کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام !

89486502262341928329.jpeg

کمتر از نیم ساعت به آغاز کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013 باقی مانده و این کنفرانس در ساعت 22:30 آغاز خواهد شد. قرار است Hideo Kojima خالق سری بازی های Metal Gear در مورد انجین جدید استودیوی خود یعنی Fox Engine صحبت کرده و البته اشاراتی به نسخه جدید MGS یعنی Ground Zeroes داشته باشد و شاهد نمایش تریلری از MGS: Ground Zeroes نیز خواهیم بود. همچنین احتمال اشاره به The Phantom Pain و ارتباط آن با سری MGS نیز وجود داشته و شاید بالاخره رازهای آن تریلر معروف آشکار شود.
=================
در طول کنفرانس مشخص شد که نمایش های MGS: Ground Zeroes و The Phantom Pain متعلق به یک بازی بوده و نسخه بعدی سری MGS با نام کامل Metal Gear Solid V: The Phantom Pain عرضه خواهد شد. در حال حاضر تنها کنسول های PS3 و Xbox 360 به عنوان پلتفورم های بازی معرفی شده اند.

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
یه توضیحاتی در مورد تریلر بدم که دوستان اشاره نکردند

اول تریلر snake رو در حل مرگ نشون میده که بعد از 3 بار شوک الکتریکی‌ میتونه از مرگ نجات پیدا کنه ولی‌ 9 سال تو کما میره

صحنه‌های از تریلر نشون میده که mother base داره منفجر میشه که فکر کنم آتیش سوزی و... مربوط به همین میشه

ocelot نیست؟

موزیک تریلر مال گروه معروف garbage هست
لینک دانلود

وسط ویدئو نوشته میشه fox vs xof

بعد outer heaven فکر می‌کنم snake, diamond dogs رو راه میندازه چون میگه diamond dogs our new home و لوگوی روی لباسش هم مال diamond dogs

آخر تریلر snake دست نداره و بجاش فکر کنم به احتمال زیاد دست آهنیه zadornov رو زده باشه جای دست خودش

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اول یه لیوان آب بدین به من تا این MGS 5 رو هضم کنم بعدم فوری تریلر رو HD تو یه سرور درست حسابی قرار بدین .

ماماااااااان !!!!! خدایا خودت مدت وصال رو کوتاه کن جون من :((

و کوجیما استاد و محبوب دل ها میشود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر