کنسول‌ بازی امپراطور | یک کنسول یا یک شوخی؟!

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
نمیدونم این بحثی که راه انداختین چه ربطی به بازی سنتر داره
انجا فروم بازیه، نه کارشناسی مسائل روز و ناهنجاریهای اجتماعی

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
نمیدونم این بحثی که راه انداختین چه ربطی به بازی سنتر داره
انجا فروم بازیه، نه کارشناسی مسائل روز و ناهنجاریهای اجتماعی

والا ما نمیخوایم اینطوری بشه ولی شرایط طوری شده که همه چی به مسائل سیا * *سی ربط داره متاسفانه ..!

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
100% چینی!

ایران به چین سفارش میده و چین هم یه آشغال تحویل میده و نتیجه میشه محصول ایرانی(یا همون تولید ملی)

saeedsoftness

کاربر سایت
Apr 30, 2011
82
نام
سعید
این گنسول درجه 3 چینی...کافیه فقط 1 بار برید چین ببینید چه قدر تو هر درو دهاتش کارخونه داره....کارخونه های ساخت آت و آشغال های الکترونیکی...

کافیه سفارش بالای 5 هزا رتا بدید تا با مارک مورد نظرتون براتون گوشی یا کنسول یا هر چیزی که فکرشو بکنین تولید کنن..

از این مدل کنسول زیاده بعضی مدلهاش بازیهاش کمتره و لوازم جانبی کمتر....یه چیز کاملا من درآوردیه چینی..که یه ایرانی که 500 ملیون تومن داشته

به دلار تبدیلش کرده رفته چین و سفارش داده و تو گمرک ایران هم تحویل گرفته ..به صدا و سیما هم چنتا تبلیغ داده....یا علی دیگه 500 ملیونش بشه

2 ملیارد تومن بازی بره چین بیشتر کنسول وارد کنه ...

....

ولی فکر خوبی کرده جای اینکه پولشو بزاره بانک 20% سود بگیره ..اینجوری تو 1 هفته اندازه 10 سال بانک سود می کنه..

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
انقدر دست کم نگیرید خودتونو.این کنسول توانست 5 بازی انحصاری را از سونی و ماکروسافت برباید:
The Last of US
The Last Guardian
Agent
God of War Series
Dance Central

همچنین Rovio Games قصد داره از این به بعد فقط برای امپراطور Angry Birds بسازه.

لینک منبع:
www.gamespot.com/news/423642.php

ولی وجدانا اگه واقعا ایرانی بود حتی همینشم خوب بود.

ولی آخه یه کنسول دره پیته پروژه ی دانش آموزی ماله چین یا هنگ کنگ رو میارن میگن ایرانی که طبق گفته ی دوستمان تو ایران با نام اصلیش 35 تومن بوده رو کردن 110 تومن با اسم امپراطور!

واقعا که! LOL!

در ضمن کنفرانس امپراطور هم برای Gamescom تایید شد:d.

ممنون.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
خیلی همتون نامردید و من رفتم این کنسول رو خریدم اونوقت شما میاید مسخره کنسوله من میکنید:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر