کمیت و کیفیت || بهترین و به صرفه ترین تلویزیون ها برای نسل بعد کنسول ها (پست بروزرسانی میشود)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
15,560
نام
بابک
به نظر من بیخودی پولتون رو برای تلویزیون hdmi 2.1 هدر ندید. Xbox Series X نمیتونه بازیهای نسل بعدی رو 4k/120 اجرا کنه. فقط یکسری بازیهای نسل قبلی و کراس جن هستن که 4k/120 هستند مثل Ori و Master Chief collection و Rainbow Six Siege. برای بازیهای نسل بعدی اگر 4k/60 هم تحویل بدن خیلی هنر کردن که اونو hdmi 2.0 هم ساپورت میکنه.

• Like
Reactions: g4mer and z2s sas

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
752
به نظر من بیخودی پولتون رو برای تلویزیون hdmi 2.1 هدر ندید. Xbox Series X نمیتونه بازیهای نسل بعدی رو 4k/120 اجرا کنه. فقط یکسری بازیهای نسل قبلی و کراس جن هستن که 4k/120 هستند مثل Ori و Master Chief collection و Rainbow Six Siege. برای بازیهای نسل بعدی اگر 4k/60 هم تحویل بدن خیلی هنر کردن که اونو hdmi 2.0 هم ساپورت میکنه.
الان hdmi 2.1 و vrr چه ربطی به قیمت و فریم 120هرتز داشت!!!!!مساعل رو شما کلا قاطی کردی با هم....

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
15,560
نام
بابک
الان hdmi 2.1 و vrr چه ربطی به قیمت و فریم 120هرتز داشت!!!!!مساعل رو شما کلا قاطی کردی با هم....
نه من جواب شما رو ندادم. پستم کلی بود :D
ازونجایی که 4k/120 رو hdmi 2.0 ساپورت نمیکنه منظورم این بود که مهم نیست، چون بازیهای نسل بعدی 4k/120 نمیتونن باشن.

• Haha
Reactions: mohsen2019

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
752
کسانی که lg c9 دارن اصلا نگران عدم پشنیبانی از free sync روی این تلویزیون نباشن.با همون vrr کار شما راه میفته.کانال یوتیوب hdtvtest اساسین کرید روی xbox one x تست کرده و نتیجه مشابه گرفته.
توضیحات خوبب هم در مورد vrr و lfc میده.حتما ببینید

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
479
نام
محمد
مدت هاست من تو نخ اینم. نسبت به قیمتش با اختلاف بهترین مانیتور دنیاست.
همه چیز داره لعنتی:D
sRGB 130% 8->
10-bit color depth
HDR 400
فقط ورژن ساپورت hdmi رو نمیدونم

View attachment 175806
البته این 4k نیست که فکر 4k 120 فریم باشی داداش.
دوستان سری xو s نسبت ۲۱:۹رو ساپورت میکنن؟

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
958
نام
sas
البته این 4k نیست که فکر 4k 120 فریم باشی داداش.
دوستان سری xو s نسبت ۲۱:۹رو ساپورت میکنن؟
4k نیست ولی مانیتور 4k که این قابلیت ها رو داشته باشه یا نیست یا اگرم باشه قیمتش خیلی زیاد میشه
sRGB 130% با عمق رنگ 10 بیتی خودشون یه دنیایی ان:D 4k بودن روی یه مانیتور 27 اینچی مثل فیچرهای دیگه، اهمیتی نداره.
بازم سلیقست دیگه. ولی من خودم اگرم پولشو داشتم بازم مانیتور 4k نمیگرفتم. چون برای pc هم استفاده میکنم و هنوز کارت گرافیکی نیومده که بازیهای دارای تنظیمات rt رو روی 4k فریم بده.
مانیتورهای ips هم تا جایی که من میدونم قابلیت آپسکیل ندارن و شما مجبوری روی 4k بازی کنی وگرنه کیفیت تصویر به شدت افت میکنه.

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
479
نام
محمد
4k نیست ولی مانیتور 4k که این قابلیت ها رو داشته باشه یا نیست یا اگرم باشه قیمتش خیلی زیاد میشه
sRGB 130% با عمق رنگ 10 بیتی خودشون یه دنیایی ان:D 4k بودن روی یه مانیتور 27 اینچی مثل فیچرهای دیگه، اهمیتی نداره.
بازم سلیقست دیگه. ولی من خودم اگرم پولشو داشتم بازم مانیتور 4k نمیگرفتم. چون برای pc هم استفاده میکنم و هنوز کارت گرافیکی نیومده که بازیهای دارای تنظیمات rt رو روی 4k فریم بده.
مانیتورهای ips هم تا جایی که من میدونم قابلیت آپسکیل ندارن و شما مجبوری روی 4k بازی کنی وگرنه کیفیت تصویر به شدت افت میکنه.
با این وضع قیمت گرافیکا براpc باز ها از جمله خودم 4k واقعا صرف نداره خودم هم مانیتور 2k خریدم ولی احتمالا xbox ss بخرم. میخاستم بدونم اینا 21:9 میخونن یا نه

• Like
Reactions: z2s sas

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
327
من بودجه خیلی کمی دارم برای تلویزیون حدود 11 تومن هست فعلا
اگه از hdmi2.1 صرفه نظر کنیم چه محصولی رو می تونید معرفی کنید؟
اصلا 2.1 رو از دست بدم چقدر تو مواردی مثل hdr و فریم تاثیر داره

خیلی ممنون

• Like
Reactions: g4mer

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,516
نام
مرتضی
من بودجه خیلی کمی دارم برای تلویزیون حدود 11 تومن هست فعلا
اگه از hdmi2.1 صرفه نظر کنیم چه محصولی رو می تونید معرفی کنید؟
اصلا 2.1 رو از دست بدم چقدر تو مواردی مثل hdr و فریم تاثیر داره

خیلی ممنون
MI TV 4S

• Like
Reactions: g4mer and poorya_1

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
170
نام
رضا
سلام،
با تلویزیون ۱۰۸۰ و ۴۰ فریم و غیرهوشمند، میشه به درستی از ایکس باکس سریز ایکس و سریز اس استفاده کرد؟

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
214
نام
اشکان
من قبلا اولد c7 داشتم به مشکل خورد ... مشکلش Burn in نبود .... عوضش کردن c8 دادن بهم ... اگه پاورسیوینگتونو بذارید رو Medium هیچ رد تصویری براتون نمیمونه

• Like
Reactions: saeed_sg

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
958
نام
sas
سلام،
با تلویزیون ۱۰۸۰ و ۴۰ فریم و غیرهوشمند، میشه به درستی از ایکس باکس سریز ایکس و سریز اس استفاده کرد؟
منظورتون از به درستی استفاده کردن چیه؟
از نظر تکنیکی اگر صرفن منظورتون ساپورت باشه که بله. شما میتونید سریز ایکس رو به یه lcd با قابلیت hdmi ready و بکلایت فلورسنت متصل کنید و تصویر هم بگیرید.
ولی اگر دنبال یک خروجی استاندارد هستید، خیر.
نظر شخصی من اینه که این کارها کاملن غلطه. بارها دیدم که حتی pc گیمرها هم این اشتباه رو می کنن. طرف میره n تومن پول کارت گرافیک و cpu و... میده، به مانیتور که میرسه زورش میاد پول خرج کنه. این همه هزینه میکنن بعد به قسمت نمایش نتیجه ی هزینه ها که میرسن، گند زده میشه تو کار:D
حالا تو کنسول شاید این مورد کمرنگ تر باشه ولی دیگه نه در این حد که کنسول نسل نهمی رو به یک tv با تکنولوژی بیش از 10 سال پیش متصل کنید!

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
170
نام
رضا
● مانیتور قابل حمل (پرتابل)، حوالی ۱۳ تا ۲۰ اینچ و فول اچ دی یا بهتر با قیمت زیر ۶ میلیون هست‌؟
● لطفا اگر هست، به صورت شخصی لینک رو واسم بفرستین!
● اگر باتری هم بخوره که دیگه نور علی نور! ولی اگه باتری هم نخوره هیچ مشکلی نیست!
●مسئله مهمی که هست، اینه که من این مانیتور های قابل حمل رو برای استفاده در خوابگاه دانشگاه می خوام! خودتون که از قیمت بالای لپ تاپ های گیمینگ خبر دارین. به نظرتون استفاده از ماینتور قابل حمل و یک کنسول ایکس باکس سریز ایکس و یا پلی استیشن فایو دیجیتال در کنار یک لپ تاپ برای کار های معمولی در خوابگاه دانشگاه، مناسبه؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: g4mer

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
1,898
نام
میثم
● مانیتور قابل حمل (پرتابل)، حوالی ۱۳ تا ۲۰ اینچ و فول اچ دی یا بهتر با قیمت زیر ۶ میلیون هست‌؟
● لطفا اگر هست، به صورت شخصی لینک رو واسم بفرستین!
● اگر باتری هم بخوره که دیگه نور علی نور! ولی اگه باتری هم نخوره هیچ مشکلی نیست!
●مسئله مهمی که هست، اینه که من این مانیتور های قابل حمل رو برای استفاده در خوابگاه دانشگاه می خوام! خودتون که از قیمت بالای لپ تاپ های گیمینگ خبر دارین. به نظرتون استفاده از ماینتور قابل حمل و یک کنسول ایکس باکس سریز ایکس و یا پلی استیشن فایو دیجیتال در کنار یک لپ تاپ برای کار های معمولی در خوابگاه دانشگاه، مناسبه؟
مومن آخه سری ایکس رو میخوای بزنی به مانیتور ۲۰ اینچی ؟
کلا تو این سایز مانیتور درست و حسابی که برای این کنسول مناسب باشه نداریم .
بشین درستو بخون پسر جان سری ایکس میخوای ببری خوابگاه که چِ؟ :D
من یه mi ۴s گرفتم واقعا نسبت به قیمت فوقالعادس.دوستانی که توقع oled از یه tv ارزون قیمت ندارن حتما برن سمتش

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
170
نام
رضا
واقعیتش لپ تاپ های گیمینگ خیلی خیلی گرون هستن و عملکرد ضعیف تری هم از کنسول ها دارن و خرید کنسول و مانیتور پرتابل با یک لپ تاپ به صرفه تره!
این سوال خیلی واسم مهمه:
به نظرتون توی خوابگاه مشکلی واسه کنسول و مانیتور پرتابل پیش نمی آید و واسه شرایطی که گفتم مناسبه؟
راستی، مشکلی با مانیتور پرتابل ندارم از لحاظ کیفیت(گرچه تا به حال نخریدم) با توجه به اعدادی که سازنده مانیتور گفته کیفیتش خیلی خوبه به نسبت قیمت و با مانیتور یک لپ تاپ ۳۵ میلیونی هم کیفیته!
مومن آخه سری ایکس رو میخوای بزنی به مانیتور ۲۰ اینچی ؟
کلا تو این سایز مانیتور درست و حسابی که برای این کنسول مناسب باشه نداریم .
بشین درستو بخون پسر جان سری ایکس میخوای ببری خوابگاه که چِ؟ :D
من یه mi ۴s گرفتم واقعا نسبت به قیمت فوقالعادس.دوستانی که توقع oled از یه tv ارزون قیمت ندارن حتما برن سمتش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟