کمک کنید ایران جهان را بگیرد)ErePublik(

سلام دوستان

بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده این ویژگی.

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی :www.ErePublik.com

از اونجایی که در مضیغه ی دعوت نامه هستیم فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید

فقط یه چیزی اگه قصد عضو شدن دارید بهتر سریعتر این کار رو بکنید چون ایران در بهبهه ی جنگ با پاکستان و ترکیه است(دو همسایه مزریمون)

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات غضو شده حساب می شه

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشید ;)

ٍ

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
بچه ها امروز کلی انقلاب و جنگ بر ضد چین هستش باید حداکثر استفاده رو برد و هرمزگان رو آزاد کرد.
متحد مهم چین یعنی ترکیه مورد حمله بلغارها قرار گرفته تو پاکستان هند کره شمالی وهرمزگان انقلاب شده.بیاین همت کنیم....
ترکیه دست بلغارا بیفته واسه چین بد میشه پس تمام سعیش رو میکنه که اینکار نشه.

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
چند روزه دارم تمام و کمال از جیبه خودم مایه میزارم تانک میخرم دمیج میزنم دیگه واقعا خالی شدم
اگر کسی تجهیزم نکنه نمیتونم دمیج بزنم

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
خرید فروش اسلحه که غیر قانونی نیست؟البته خودم از اسلحه ها استفاده نمی کنما...برای درامد زایی ه:D
راستی الان 4500 تا پول دارم و 2 و نیم گلد.خوبه؟با توجه به اینکه 3 روزه وارد بازی شدم.

آخرین ویرایش:

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
خرید فروش اسلحه که غیر قانونی نیست؟البته خودم از اسلحه ها استفاده نمی کنما...برای درامد زایی ه:D
راستی الان 4500 تا پول دارم و 2 و نیم گلد.خوبه؟با توجه به اینکه 3 روزه وارد بازی شدم.
توصیم اینه که گلدتون رو به جز کارخونه به هیچی دیگه خرج نکنید که بعد لول 20 به این سادگی ها گیرتون نمیاد :d

پوله تانک هم اصلا ندید فقط در حد محدود اگر نیاز شد غذا بخرید

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
توصیم اینه که گلدتون رو به جز کارخونه به هیچی دیگه خرج نکنید که بعد لول 20 به این سادگی ها گیرتون نمیاد :d

منم کارخونه اسلحه زدم ولی بنظرم زمین تمرین مجانیه رو آپگرید میکردم بهتر بود! موضوع اینه که کارخونه لول پایین هم فایده خاصی نداره خیلی گلد میخواد یه چیزی بشه! این ادمینه جوری بازی رو پیچونده که بدون گلد خریدن از اینا واقعا سخت میشه پیشرفت کرد.

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
منم کارخونه اسلحه زدم ولی بنظرم زمین تمرین مجانیه رو آپگرید میکردم بهتر بود! موضوع اینه که کارخونه لول پایین هم فایده خاصی نداره خیلی گلد میخواد یه چیزی بشه! این ادمینه جوری بازی رو پیچونده که بدون گلد خریدن از اینا واقعا سخت میشه پیشرفت کرد.

در مورد کار ادمین که آره ولی با این که هیچی ازش در نمیاد موافق نیستم
شما با یک کارخونه اسلحه کیفیت 1 روزی میتونی 80 irr در بیاری (البته با حساب bonus )

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
خوب مثل اینکه "هزار دستان" تصمیم گرفته از اتحاد ONE خارج بشیم...
من که از تصمیمش حمایت میکنم و به نظرم بهتره با همسایگان بیشتر ارتباط داشته باشیم.
کاش این اتفاق تو دنیای واقعی هم میفتاد که با همسایگان رابطه ی حسنه داشته باشیم....

lucky luke

کاربر سایت
Jul 23, 2010
95
نام
ali
شانس منو ببینید....
بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم وحساب کتاب کردن چند روز پیش زمین تمرین رو آپگرید کردم....
از چند نفر هم پرسیدم که گفتن تخفیف برای زمین تمرین نمیدن!!!! حالا امروز میام و آفر رو میبینم....8.8 طلا ضرر زدم به خودم :|
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

از اتحاد هم به نظرم خوب شد اومدیم بیرون.....هر چند چینیها هم به نظر خوشحال میان (البته میشه یه دلایلی برای خوشحالی اونا آورد ولی حوصله تایپ ندارم..:D)

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
چه قدر سریع لول 20 شدم:|
میگم الان بازار خرید کارخونه چطوره؟یه کارخونه ی اسلحه ی سازی Q1 رو چه قدر می خرن؟اصلا سود توش نیست.می خوام بفروشمش زمین تمرینمو اپ کنم.کلا یه مشاوره ای در این باره بهم بدید:D

Arashtiger

کاربر سایت
Dec 8, 2011
48
نام
آرش
دوستان لطفا به من 1.5 تا گلد بدین.اگرم نیم گلد بدین بسمه.چون الآن 8.5 تا گلد دارم و فقط 1.5 تا گلد میخوام تا باهاش کارخونه بخرم.ممنون میشم دوستان اگه کمک کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر