کوجیما: رئیس کونامی مایل است نسخه جدید سایلنت هیل را من بسازم

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
76uozpkpvetz6ns84psr.jpg

Hideo Kojima در جلسه توسعه دهندگان نمایشگاه Eurogamer صحبت‌های راجع به سایلنت هیل کرد:

شخصاً عاشق بازی‌های ماجراجویی هستم. من علاقه دارم قسمت‌های جدیدی از سری بازی‌هایی مثل Snatcher یا Policenaut را ببینم. اما از نگاه تجاری انجام این کارها بسیار سخت است. من باید حرکت رو به جلو داشته باشم پس فکر می‌کنم نمی‌توانم این کار را انجام بدهم.

وی افزود:

من فکر می‌کنم احتمال اینکه بخواهم یک بازی ماجراجویی را با همکاری یک سازنده بزرگ بازی‌های این سبکی بسازم وجود دارد، مثلاً در ساخت Remake بازی Snatcher. ما نمی‌توانیم خودمان این کار را به طور کامل انجام دهیم ولی می‌توانیم در این مورد با کسی شریک شویم.

کوجیما قبلاً در یک توئیت از علاقه خود در ساخت نسخه جدیدی از سری سایلنت هیل به وسیله انجین FOX خبر داده بود. او در این باره افزود:

قبلاً من صحبت‌هایی راجع به سایلنت هیل داشتم، برای همین، رئیس کونامی با من تماس گرفت و گفت که تمایل دارد تا نسخه بعدی سری سایلنت هیل را من بسازم.

حقیقت این است که وقتی من به یک فیلم ترسناک می‌روم شبیه به یک گربه ترسو می‌شوم! پس مطمئن نیستم که بتوانم یک بازی ترسناک بسازم، البته ترس‌هایی وجود دارد که فقط افرادی که از آن می‌ترسند و آن را تجربه کرده‌اند می‌توانند ایجادش کنند، پس شاید این کار را من هم بتوانم انجام بدهم.

من فکر می‌کنم بازی سایلنت هیل یک اتمسفر خاص و مشخصی دارد. فکر می‌کنم این سری باید ادامه پیدا کند و من واقعاً دوست دارم به ادامه این سری کمک کنم. حتی اگر من نتوانم یک نسخه جدید سایلنت هیل را بسازم، بسیار مشتاقم تا با نظارت بر ساخت بازی و استفاده از Fox Engine در توسعه بازی به ساخت آن کمک کنم.

متن کامل این مصاحبه را در لینک منبع بخوانید.

منبع

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
من مخلص استاد و احیای این بازی از منجلاب کنونیش هستم!...
یعنی اگه این بازی رو استاد بسازه چیزی ماورای شاهکار میشه.

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
واقعا باورم نمیشه هنوزم ناشر ژاپنی پیدا میشه تصمیم درست وعاقلانه بگیره !!!!!!:d

ساخت Silent Hill اونم توسط کوجیما اتفاق بینظیریه و واقعا همین مساله میتونه باز هم این بازی رو به یه عنوان AAA تبدیل کنه ولی بهتر نبود کونامی سعی میکرد Team Silent افسانه ای رو بازم دور هم جمع کنه و تمام اختیارات رو بهشون بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به هر حال Team Silent بهتر از هر کسی این IP رو میشناسه !!!!!

حتی اگر من نتوانم یک نسخه جدید سایلنت هیل را بسازم، بسیار مشتاقم تا با نظارت بر ساخت بازی و استفاده از Fox Engine در توسعه بازی به ساخت آن کمک کنم.

به این میگن یه آدم منطقی و باشعور .با اینکه همه از استعدادش با خبرن و میدونن چه قدر توانمند هست ولی نمیخواد به زور خودشو به کسی تحمیل کنه !!!!

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
عاليه...
اينكه كوجيما بازی رو بسازه معنیش اينه كه ساختن بازی ميوفته دست يكی از استديوهای ژاپنی كونامی كه تو اين استديوها سازنده های شماره های قبلی سايلنت هيل هنوز هستن و مسلما دوباره يه شاهكار تحويل مون می دن.
كوجيما هم كه نقش كارگردان يا مشاور رو داره، اصل اينه كه دوباره اين آی پی برمی گرده دست ژاپنی ها، خوشبختانه هم كونامی برخلاف شركت های ديگه هنوز افراد خلاق (و البته كم نام و نشان) داره و كاریه صد در صد درست.
بی صبرانه منتظر Silent Hill 5 ساخته كوجيما و اعضای بازمونده شماره های قبلی سايلنت هيل تو كونامی، هستم!>:d
از همين الان دارم تريلر محشر آنونسش كه اولش چند تا كلمه خوشگل ژاپنی نقش می بنده رو متصور می شم!

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوست ندارم تمرکز کوجیما رو بهم بزنن با این کارا !:d بزارن اول GZ و MGS5 رو بسازه ! بعدا در موردش فکر می کنیم !
حالا ما فَن زاده ! ما هر چی کوجیما بگه ! ( اینارو قبلش می گم که توو پست های بعدی نگید ! )
کوجیما هر چی بسازه عالی میشه ! چون به جزئیات و شعور مخاطب توجه خاصی داره ! مرسی اســتاد.
امیدوارم یه روزی یه حالی به فن های سایلنت هیل بده. :d

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
الان انقدر خوشحالم که دستام داره میلرزه نمیتونم درست تایپ کنم:d
فقط ای کاش واسه PC هم عرضه بشه!
بوی Silent Hill با رایحه ی استاد حس می شود!!!

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
بسیار کار احمقانه ایه

سایلنت هیل کلا سیر نزولی داشته، یکی رو می طلبه که توی این ژانر کار کرده باشه، شاید بهترین کار ساختن این آی پی توسط frictional games باشه، به هر حال کوجیما در سبک و ژانر خودش کار کرده و سال ها در اون تجربه داره، در Survival Horror تا به حال حرفی برای گفتن نداشته و کاری نکرده که SH رو بدن دستش

کلا باید دید بعد Book Of Memories چیزی می مونه از Silent Hill یا نه!!!!

خدایا، چی میشد این سایت Dislike داشت!
-------------------------------------
دوستان کسی از اعضای Team Silent خبری داره؟
Yamaoka و ... دارن چیکار میکنن در حال حاضر؟

مشکلت همینه فقط؟ :-j

ノーティーイヌ disliked this post

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
حقیقت این است که وقتی من به یک فیلم ترسناک می‌روم شبیه به یک گربه ترسو می‌شوم!
آخی! :D چه لطیف! :D
===================
با تمام احترامات نسبت به کوجیما، من سایلنت هیل ساخته شده توسط Team Silent می خوام! :D

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
خدا پدر کونامی رو بیامرزه که قدر اون چیزی و که داره خوب میدونه و به اونا بها میده مثل اسکوار و کونامی با لگد بهترین اساتیدش رو نمیاندازه بیرون (میکامی؛ساکاگوچی)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر