شایعه کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال لیک شد!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
از معرفی شماره جدید فیبل تا ریبوت Dino Crisis شایعات جدیدی هستند که پیرامون کنفرانس E3 امسال شرکت مایکروسافت به گوش می رسند. این شایعات توسط وبسایت اسپانیایی منتشر گشته است و تایید کننده آن ها یکی از اعضای تیم مدیریت انجمن ResetEra است.

104487

کنفرانس امسال با نمایشی از عنوان Halo Master Chief Collection برای PC آغاز خواهد شد و بعد از آن شاهد نمایش گیم پلی Halo Infinite و تاریخ عرضه آن در سال ۲۰۲۰ و همراه با عرضه کنسول نسل بعدی مایکروسافت خواهیم بود.

نمایش بعدی مختص به عنوان Gears 5 همراه با تاریخ عرضه برای تعطیلات سال ۲۰۱۹ خواهد بود و بعد هم شاهد نمایشی از گیم پلی Gears Tactics خواهیم بود.

نمایش گیم پلی عناوین Battletoads و Ori and the Will of the Wisps

معرفی بسته الحاقی جدید برای Sea of Thieves

معرفی یک عنوان تخیلی از استودیو Piranha Bytes

خریداری چند استودیو جدید توسط مایکروسافت

معرفی نسخه ریبوت بازی Dino Crisis

شماره جدید Splinter Cell

در ادامه استودیو پلی گراند تیزر کوتاهی را از شماره جدید فیبل به نمایش خواهد گذاشت

معرفی ip جدید Ninja Theory که با نام Bleeding Edge شناخته می شود

معرفی ip جدید استودیو Rare برای کنسول نسل بعدی مایکروسافت

معرفی کنسول نسل بعدی مایکروسافت همراه با قابلیت های جدید برای شبکه لایو و اطلاعات بیشتر در خصوص xCloud

در نهایت همانند سال گذشته سایت بازی سنتر در نمایشگاه E3 امسال حضور خواهد داشت و اگر شما هم علاقمند به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این نمایشگاه هستید، با سایت بازی سنتر همراه باشید.
E3 امسال همانند سال‌های گذشته در شهر لس‌آنجلس و از تاریخ ۲۱ تا ۲۳ خرداد ماه برگزار خواهد شد.

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
این مدل کارا بیشتر به شرکت های ترسو میخوره نه شرکتی مثل سونی
مگه الکیه بیاد کنسول قوی تر کنه، اینا کلی زمان صرف کردن کنسول طراحی کردن
نهایتا اگه چند تا مدل با قدرت های مختلف طراحی شده باشه میتونن انتخاب کنن کنسول نهایی چه قدرتی داشته باشه ولی دستکاری فکر نمیکنم بتونن انجام بدن
با توجه به این که مایکروسافت و سونی هر دو با amd همکاری می کنن اختلاف زیادی نخواهد بود بیشتر رقابت سر قیمت پایین تر
Massive PS4 Neo Leak: GPU 2X Powerful With High Clock Speed, 5.5TF, Price $499, Dev Kits Already Out
سونی حتی 3 ماه قبل از معرفی ps4 pro بین دو مدل
4.2 ترافلاپ 399
5.5 ترافلاپ 499
مردد بوده
-----------------------------------------------------------------------------------------
چرا سونی تو e3 شرکت نمی کنه
نداشتن کنفرانس لطمه میخوره
مقایسه فروش سخت افزار و نرم افزار در ماه های June و December
2016

Annotation 2019-04-11 134756.jpg
Annotation 2019-04-11 134725.jpg
Hardware: $181.5 million
vs
Hardware December 2016: $994.9M million

2017

Annotation 2019-04-11 134837.jpg
Annotation 2019-04-11 134852.jpg

Hardware: $231 million
vs
Hardware: $1.27 billion

2018

Annotation 2019-04-11 134932.jpg
Annotation 2019-04-11 135104.jpg

Hardware: $350 million
vs
Hardware: $1.168 billion

این در حالی که سونی سال 2016 یکی از بهترین کنفرانس های تاریخ برگزار کرد

سونی سال 2018 کلی خرج کرد یه مکان جداگانه برای The Last of Us Part II اوردن Gustavo Santaolalla کلی فشار اوردن به ساکر پانچ برای ساخت یه مرحله Ghost of Tsusima برای e3 کوجیما به خاطر اماده نبودن گیم پلی مجبور شد شبیه ساز پیاده روی نمایش بده
در مقابل
نینتندو با استریم ساده و تمرکز کامل روی Super Smash Bros. Ultimate
پر فروش ترین کنسول ماه June
NES Classic Mini 60 دلاری
فروش دلاری نینتندو سوییچ هم نسبت به ماه ژوئن سال قبلی 50 درصد افزایش داشت
ps4 پرفروش ترین کنسول از نظر درامد دلاری مثل 2017/16

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
یک خبری از این وارنر و اون راکستدی نمیخواد بشه کلا پودر و خمیر شدن !! اون یکی استودیوشونم قرار بود بتمن بدن
اینکه Rock steady جز شاهکار چیز دیگه ای نمیسازه شکی توش نیست
ما برای من بشخصه وقتی اینهمه زمان بر میشه پروژه و هنوز کوچکترین خبری درز نکرده :D
یکی از هیجان انگیز ترین و تاپ ترین بازی ها و شاید بهترین بهانه خرید کنسول نسل بعدی همین شاهکار بعدی راک استدی باش
در کل نسل بعد خیلی پر هیجان و حرفه ای بنظرم قراره شروع بشه
چون هم ماکروسافت استدیوز خیلی بهتر و قوی تر شده هم سونی عالی تر از همیشه هست و گوگل لعنتی که طبق سنت و روال کاریش هر جایی پا گذاشته سهمی خوبیو از بازار گرفته و این یعنی چه سونی چه ماکروسافت اگر بلغضن و خیلی خوب و عالی پیش نرن شاید آخر نسلم نتونن ببینن:D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
این پست ادیت شدس چیزیم نداره که بنم کنید

ببین دوست عزیز من هیچ مشکلی با مایکروسافت ندارم خوبه تو همون پست اولمم گفتم امسال کنفرانس عالیه چرا فکر میکنید من امدم ترول کنم؟ درباره استودیو io تا جایی شخصا یادمه وقتی شایعش میومد اون استودیو تو توییترش یه حرکت هایی میزد اما io واکنشی نشون نداد واسه همین گفتم شایدم من اشتباه میکنم بریم سراغ ادامش
درباره سونی حالا شما لازم نیست گند 12 سال پیش هی بازگو کنی اره میدونم سونی اون زمان کند زد (نه الان) میدونم همه نمایشا pre render بوده و قیمتشم افتضاح اونم بخاطر مدیریت احمقی مثل فیل هریسون که مایکروسافتم اول نسل به گند کشید و الانم نوبت گوگل اما الان چی؟ بگزریم درباره 8days تو بخشیش موافقم و تو بخشیش مخالف چون نصفش بی اطلاع گفتی:D من خودم اولین بار 8days تو دیسک بازی رایانه دیدم(البته میدونم دوستی که گفته من اون موقع وجود نداشتم خوش اینترنت داشت و با اینترنت دایل اپ e3 ها رو زنده نگاه میکرده:D:))) وخیلی منتظرش بودم تادیدم که کنسل شد و کلی فحشم به سونی دادم و هنوزم میدم حالا بریم سر اصل مطلب
ببین 8days دروغ نبود یه بازی کاملا واقعی و طبق توصیف کارگردانش بعد از کنسل شدن فک برانداز ترین بازی دنیا بود حالا چجوری کنسل شد سونی بازی رو به بهانه نداشتن مولتی کنسل کرد ولی طبق گفته کارگردان حقیقت این بوده که بازی بعد چندسال هنوز تو مراحل اولیه گیرکرده بوده و وقت بیشتری میخواسته که خب سونی هم بازی کنسل کرد و استودیو لندن هنوز تو باقالیاس:D getaway هم همین getaway3 اصلا بدون سازنده اصلیش که همون سازنده های l.a noir هستن معنایی نداشت کلا مقصر استودیو لندن بوده نه سونی ولی مایکروسافت چی؟ از خودش بوده یا سازنده؟ جواب:90 در صد خودش:D

بن نکنید بزارید ببینه اگه پستش پاک نمیکنید من 10 بار گزارش توهینش دادم ولی کو؟
ببین دیگه زیادی از حدت گزشتی من اگه جای مدیر بودم بن دائمت میکردم چرا؟ چون امدی داری میگی من تفلیم که پارسال به دنیا امده میفهمی معنای این حرفت چیه؟
اره راست میگی من بچه ام و میدونم که بعضی وقتا toxic میشم...........ولی خودت چی یه پیرمرد 30 ساله که هنوز میاد سونی رو ترول میکنه و به یه بچه 19 ساله تیکه میندازه؟ اصلا توجه کردی که زمان همون e3 ها انقدر بزرگ بودم که بفهمم چی دیدم و شاید از تو بهتر یادم باشه(که یادم هست) اینا رو کسی باید بگه که خودش با این سن نیاد و بچه بازی درنیاره و بقیه هم نشناسنش خب حالا بفرما برو پی کارت تا واقعا یچی بهت نگفتم لطفا:))
تا جایی که یادمه مدیر بخش پلی استین اون موقع ها پدر پلی استیشن جناب کن کوتاراگی بودن نه فیل طفلی :D
من متوجه منظورت نشدم کدوم قسمتو بی اطلاع گفتم در مورد 8days????
در کل هر کمپانی دوره اوج و افولی داره اما اگه بخاییم ورق بزنیم بعضی صفحات و اتفاقا شرم اوره:D
منم دیگه مثل چند سال پیش خیلی حوصله کل کل و تو رو زدنو ندارم:D:D
اما امیدوارم و خیلی بنظرم اتفاق خوبیه اگر دو کمپانی سونی و ماکروسافت هردو تا اخر نسل یا نسل ده رو هم بتونن لانچ کنن
چون با حضور گوگل استادیا خیلی باید حرفه ای تر عمل کنن
امیدوارم انقدر ماکروسافت قوی عمل کنه امسال که سونی با اینهمه بازی های قوی و انحصاری خوب تو بازار رقابتی بازم با فشار بیشتری انحصاری ناب بسازه

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
با توجه به این که مایکروسافت و سونی هر دو با amd همکاری می کنن اختلاف زیادی نخواهد بود بیشتر رقابت سر قیمت پایین تر
Massive PS4 Neo Leak: GPU 2X Powerful With High Clock Speed, 5.5TF, Price $499, Dev Kits Already Out
سونی حتی 3 ماه قبل از معرفی ps4 pro بین دو مدل
4.2 ترافلاپ 399
5.5 ترافلاپ 499
مردد بوده
-----------------------------------------------------------------------------------------
چرا سونی تو e3 شرکت نمی کنه
نداشتن کنفرانس لطمه میخوره
مقایسه فروش سخت افزار و نرم افزار در ماه های June و December
2016

View attachment 104541
View attachment 104540
Hardware: $181.5 million
vs
Hardware December 2016: $994.9M million

2017

View attachment 104543
View attachment 104544

Hardware: $231 million
vs
Hardware: $1.27 billion

2018

View attachment 104545
View attachment 104546

Hardware: $350 million
vs
Hardware: $1.168 billion

این در حالی که سونی سال 2016 یکی از بهترین کنفرانس های تاریخ برگزار کرد

سونی سال 2018 کلی خرج کرد یه مکان جداگانه برای The Last of Us Part II اوردن Gustavo Santaolalla کلی فشار اوردن به ساکر پانچ برای ساخت یه مرحله Ghost of Tsusima برای e3 کوجیما به خاطر اماده نبودن گیم پلی مجبور شد شبیه ساز پیاده روی نمایش بده
در مقابل
نینتندو با استریم ساده و تمرکز کامل روی Super Smash Bros. Ultimate
پر فروش ترین کنسول ماه June
NES Classic Mini 60 دلاری
فروش دلاری نینتندو سوییچ هم نسبت به ماه ژوئن سال قبلی 50 درصد افزایش داشت
ps4 پرفروش ترین کنسول از نظر درامد دلاری مثل 2017/16

الان اینا که گفتی یعنی چه؟ :D

اون کنسول 5.5TF شایعه‌ای بیش نبوده و سونی دو مدل کنسول برای عرضه PS4 Pro نداشته هیچ وقت :D بقیش رو هم خدایی نفهمیدم چی میگی، الان این فروش و کنفرانس و نمایش و ... چه ربطی به هم داشتن؟ :D

• Like
Reactions: X B I T B

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
الان اینا که گفتی یعنی چه؟ :D

اون کنسول 5.5TF شایعه‌ای بیش نبوده و سونی دو مدل کنسول برای عرضه PS4 Pro نداشته هیچ وقت :D بقیش رو هم خدایی نفهمیدم چی میگی، الان این فروش و کنفرانس و نمایش و ... چه ربطی به هم داشتن؟ :D

مایکروسافت و سونی سازنده apu نیستن و هر دو با amd همکاری می کنن مجبورن بین گزینه های محدودی که amd در اختیارشون قرار می ده انتخاب کنن
amd هم در اون زمان تو gpu های میانرده Polaris دو مدل عرضه کرده بود
rx 470
rx 480
سونی به خاطر مشکل دما از مدل تقلیل یافته rx 480 استفاده کرد از 5.8 ترافلاپ به 4.2 ترافلاپ رسید
مایکروسافت یک سال صبر کرد تا amd تراشه های Polaris بهبود بده نتیجه شد rx 570 , 580
مایکروسافت از مدل شخصی سازی شده rx 580 استفاده کرد
سونی میتونست از همون مدل اصلی RX 480 استفاده کنه اما کلی هزینه برای طراحی سیستم خنک کننده و حل کردن مشکل مصرف بالای برق می کرد
در نهایت تصمیم گرفت بازی تبلیغاتی به مایکروسافت ببازه در عوض هزینه بسیار کم تر و فروش بیشتر داشته باشه
مایکروسافت این همه هزینه صرف تولید و تبلیقات ONE X کرد در نهایت صرفا برنده همون بازی تبلیغاتی شد بعد از دو سال به پایان راه رسیده

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
هدف کنفرانس های E3 چیه ؟
تحت تاثیر قرار دادن
هدف تحت تاثیر قرار دادن چیه ؟
فروش کنسول و سرویس هاش
E3 تو چه ماهی برگزار میشه ؟ تو چه کشوری ؟
JUNE و امریکا

این امار فروش سخت افزار و نرم افزار ماه JUNE در کشور امریکاست
در مقابل
امار فروش سخت افزار و نرم افزار ماه December کشور امریکاست

نشون میده E3 در اون حدی که ماه فکر می کنیم تاثیر گذار نیست
در مقابل فروش اخر سال شوخیه

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
مایکروسافت و سونی سازنده apu نیستن و هر دو با amd همکاری می کنن مجبورن بین گزینه های محدودی که amd در اختیارشون قرار می ده انتخاب کنن
rx 470
rx 480
سونی به خاطر مشکل دما از مدل تقلیل یافته rx 480 استفاده کرد از 5.8 ترافلاپ به 4.2 ترافلاپ رسید
مایکروسافت یک سال صبر کرد تا amd تراشه های Polaris بهبود بده نتیجه شد rx 570 , 580
سونی میتونست از همون مدل اصلی RX 480 استفاده کنه اما کلی هزینه برای طراحی سیستم خنک کننده و حل کردن مشکل مصرف بالای برق می کرد
در نهایت تصمیم گرفت بازی تبلیغاتی به مایکروسافت ببازه در عوض بسیار کم تر و فروش بیشتر داشته باشه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
هدف کنفرانس های E3 چیه ؟
تحت تاثیر قرار دادن
فروش کنسول و سرویس هاش
JUNE و امریکا

در مقابل

دوست عزیز کارآگاه بازی و ... نیاز نیست و نمیخواد که بشینیم قصه بگیم برای هم :D همون 2016-2017 خود DF سیر تا پیاز هر دو کنسول رو کنار هم گذاشته و مشخصه که هر دو شرکت چیکار کردن :D

PS4 Pro کلا 40 تا CU داره که 4 تاش غیر فعال هست و 36 تاش فعال هستن و خود وان ایکس هم 44 تا CU داره که 4 تاش غیر فعال شدن :D این در حالی هست که هیچ کدوم از این GPUهایی که نام بردی بیشتر از 36 CU ندارن و مدلهای پایینتر مثل 470 و 570 هم 4 تا CU غیر فعال شدن و فقط 32 تا فعال هست توشون :D

از اینها گذشته هم سونی یسری قابلیتهایی از سریهای جدیدتر AMD رو توی GPU پرو استفاده کرده و هم مایکرو کلی بهینه سازی و کاستومایز و تغییر اعمال کرده تو GPUـه وان ایکس بدون اینکه بخواد ویژگیهای وگا رو بکار ببره و خروجی 2 برابری هم گرفته از این تغییرات و بهینه سازیهای انجام شده توسط مهندسهای خودش :D

PS4 Pro and Xbox One X processors compared at the silicon level

-------------

ربط E3 به فروش هم واقعا متوجه نمیشم. ملت بعضا تریلر بازیهای 1 تا 3 سال بعد رو میبینن که حتی تاریخ عرضه هم نمیخورن و بعد انتظار تغییر در حجم فروش رو داری؟ :D بعد تخفیفهای آخر سال و کاهش قیمت و لانچج بازیهای مهم و ... هم کشکه لابد؟ :D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
تا جایی که یادمه مدیر بخش پلی استین اون موقع ها پدر پلی استیشن جناب کن کوتاراگی بودن نه فیل طفلی :D
من متوجه منظورت نشدم کدوم قسمتو بی اطلاع گفتم در مورد 8days????
در کل هر کمپانی دوره اوج و افولی داره اما اگه بخاییم ورق بزنیم بعضی صفحات و اتفاقا شرم اوره:D
منم دیگه مثل چند سال پیش خیلی حوصله کل کل و تو رو زدنو ندارم:D:D
اما امیدوارم و خیلی بنظرم اتفاق خوبیه اگر دو کمپانی سونی و ماکروسافت هردو تا اخر نسل یا نسل ده رو هم بتونن لانچ کنن
چون با حضور گوگل استادیا خیلی باید حرفه ای تر عمل کنن
امیدوارم انقدر ماکروسافت قوی عمل کنه امسال که سونی با اینهمه بازی های قوی و انحصاری خوب تو بازار رقابتی بازم با فشار بیشتری انحصاری ناب بسازه
والا منم حوصله کل کل ندارم خب عزیز منم همین گفتم دیگه هرچی کنفرانس مایکروسافت بهتر باشه سونی هم بهتر میکنه نمایشاش یا برعکس چه برداشتی از حرف من داشتی بیخودی بهم پیله کردی؟ من اگه میخواستم باهات کل کل کنم پستات لایک نمیکردم:D درباره اینکه هر شرکتی یجایی گند میزنه باهات موافقم ولی تو بحث انحصاری مایکروسافت خودش کار خراب میکرده ولی سونی سازندش خراب میکرده یکبار دیگه بخش 8days بخون تا بفهمی چرا میگم اطلاعی نداشتی........ کن کوتاراگی هم فکر نمیکنم نقش چندانی داشت مدیر ps اون زمان کاز همون ناجی سونی بود :D اون فیل طفلی که میگی هرجا رفته گندزده به هرحال تو سونی هم یچی مثل مدیر پروژه بوده در کل دوره ای که تو سونی بود سونی ر.د دوره ای که تو مایکروسافت بود xbox ر.د(البته اونجا هم مدیر استاد دان متریک بودن که کوجیما رو میاوردن فکر میکردن همه چی تمومه:D) و الانم میدونم مایکروسافت با فیل اسپنسر وضع xbox بهتر کرده(هرچند فیل اسپنسر قبلا هم رئیس استودیوها بوده و چیزی ازش ندیدیم و امیدوارم که امسال ببینیم)
حالا شما به من بگو هیتر من کاری با کسی ندارم:D وقتی من خودم میشینم کنفرانس مایکروسافت به امید نمایش خفن زنده میبینم هیترم؟
rx 470
rx 480
در نهایت تصمیم گرفت بازی تبلیغاتی به مایکروسافت ببازه در عوض هزینه بسیار کم تر و فروش بیشتر داشته باشه
مایکروسافت این همه هزینه صرف تولید و تبلیقات ONE X کرد در نهایت صرفا برنده همون بازی تبلیغاتی شد بعد از دو سال به پایان راه رسیده

هدف کنفرانس های E3 چیه ؟
تحت تاثیر قرار دادن
فروش کنسول و سرویس هاش
JUNE و امریکا

در مقابل

شما چرا وقت میزاری برا این استادما توضیح میدی ایشون فن فقط حرف خودش میزنه:D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
والا منم حوصله کل کل ندارم خب عزیز منم همین گفتم دیگه هرچی کنفرانس مایکروسافت بهتر باشه سونی هم بهتر میکنه نمایشاش یا برعکس چه برداشتی از حرف من داشتی بیخودی بهم پیله کردی؟ من اگه میخواستم باهات کل کل کنم پستات لایک نمیکردم:D درباره اینکه هر شرکتی یجایی گند میزنه باهات موافقم ولی تو بحث انحصاری مایکروسافت خودش کار خراب میکرده ولی سونی سازندش خراب میکرده یکبار دیگه بخش 8days بخون تا بفهمی چرا میگم اطلاعی نداشتی........ کن کوتاراگی هم فکر نمیکنم نقش چندانی داشت مدیر ps اون زمان کاز همون ناجی سونی بود :D اون فیل طفلی که میگی هرجا رفته گندزده به هرحال تو سونی هم یچی مثل مدیر پروژه بوده در کل دوره ای که تو سونی بود سونی ر.د دوره ای که تو مایکروسافت بود xbox ر.د(البته اونجا هم مدیر استاد دان متریک بودن که کوجیما رو میاوردن فکر میکردن همه چی تمومه:D) و الانم میدونم مایکروسافت با فیل اسپنسر وضع xbox بهتر کرده(هرچند فیل اسپنسر قبلا هم رئیس استودیوها بوده و چیزی ازش ندیدیم و امیدوارم که امسال ببینیم)
حالا شما به من بگو هیتر من کاری با کسی ندارم:D وقتی من خودم میشینم کنفرانس مایکروسافت به امید نمایش خفن زنده میبینم هیترم؟

شما چرا وقت میزاری برا این استادما توضیح میدی ایشون فن فقط حرف خودش میزنه:D
پیله چرا؟
جواب ندادنو بی ادبی میدونم ک وقتی ک میذاری ریپلی میکنی جواب میدم
اما جالب ک میگی کوتاراگی کاره ای نبوده :D
اقای کن کوتاراگی طراح و مدیر پروژه ps1 و ps2 والبته ps3 بودن
ینی طراح کنسول 300 میلیونی
چطور کاره ای نبوده تو این مسایل؟/:)
اینکه هر کمپانی ی نمایش رو کنسول بصورت ریل تایم داشته باش و به دروغ این اگه با تصمیم مدیر و هد اون قسمت گرفته نشده پس کی همچین حرکت قشنگی رو زده؟
ممنون و خوشحال شدم از هم صحبتی:Rose:
بخدا انگار دیروز بود ps2 تازه اومد تو بازار
امروز داریم اخبار ps5 رو پیگیری میکنیم
بهتره باهم بزرگسالانه تر برخورد کنیم

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
جدا از این بحث‌های حاشیه‌ای مسخره...
جز کوردن سردبیر ویندوز سنترال توی یه پادکست اخیرا گفته که بازی بعدی نینجا آنلاینه
وقتی ازش پرسیدم که بازی نینجا تئوری GaaS هست یا همیشه آنلاین، جواب داد:
I've heard yeah it's some kind of multiplayer game
عجیبه...
قطعا بازی E3 معرفی میشه و امیدوارم ارزش ۶ سال صبر رو داشته باشه
و حیف که آی‌پی Enslaved دست باندای هستش...

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
rx 470
rx 480

هدف کنفرانس های E3 چیه ؟
تحت تاثیر قرار دادن
فروش کنسول و سرویس هاش
JUNE و امریکا

در مقابل

ممنون که زحمت کشیدی این همه نوشتی ؟ ولی یه سوالی ؟
مایکروسافت صرفا برنده بازی تبلیغاتی شده؟!!! همون موقع که آمار وان اکس های پیش فروش شده تو بزرگترین خرده فروشی ها اومد بیرون که همه فهمیدیم که برنده میان نسلی ها بوده ؟ اگه قبول نداری که کل موفقیت های سونی تو نسل هم رو هواست عزیز؟

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
ممنون که زحمت کشیدی این همه نوشتی ؟ ولی یه سوالی ؟
مایکروسافت صرفا برنده بازی تبلیغاتی شده؟!!! همون موقع که آمار وان اکس های پیش فروش شده تو بزرگترین خرده فروشی ها اومد بیرون که همه فهمیدیم که برنده میان نسلی ها بوده ؟ اگه قبول نداری که کل موفقیت های سونی تو نسل هم رو هواست عزیز؟
کاملا درسته فروش ۳۰ میلیونی Xbox برتری فاحشی به فروش نزدیک به ۱۰۰ میلیونی PS4 داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر