:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
مثلا 20 سال پیش که بازی ها تو محیط داس اجرا میشدن چه کسی فکر می کرد که گرافیک بازی ها به این حد برسه ؟ اون موقع به عقل هیچ آدمه معمولی نمی رسید که یه روزی Crysis هایی عرضه بشن...
الان مثله 20 سال پیشه...
الان هیچکس نمی تونه حتی تصورش رو بکنه که 20 سال دیگه چه بازی هایی میان...
البته به نظر من Gameplay بیشتر از گرافیک تغییر می کنه...

BClover

کاربر سایت
Sep 24, 2008
123
نام
Mehran
گرافیک خیلی پیشرفت می کنه ولی یه روز میرسه که ملت از گرافیک خسته میشن چون فقط باعثمیشه که مجبور شن سیستمشون رو آپ گرید کنن بعدش دیگه میرن سراغ واقعیت اصلی گیم پلی که اون موقع دیگه خیلی دیره چون چیزی به اسم بازی به معنای واقعی وجود نداره و بازی مثل یه فیلم شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر