کپکام: Resident Evil 6 از برخی جهات یک موفقیت به حساب می‌آید

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
viewer1121.jpg

کمپانی کپکام در طی جلسه پرسش و پاسخی که در سایت سرمایه گذاری این کمپانی منتشر شده است، عنوان Resident Evil 6 را با توجه به عملکرد آن، یک موفقیت خواند اما بیان کرد که هنوز برای اظهار نظر در رابطه با عملکرد این عنوان، بسیار زود است.

این گزارش شامل چندین سوال از جانب سرمایه گذاران است که یکی از آن ها مربوط به واکنش های انتقادی نسبت به RE 6 بوده است. از این کمپانی سوال شد: " نقدهای خارج در رابطه با این عنوان زیاد مثبت نبوده است. استراتژی شما برای گسترش دادن این عنوان در خارج از ژاپن چیست؟ "

بنا بر این گزارش، این کمپانی در جواب اعلام کرد: " RE 6 به فروش خود در ژاپن و خارج ادامه خواهد داد. علاوه بر این، عرضه داخلی این بازی، رکورد جدید برای کپکام به شما می‌آید. پس این بازی از جهاتی یک موفقیت به شمار می‌آید."

" بنابراین ما معتقدیم که هنوز برای رسیدن به یک نظر جامع پیرامون دیدگاه بازیکنان نسبت به این عنوان، زود است. ما همیشه با دقت به نظرات و بازخوردهای بازیکنان گوش می‌دهیم و از این اطلاعات برای ساخت بازی ها استفاده می‌کنیم."

RE 6 در حال حاضر با میانگین نمرات 67 برای کنسول Xbox 360 و 76 برای کنسول PS3 منتشر شده است که یک روند نزولی برای این عنوان به شمار می‌رود.

سپس از کپکام پرسیده شد که چرا انتظارات خود مبنی بر عرضه 7 میلیون نسخه از بازی را به 6 میلیون نسخه کاهش داده است که این کمپانی در جواب گفت: " تجدید نظر ما در رابطه با فروش بازی بر اساس یک تصمیم جامع بوده است که بازتاب فاکتور ها، عوامل و ریسک های مختلفی در این زمان بوده است."

این کمپانی در ادامه افزود: " ما چشم انداز خوبی برای رسیدن به هدف خود، یعنی فروش بیش از 6 میلیون نسخه، می‌بینیم. ما به خاطر نزدیک شدن کریسمس در خارج و شروع فصل فروش سال نو، فروش عناوین قدیمی در این سری و دیگر عوامل، به خود امیدوار هستیم."

منبع

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
lol :d! سوال پرسیده چرا نقدای خارجی بازی نمره هاش کمه، طرف جواب داده بازی توی ژاپن عالی می فروشه!! :D
طفره رفته بی شرف. مثل همیشه. یه تیکه خبر رو از یوروگیمر ترجمه کردم. گفته برای گسترش دادنش توی خارج چکار میخوایین بکنین و کپکام هم گفته با توجه به گذشته این سری و بقیه چرت و پرتا، فروش بازی باعث گسترده شدنش میشه. حالا کامنتای اونجا رو باش:

Still looks like a giraffe to me.
Not too early for me - it's shit.
We always listen carefully to the feedback from users and use this information when developing games​
That statement is an outright lie.
اینم برای مرتضی:d:
Capcom should hand Resident Evil over to Platinum Games.

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
ا همیشه با دقت به نظرات و بازخوردهای بازیکنان گوش می‌دهیم و از این اطلاعات برای ساخت بازی ها استفاده می‌کنیم."
lol !!! الان براي تيشه به ريشه هاي 6 به نظرات مردم نسبت به نسخه قبلي گوش داده بوديد اين از آب در اومد؟:d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
کپکام به من گفت
چی گفت؟
در گوش من گفت
چی گفت؟

گفت وقتی بلد نیستی بازی بسازی و گند میزنی به یه بازی، برای اینکه کم نیاری برو برای خودت نوشابه باز کن (البته عمو کپکام اینا پا را فراتر نهاده و در یک اقدام کاملا خودجوش برای تیم خود 5 عدد بطری شامپاین باز کردند :D)

عنوان Resident Evil 6 را با توجه به عملکرد آن، یک موفقیت خواند
از طرف خودم و تمام اعضای بازی سنتر از عمو کپکام اینا تشکر میکنیم که معنی جدیدی از موفقیت را به ما یاد دادن

leon s.kenedi

کاربر سایت
Sep 7, 2007
62
سیاست کنونی CAPCOM من رو یاد سیاست حال حاضر مملکتمون میندازه میگردن کوچک ترین نقاط رو پیدا میکنن و تبدیلش میکنن به سمبل ، بجای بهتر شدن شروع به درجا زدن و پس رفت میکنن و این رو یه افتخار نوین میدونن!

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
من احساس ميكنم capcom يه نمه رو دنده ي لجبازي افتاده
كلا تو اين نسل بر اساس سياست غلطي داره ميره جلو
اول نسل ٢تا IP خوبو معرفي كرد (dead rising,lost planet) ولي در ادامه با سياستهاي خُضَعبلش گند زد به همه IP هاش،خداييش RE 5 همه جوره شرف داشت به اين bullshit!!
ما رو باش چقدر اون عمه ي تاكئوچي رو مورد عنايت قرار داديم!! خبر نداشتيم عمه ي جناب كوباياشي هم پتانسيلشو داره!! :|
اين كوباياشي مگه كارگردان ٤ نبود؟! سر اين پروژه چيز خورش كرده بودن؟!
يه چيزي برا من اثبات شدست،تو بازي هاي ژاپني معمولا مغز متفكر پروژه يكي بيشت نيست و در نبود اون فرد معمولا پروژه به صورت عمودي با مغز ميخوره زمين!:-b
NG 3 و نبود ايتاگاكي
RE 5&6 و نبود ميكامي
Ff 13 و نبود ساكاگوچي
و MGS 4 و حضور استاد:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر