کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام !

89486502262341928329.jpeg

کمتر از نیم ساعت به آغاز کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013 باقی مانده و این کنفرانس در ساعت 22:30 آغاز خواهد شد. قرار است Hideo Kojima خالق سری بازی های Metal Gear در مورد انجین جدید استودیوی خود یعنی Fox Engine صحبت کرده و البته اشاراتی به نسخه جدید MGS یعنی Ground Zeroes داشته باشد و شاهد نمایش تریلری از MGS: Ground Zeroes نیز خواهیم بود. همچنین احتمال اشاره به The Phantom Pain و ارتباط آن با سری MGS نیز وجود داشته و شاید بالاخره رازهای آن تریلر معروف آشکار شود.
=================
در طول کنفرانس مشخص شد که نمایش های MGS: Ground Zeroes و The Phantom Pain متعلق به یک بازی بوده و نسخه بعدی سری MGS با نام کامل Metal Gear Solid V: The Phantom Pain عرضه خواهد شد. در حال حاضر تنها کنسول های PS3 و Xbox 360 به عنوان پلتفورم های بازی معرفی شده اند.

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
از خود Joakim پرده برداری شد؟!:D
بعد الان MGS 5: PP با MGS GZ یکی ـه یا با هم فرق دارن؟! ویرایش: اینو فهمیدم ولی بالایی رو نه:D

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
داره عکسهای واقعی با عکسهای ساخته شده توسط fox engine رو مقایسه میکنه.رسما هیچ تفاوتی وجود نداره .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خب دیگه بقیه کنفرانس مهم نیست ! :D همون تریلر اولی با اون آهنگ فوق العاده برای من کافی بود ! باید صبر کنم نسخه HD بیاد و حالش رو ببرم.
اون قضیه The Phantom Pain هم بالاخره تموم شد و همه چی مشخص شد !
چه شود MGSV !!!

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
خب دیگه بقیه کنفرانس مهم نیست ! :D همون تریلر اولی با اون آهنگ فوق العاده برای من کافی بود ! باید صبر کنم نسخه HD بیاد و حالش رو ببرم.
اون قضیه The Phantom Pain هم بالاخره تموم شد و همه چی مشخص شد !
چه شود MGSV !!!

بابا بشین نگا کن, شاید این دیوونه یه تریلر دیگه هم نشون داد :d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
واقعا انجین خوبی ساخته کوجیما کارش درسته.
آقا یکی بهم بگه کسی که بغل بیگ باس اول نمایش روی تخت بود میلر بود یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر