کنسل شدن Dead Space 4 بعد از فروش ضعیف Dead Space 3

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
isaac3.jpg

براساس گزارشات یک منبع آگاه EA ساخت Dead Space بعدی را منهل کرده چراکه Dead Space 3 به اهداف مالی آنها نرسیده است.

این دستور ماه قبل به Visceral Montreal داده شده بود. دو هفته قبل نیز EA خبر اخراج کارمندان استودیوهای مونترال و لوس آنجلس خود را منتشر کرده بود.

منبع همینطور تایید کرده Dead Space 3 "هم تقریبا کنسل شده بود!" و در اواسط راه ساخت بود که EA به Visceral گفت تا مخاطبان بیشتری را باید با بکار بردن اکشن بیشتر جذب کند.

EA باور داشت فروش Dead Space 3 براحتی از دو عنوان قبلی بیشتر میشود و John Riccitiello رئیس کمپانی هم اعلام کرده بود انتظار 5 میلیون واحد فروش را دارد.

ویدئوگیمر

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
به نظر من حماقت ip به این خوبی رو ول کنه ... اسمش به تنهایی برای فروشش کافیه . اگه برن روی یک ip جدید کار کنن مطمئنن شکست میخورن . جزء معدود بازی های خوبEA توی این نسل بودش ( از لحاظ Gameplay )

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
همون بهتر که نسازن!
Dead Space دیگه بیشتر از این کشش نداره به نظر من Viseral داره وقتشو تلف میکنه سر این بازی...

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
به نظر من Dead Space 4 ساخته میشه! خوبم ساخته میشه! Dead Space هنوز یه IP جوون هست خیلی زوده که از الان کنار بکشه! من هنوز اولای بازیم یه چیزی که حالمو یکم گرفت همون سربازای بازیه!

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
به نظر من Dead Space 4 ساخته میشه! خوبم ساخته میشه! Dead Space هنوز یه IP جوون هست خیلی زوده که از الان کنار بکشه! من هنوز اولای بازیم یه چیزی که حالمو یکم گرفت همون سربازای بازیه!

نگران نباش از این حال گیری ها تا دلت بخواد تو بازی هست!!

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
100 درصد ساخته میشه.جریان اون خره با صاحبش شده.یارو سوار خرش میشد گفتن چرا سوار خر شدی.خره سوار صاحبش شد گفتن یارو صاحبش دیوانست.خره با صاحبش پیاده میرفتند مردم گفتند چرا صاحبش از خره استفاده نمیکنه.هر کاری بکنی باز یه سری ناراضیند.بازی در همین سطح هم بسیار عالی هست.

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
UPDATE: Dino Ignacio, UI Lead at Dead Space developer Visceral Games, has denied today's story about the end of the Dead Space series.
"The reports of our death were greatly exaggerated," he tweeted. "Please stand by."

تمامی این خبر تکذیب شد. گفته شده که وقتی ما حتی آمار فروش رو منتشر نکردیم چطوری همچین خبری منتشر کردند؟
EA هم اعلام کرد DEAD SPACE هنوز هم یکی از عناوین مهم این کمپانی هست
منبع

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
حالم گرفته شد. :|
هر چند Dead Space 3 اصلا بهم نچسبید ولی امیدوارم نسخه 4 در کارباشه و باز هم برگده به ریشه های ترسناک خودش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر