کمیت و کیفیت || بهترین و به صرفه ترین تلویزیون ها برای نسل بعد کنسول ها (پست بروزرسانی میشود)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
15,558
نام
بابک
به نظر من بیخودی پولتون رو برای تلویزیون hdmi 2.1 هدر ندید. Xbox Series X نمیتونه بازیهای نسل بعدی رو 4k/120 اجرا کنه. فقط یکسری بازیهای نسل قبلی و کراس جن هستن که 4k/120 هستند مثل Ori و Master Chief collection و Rainbow Six Siege. برای بازیهای نسل بعدی اگر 4k/60 هم تحویل بدن خیلی هنر کردن که اونو hdmi 2.0 هم ساپورت میکنه.

• Like
Reactions: z2s sas

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
1,095
به نظر من بیخودی پولتون رو برای تلویزیون hdmi 2.1 هدر ندید. Xbox Series X نمیتونه بازیهای نسل بعدی رو 4k/120 اجرا کنه. فقط یکسری بازیهای نسل قبلی و کراس جن هستن که 4k/120 هستند مثل Ori و Master Chief collection و Rainbow Six Siege. برای بازیهای نسل بعدی اگر 4k/60 هم تحویل بدن خیلی هنر کردن که اونو hdmi 2.0 هم ساپورت میکنه.
الان hdmi 2.1 و vrr چه ربطی به قیمت و فریم 120هرتز داشت!!!!!مساعل رو شما کلا قاطی کردی با هم....

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
15,558
نام
بابک
الان hdmi 2.1 و vrr چه ربطی به قیمت و فریم 120هرتز داشت!!!!!مساعل رو شما کلا قاطی کردی با هم....
نه من جواب شما رو ندادم. پستم کلی بود :D
ازونجایی که 4k/120 رو hdmi 2.0 ساپورت نمیکنه منظورم این بود که مهم نیست، چون بازیهای نسل بعدی 4k/120 نمیتونن باشن.

• Haha
Reactions: mohsen2019

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
1,095
کسانی که lg c9 دارن اصلا نگران عدم پشنیبانی از free sync روی این تلویزیون نباشن.با همون vrr کار شما راه میفته.کانال یوتیوب hdtvtest اساسین کرید روی xbox one x تست کرده و نتیجه مشابه گرفته.
توضیحات خوبب هم در مورد vrr و lfc میده.حتما ببینید

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
477
نام
محمد
مدت هاست من تو نخ اینم. نسبت به قیمتش با اختلاف بهترین مانیتور دنیاست.
همه چیز داره لعنتی:D
sRGB 130% 8->
10-bit color depth
HDR 400
فقط ورژن ساپورت hdmi رو نمیدونم

View attachment 175806
البته این 4k نیست که فکر 4k 120 فریم باشی داداش.
دوستان سری xو s نسبت ۲۱:۹رو ساپورت میکنن؟

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
916
نام
sas
البته این 4k نیست که فکر 4k 120 فریم باشی داداش.
دوستان سری xو s نسبت ۲۱:۹رو ساپورت میکنن؟
4k نیست ولی مانیتور 4k که این قابلیت ها رو داشته باشه یا نیست یا اگرم باشه قیمتش خیلی زیاد میشه
sRGB 130% با عمق رنگ 10 بیتی خودشون یه دنیایی ان:D 4k بودن روی یه مانیتور 27 اینچی مثل فیچرهای دیگه، اهمیتی نداره.
بازم سلیقست دیگه. ولی من خودم اگرم پولشو داشتم بازم مانیتور 4k نمیگرفتم. چون برای pc هم استفاده میکنم و هنوز کارت گرافیکی نیومده که بازیهای دارای تنظیمات rt رو روی 4k فریم بده.
مانیتورهای ips هم تا جایی که من میدونم قابلیت آپسکیل ندارن و شما مجبوری روی 4k بازی کنی وگرنه کیفیت تصویر به شدت افت میکنه.

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
477
نام
محمد
4k نیست ولی مانیتور 4k که این قابلیت ها رو داشته باشه یا نیست یا اگرم باشه قیمتش خیلی زیاد میشه
sRGB 130% با عمق رنگ 10 بیتی خودشون یه دنیایی ان:D 4k بودن روی یه مانیتور 27 اینچی مثل فیچرهای دیگه، اهمیتی نداره.
بازم سلیقست دیگه. ولی من خودم اگرم پولشو داشتم بازم مانیتور 4k نمیگرفتم. چون برای pc هم استفاده میکنم و هنوز کارت گرافیکی نیومده که بازیهای دارای تنظیمات rt رو روی 4k فریم بده.
مانیتورهای ips هم تا جایی که من میدونم قابلیت آپسکیل ندارن و شما مجبوری روی 4k بازی کنی وگرنه کیفیت تصویر به شدت افت میکنه.
با این وضع قیمت گرافیکا براpc باز ها از جمله خودم 4k واقعا صرف نداره خودم هم مانیتور 2k خریدم ولی احتمالا xbox ss بخرم. میخاستم بدونم اینا 21:9 میخونن یا نه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟