کنسول‌ بازی امپراطور | یک کنسول یا یک شوخی؟!

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
ارادو:
خب مشخص است که خواسته خیلی از مردم است که بتوانند انواع بازی های جنگی و ورزشی که همه جا تبلیغ میشوند را تجربه کنند. اما به هر دلیلی این خواسته خود را عملی نمی کنند. ما این بار می خواهیم یک کنسول بازی ایرانی را معرفی کنیم که به غیر از قیمت پائینی که دارد، کارایی های جالب و جذاب و هیجان برانگیزی نیز دارد. البته کنسول بازی امپراطور مدل Miwi E7800 از نظر گرافیک و تعداد و کیفیت بازی ها قابل مقایسه با کنسول های مشهور و شناخته شده نیست، اما با 90 بازی مرحله ای، 15 بازی ورزشی، 5 بازی موزیکال و با 4 دسته و چوب بازی هایی مثل گلف و پینگ پنگ و ... مناسب افرادی است که می خواهند از بازی کردن لذت ببرند اما نمی خواهند درگیر خرید بازی روز، قیمت های متغیر ، آپدیت کردن کنسول و ... شوند!
کنسول بازی امپراطور مدل Miwi E7800 دارای دو بسته بندی مجزا و متفاوت است: 1- همراه با دستگاه و دو دسته بی سیم ، یک تفنگ برای اجرای بازی های تیراندازی نیز ارائه می شود. 2- همراه با کنسول و دو دسته بی سیم، یک دسته کلاسیک نیز وجود دارد که برای بازی های معمولی قابل استفاده است. نکته جالب این است که هر کدام از این دو پکیج انحصاری بوده و به عنوان مثال نمیتوان از تفنگ در دومین پکیج استفاده کرد. نکته جالب دیگر این است که کنسول امپراطور مدل می وی E7800 با باتری هم کار کرده و اگر در ماشینی نمایشگر باشد، مسافرین می توانند سرگرم شوند!
مشخصات

• دسته های بازی بدون سیم
  • 90 بازی مرحله ای
  • 5 اجرای موزیکال
  • 15 بازی ورزشی مهیج

مشخصات کلی
شرکت تولید کننده---------
سری---------
نوع استفادهخانگی
ابعاد---------
وزن---------
نوع ورودی بازیکارت حافظه
مشخصات فنی
پردازشگر---------
پردازنده گرافيكی---------
كارت گرافيكی---------
حافظه---------
هاردندارد
مشخصات تصویر
وضوح تصویر---------
نوع صفحه نمایشندارد
مشخصات کنترل گر
نوع دستهبدون سیم
دسته اضافی2 عدد
ویژگیDual shock
اتصالات
شبكه بيسيم Wi-Fiندارد
بلوتوثندارد
USBندارد
شبكه Ethernetندارد
كارت حافظهندارد
سایر مشخصات
بلندگوندارد
میکروفنندارد
کیفیت صدااستریو
تغذیه برقبرق شهری

قیمت: 110 هزار تومان
این کنسول چینی هست.

اگه کسی از دوستان تهیه‌ـش کرده بگه چطوره!؟

شما هم حتماً تبلیغات‌ـش رو دیدید...
من اول فکر می‌کردم مثل wii هست و wii رو ویرایش کردن :D اما.../:)

تصاور کنسول:

ویرایش 1
تصاویر بند انگشتی

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی

Навид

کاربر سایت
Jan 19, 2012
610
نام
sir navid
امپراطور اینجا/امپراطور اونجا/امپراطور همه جا
........................................................
والا این دستگاهی که من دیدم قیافتا شبیه x-box کاربردی میشه wii حتما دلو رودشمبریزی بیرون از قطعات ps3 درس شده!=))
رقیبی جدی برای کنسول های نسل بعد!!:-"
به قول نصرت مون چراکه نه؟ما میتونیم با عرضه ی این گنسول به تمام دنیا هم در ارسهی ساخت کنسول و هم ساخت بازی های رایانه ای جهانی میشیم.
هم با این کنسول میتونیم جهان بازی ها و کنسول هارو قبضه کنیم.:d
wassat.gif

پس به افتخار این پیروزی بزرگ بزن likeرو.:!:d

cancan.gif
19.gif
dancegirl2.gif
acigar.gif
oregonian_winesmiley.gif
2vsj1nm.gif
grou.gif

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
من نمیدونم این چه حکمتیه که ایرانی جماعت با کمترین دانش و اطلاعات و بودجه تو هر زمینه ای دوست داره سرک بکشه ؟

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
تموم ديگه ميخوام برم ps3 رو بفروشم و از اين سلطون ها ... اه ببخشيد منظورم امپراطور هست ، بخرم>:d< . مطمئنا باشيد ماكرو سافت و سوني چنان دچار كمبود فروش كنسول در نسل بعد بشند كه خوابش هم نميديدند :d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
چند روز پيش يه تبليغ تو تلويزيون ايران ديدم بچه داشت تكن می زد بعد صورت خودش كبود شد، بلافاصله بعد تبليغش تبليغ اين كنسول امپراطور! رو گذاشت:D
موندم اگه بازی بده چرا خودشون كنسول می سازن؟
راستی متال گير4 قراره براش پورت شه مثل اينكه؟:D
شايعه شده يه هيلو انحصاری هم قراره براش بياد...مايكروسافت و سونی هم قراره بعد لانچ اين كنسول اعلام ورشكستگی كنن و كلا مشكل تهاجم فرهنگی و جنگ نرم از طريق كنسول های استكباری هم حل بشه.

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
چند روز پيش يه تبليغ تو تلويزيون ايران ديدم بچه داشت تكن می زد بعد صورت خودش كبود شد، بلافاصله بعد تبليغش تبليغ اين كنسول امپراطور! رو گذاشت:D
موندم اگه بازی بده چرا خودشون كنسول می سازن؟
راستی متال گير4 قراره براش پورت شه مثل اينكه؟:D
شايعه شده يه هيلو انحصاری هم قراره براش بياد...مايكروسافت و سونی هم قراره بعد لانچ اين كنسول اعلام ورشكستگی كنن و كلا مشكل تهاجم فرهنگی و جنگ نرم از طريق كنسول های استكباری هم حل بشه.
درسته. این کنسول مشت محکمی بود بر دهان غربی ها :D
راستی بچه‌ـه عجب چیزی بود‌:D
عجب گیمری بود :D خوب بازی می‌کرد تیکن رو لامذهب :D

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
با این کنسولی که ایران رو کرده فکر کنم سونی و مایکروسافت اگه همین الان قسمت گیم رو تعطیل کنن برد کردن....b-)
به قول معروف که میگه هر وقت جلوی ضرر رو بگیری منفعته!:d

راستی کنسول که تولید چینه و نرم افزار ها رو هم چینی ها طراحی کردن و من نفهمیدم چجوری ایرانیه!!!!:|

آخرین ویرایش:

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
راستی کنسول که تولید چینه و نرم افزار ها رو هم چینی ها طراحی کردن و من نفهمیدم چجوری ایرانیه!!!!:|
قطعات و برنامه ها از چین، سر هم کردن از ایران :D
مثل گوشی‌های معرکه‌ی GLX :D
الحق که هنر نزد ایرانیان است و بس..!!

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
این طور که من تو یه وبلاگی خوندم واسه یه شرکت هنک کنگی به نام Macro Winners Electronics هست ...
به نظر من میتونه واسه هدیه دادن به بچه ها مناسب باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر