کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام !

89486502262341928329.jpeg

کمتر از نیم ساعت به آغاز کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013 باقی مانده و این کنفرانس در ساعت 22:30 آغاز خواهد شد. قرار است Hideo Kojima خالق سری بازی های Metal Gear در مورد انجین جدید استودیوی خود یعنی Fox Engine صحبت کرده و البته اشاراتی به نسخه جدید MGS یعنی Ground Zeroes داشته باشد و شاهد نمایش تریلری از MGS: Ground Zeroes نیز خواهیم بود. همچنین احتمال اشاره به The Phantom Pain و ارتباط آن با سری MGS نیز وجود داشته و شاید بالاخره رازهای آن تریلر معروف آشکار شود.
=================
در طول کنفرانس مشخص شد که نمایش های MGS: Ground Zeroes و The Phantom Pain متعلق به یک بازی بوده و نسخه بعدی سری MGS با نام کامل Metal Gear Solid V: The Phantom Pain عرضه خواهد شد. در حال حاضر تنها کنسول های PS3 و Xbox 360 به عنوان پلتفورم های بازی معرفی شده اند.

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
درود.

ممنون از تمامی دوستان خبر رسان.
یک سوالی داشتم آیا MGS V نسل کنونی هست؟

ظاهرا بله ، برای 360 و PS3 منتشر میشه ، اما به احتمال خیلی زیاد برای نسل بعد هم هست . و اینهایی که نشون دادن برای نسل حاضر نیست با توجه به اینکه بازی کاملا Open World ه ... یهو دیدی فقط برای نسل بعد بود ... نمیشه به کوجیما اعتماد کرد .

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
اقا من بلخره به این نتیجه رسیدم که گراند زیرو و فانتوم پین مربوط میشن بنام ماموریت ها ینی یه چیزی مثل MGS3 اگه یادتون باشه
که دوتا ماموریت مجزا داشت یکی Virtuous Mission بود ابتدای بازی و بعدی که عنوان بازی هم یکی هست snake eater
ینی شک نکنید در این قضیه :D

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
خب آخه این بحث پلتفرم ها دیگه فقط به خود کوجیما ربط پیدا نمیکنه.مربوط کونامی هم هست.هر چی تا به اینجا دیدیم خلاقیت خود کوجیما بوده برای طرفداراش ولی تغییر پلتفرم؟!فکر نکنم تغییر کنه.حداکثر اینکه برای نسل بعد هم منتشر بشه.من خودم هم تا قبل از اینکه بازی برای پیشفروش جایی قرار نگیره به این حرفام باور کامل ندارم:d

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
@Nima
متشکر.

درود . غلط فکر کنم اطلاع رسانی کردید. هر دو یک نسخه نیستند.
شما اشتباه برداشت کردی .
ground zero همون phantom pain ه که تو کنفرانس بصورت رسمی یعنی metal gear solid 5 phantom pain معرفی شد .

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
Oh My F*cking God :-o
مثل همیشه استاد ماا رو حیرت زده کرد!!!!!!!!!!:x من که شخصا در حال سرو دست شکوندنم :d
کسی لینک HD کل مراسمو داره؟ :d

™kogima

کاربر سایت
Jul 7, 2011
140
نام
امیر علی
والا آخرش ما درست و درمون نفهمیدیم ground zero و phantom pain یک عنوانند یا به گفته ی دوستمون دوتا ماموریت جدا هستن یا ...
لطفا قضیه رو برای ما روشن کنید دوستان

اینطور که به نظر می رسه باید یکی باشند.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
والا آخرش ما درست و درمون نفهمیدیم ground zero و phantom pain یک عنوانند یا به گفته ی دوستمون دوتا ماموریت جدا هستن یا ...
لطفا قضیه رو برای ما روشن کنید دوستان
کاملا تایید شد که جفتشون یکی هستند.
این تریلر هم همون GZ بود ولی به نام MGS5 پخش شد. یعنی تغییر نام ساده.
البته استاد چند وقت پیش گفته بود بازی یه کم تغییرات لازم داره.
فک کنم برای اینکه میخواد بازی رو اسپین آف نکنه میخواد بیشتر روو بازی کار کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر