کمیت و کیفیت || بهترین و به صرفه ترین تلویزیون ها برای نسل بعد کنسول ها (پست بروزرسانی میشود)

Bahram

Alan, Wake Up
ناظم انجمن
Sep 7, 2011
7,298
نام
Bahram
توصیه میشه تا قبل تولید مدل هایی که از hdmi 2.1 پشتیبانی می کنند به سراغ خرید TV برای کنسول های نسل بعد نرید. فعلا فقط تعداد بسیار محدودی از TV ها از این قابلیت پشتیبانی می کنند و انتظار می‌ره تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی مدل های بیشتری همراه با پشتیبانی از HDMI 2.1 وارد بازار بشن.

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
226
نام
InfeR
دوستان کسی اطلاعاتی راجع به 4k های شیائومی داره؟سری های مختلفش چه فرقی دارن(مثل s یا x) و در کل برای گیم ارزش خرید دارن یا نه
ممنون

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
766
سلام دوست عزیز..تی وی های شیا خیلی با کیفیت هستن و برای گیم هم عالی هستن..اکثرشون پنل گرید آ سامسونگ و hdr 10 دارن..سری s و x خیلی خوبن..سری pro هم عالیه که هنوز وارد بازارمون نشده..بهترین تی وی شیا هم مدل mural هست که پنل qled داره و خیلی گرونه..در کل از خریدش پشیمون نمیشی.البته قیمت هم در نظر بگیر..اگر اختلاف چند تومنی با سونی و ال جی و ... وجود داشته باشه خریدشون منطقی هست..ولی اگر قیمتش نزدیک اونا باشه نه..اینم بگم متاسفانه کلا تی وی خیلی گرون شده..مثلا مدل 4s 55 inch رو ۵ تومن میشد خرید الان شده ۸ تا ۹ تومن...
دوستان کسی اطلاعاتی راجع به 4k های شیائومی داره؟سری های مختلفش چه فرقی دارن(مثل s یا x) و در کل برای گیم ارزش خرید دارن یا نه
ممنون
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,432
نام
مرتضی
سلام دوست عزیز..تی وی های شیا خیلی با کیفیت هستن و برای گیم هم عالی هستن..اکثرشون پنل گرید آ سامسونگ و hdr 10 دارن..سری s و x خیلی خوبن..سری pro هم عالیه که هنوز وارد بازارمون نشده..بهترین تی وی شیا هم مدل mural هست که پنل qled داره و خیلی گرونه..در کل از خریدش پشیمون نمیشی.البته قیمت هم در نظر بگیر..اگر اختلاف چند تومنی با سونی و ال جی و ... وجود داشته باشه خریدشون منطقی هست..ولی اگر قیمتش نزدیک اونا باشه نه..اینم بگم متاسفانه کلا تی وی خیلی گرون شده..مثلا مدل 4s 55 inch رو ۵ تومن میشد خرید الان شده ۸ تا ۹ تومن...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
من TCL P8S رو 6 میلیون سیصد سه هفته پیش خریدم ... پیشنهادن اینه یا زد TV بخرید یا اینکه منتظر بشینید Micro LED بیاد قیمت OLED بیاد پایین

• Like
Reactions: InfeR and SAEED_TAJ

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,743
نام
Sajjad
اگر صرفا برای بازی قصد دارید TV بگیرید باید بگم که پولتون رو دور نریزید و مانیتور گیمینگ بگیرید:D
ریسپانس تایم tv ها به شدت بالاست (غیر از OLED ها)

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
1,411
اگر صرفا برای بازی قصد دارید TV بگیرید باید بگم که پولتون رو دور نریزید و مانیتور گیمینگ بگیرید:D
ریسپانس تایم tv ها به شدت بالاست (غیر از OLED ها)
منم خودم عشق مانیتور بودم اما مانیتور اصلا بصرفه نیست . مثلا الان یه مانیتور 4k خفن حدود 15 تومنه . بجاش میشه یه 55q70r خرید که رسما کیفیت اون مانیتور مثل جوک میمونه در برابرش . چه از لحاظ کیفیت چه از لحاظ تکنولوژی های روز ، حتی از لحاظ زمان پاسخگویی تصویر هم دیگه مثل قبلا تفاوت انچنانی ندارن .

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,659
منم خودم عشق مانیتور بودم اما مانیتور اصلا بصرفه نیست . مثلا الان یه مانیتور 4k خفن حدود 15 تومنه . بجاش میشه یه 55q70r خرید که رسما کیفیت اون مانیتور مثل جوک میمونه در برابرش . چه از لحاظ کیفیت چه از لحاظ تکنولوژی های روز ، حتی از لحاظ زمان پاسخگویی تصویر هم دیگه مثل قبلا تفاوت انچنانی ندارن .
یعنی الان تلویزیون ها بهتر از مانیتورها هستن ؟

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
1,411
یعنی الان تلویزیون ها بهتر از مانیتورها هستن ؟
سلام

راستش هرکدوم برتریهای خودشونو دارن . مثلا مانیتورها از لحاظ motion و input lag و زمان پاسخدهی تصویر بهتر هستند اما مشکل اینه تو کشور ما مانیتورها واقعا گرون هستند . مثلا مانیتورهای 32 اینچ الان پوله یه tv حرفه ای تو سایز 55 رو دارن .

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
185
نام
حسین
سلام دوستان کسی میدونه تی وی های شیامی رو از کجا میشه تهیه کرد
اگه سایتی سراغ دارین ممنون میشم

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,137
نام
امین
دوستان تا سقف ۱۲ تومن یک تی‌وی ۴کی‌ اچ‌دی‌آر خوب بهم معرفی کنید.
ترجیحا بالای ۵۰ اینچ

• Like
Reactions: THELASTOFUS_IRAN

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,137
نام
امین
RU7300 سامسونگ 2019
میتونی سایز ۵۵ اینچ رو بگیری

من خودم ۲ ماه سایز65 اینچ دارم عالیه بهتر از این گیرم نیومد کلی گشتم نت رو کلی هم تحقیق کردم
نظر من این مدل.
خمیده حال نمیکنم داداش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟