کمک کنید ایران جهان را بگیرد)ErePublik(

سلام دوستان

بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده این ویژگی.

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی :www.ErePublik.com

از اونجایی که در مضیغه ی دعوت نامه هستیم فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید

فقط یه چیزی اگه قصد عضو شدن دارید بهتر سریعتر این کار رو بکنید چون ایران در بهبهه ی جنگ با پاکستان و ترکیه است(دو همسایه مزریمون)

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات غضو شده حساب می شه

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشید ;)

ٍ

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
من یه ایمیل به برنامه کلیک زدم برای معرفی بازی تو برنامه شون خدا کنه بخونن دست کم یه 200 نفری میاد رو جمعیتمون :D
مرسي هر كاري از دستتون برمياد براي تبليغات انجام بديد :)
خوبه تو شبکه های تلویزیونی تبلیغ کنیم خیلی موثر هست باید زیاد ایمیل بزنیم این ور اون ور بلکه یه چند نفری بیان ثبت نام کنن :D
مرتضي درست ميگه فكر نميكنم با وجود فيل بودن سايت چنين كاري انجام بدن ولي هر نظري براي تبليغ موثر داريد اينجا اعلام كنيد مرسي:)
برا منم بفرستید

agha_fariborz78@yahoo.com

دوست عزيز ميتوني از لينك زير ثبت نام كني

لينك عضويت

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,040
نام
آرین
من الآن 3375 تا پول دارم و 8.50 تا هم گلد.با این وضع چه کارخونه ای بزارم که اقتصادمو خیلی قوی کنه و پول زیادی برام دربیاره؟؟

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
من الآن 3375 تا پول دارم و 8.50 تا هم گلد.با این وضع چه کارخونه ای بزارم که اقتصادمو خیلی قوی کنه و پول زیادی برام دربیاره؟؟

دوست عزيز براي اينكه بتونم بهتر راهنمايي كنم بايد بدونم در حال حاضر چه كارخونه هايي داري؟ منظورم كارخونه فود و اسلحه هست

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
خوب پس فعلا بهتره 1.5 گلد ديگه از بازار تهيه كني (از بالاي صفحه از زير مجموعه هاي market گزينه monetary market رو انتخاب كن و با پولت گلد بخر)
كارخونه اسلحه سازي قيمتش 10 گلد هست ولي قبل از اينكه بسازي برو از زير مجموعه هاي market آخرين گزينه رو انتخاب كن تا بري به صفحه كارخونه هايي كه بقيه پلير ها براي فروش گذاشتن گاهي اوقات 9 يا 9.5 گلد هم كارخونه اسلحه ميتوني پيدا كني اگه هم نبود كه هيچ با همون 10 گلد بساز
اين كارخونه براي رد كردن يكي از ماموريت هايي كه ادمين بهت ميده لازمه براي ساخت اسلحه هم مواد اوليه لازم داري كه اون هم فعلا هر كدومشون رو بسازي فرقي نداره بستگي به پولت داره

باز پول و گلد جمع كن و دفعه هاي بعدي بايد با 20 گلد زمين تمرينت رو آپگريد كني تا روزانه قدرت دو برابر بگيري و همينطور كارخونه مواد اوليه اسلحه يا فود بزني (فقط اوني كه قيمتش 8500 هست سود داره) تا درآمدت بيشتر بشه

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
آقا من الان 1.92 تا گلد دارم! به جز افزایش Level هیچ راه دیگه ای واسه بدست آوردن گلد نیست !؟ :(
1223 تا هم پول.

راه ديگه اينه كه اگه هر روز متوالي آنلاين بشي و كار كني هر 30 روز يكبار بهت 5 گلد و مدال هارد وركر ميده و هر 250 تا قدرتي كه بعد از تمرين روزانه جمع بكني 5 گلد و مدال سوپر سولجر بهت ميده و البته دعوت از دوستاتون با لينك خودتون هم يه راه كه فعلا با اين وضعيت شيلتر كمي سخته
و البته براي داشتن درآمد بيشتر فعلا يه كم بايد صبور بود و پول و گلد جمع كرد تا با هر 8500 ريال يه كارخونه مواد اوليه بسازي و درآمدت بيشتر بشه

skyriim

کاربر سایت
Nov 29, 2011
59
دوستان اگه میشه یکم بمن پول برسونید متاسفانه همین اوله بازی چشمو هم چشمی کردم و پول کارگرارو زیاد گذاشتم والان دیگه پولی ندارم که بشون بدم :d

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
دوستان اگه میشه یکم بمن پول برسونید متاسفانه همین اوله بازی چشمو هم چشمی کردم و پول کارگرارو زیاد گذاشتم والان دیگه پولی ندارم که بشون بدم :d

روست عزيز شما بايد وضعيت اقتصاديت رو همين اول عضويتت بسازي براي گرفتن كارمند هم بايد حساب كني ببيني اصلا برات سودي داره يا نه اغلب اوقات تازه واردها كارمند ميگيرن و ضرر مي كنن پس اول حساب سودش رو بكن چون معمولا كارمند براي كارخونه تانك سود داره نه كارخونه هاي ديگه

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
بچه ها نمیدونم چی بگم
ایران داغون شد بد
این وضعمونه :
کل مملکت دست چین به جز خراسان رضوی(امام رضا اونجا رو واسمون نگه داشته)
حالا هم که کم اوردیم و خاکهایه خودمون رو نمیتونیم از چین بگیریم داریم میریم تک تک از ترکیه میگیریم که اونها هم سفت و سخت پشت کشورشونن و نمیشه پس گرفت...
اینم وضع نقشه:
qct0xtzzko008rfa8a0.jpg

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
بچه ها نمیدونم چی بگم
ایران داغون شد بد
این وضعمونه :
کل مملکت دست چین به جز خراسان رضوی(امام رضا اونجا رو واسمون نگه داشته)
حالا هم که کم اوردیم و خاکهایه خودمون رو نمیتونیم از چین بگیریم داریم میریم تک تک از ترکیه میگیریم که اونها هم سفت و سخت پشت کشورشونن و نمیشه پس گرفت...
اینم وضع نقشه:

همین الان میخواستم همینو بگم
بگم که کل ایران به دست چین افتاد
اگه این سایت ***** نبود ما با ارمان های امام تجدید میثاق نمیکردیم
و به منجلاب فساد کشیده میشدیم
انقدر کاربرامون کمن که ... چی یگم
دوستان امکان داره خراسانم ازمون بگیرن
اگه اونجارو هم بگیرن چی میشه بعدا
همه کاربرای ایران میترکن

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
همین الان میخواستم همینو بگم
بگم که کل ایران به دست چین افتاد
اگه این سایت ***** نبود ما با ارمان های امام تجدید میثاق نمیکردیم
و به منجلاب فساد کشیده میشدیم
انقدر کاربرامون کمن که ... چی یگم
دوستان امکان داره خراسانم ازمون بگیرن
اگه اونجارو هم بگیرن چی میشه بعدا
همه کاربرای ایران میترکن
ایران که فعلآ داره حمله میکنه به ترکیه و میخوایم ترکیه رو بکنیم ایران جدید...
کاربرای ایران هم خیلی بیش از حددن و حتی نمیتونی تصور کنی که چندتان
اما یه چیز جالب میگم حال کنی
همه Citizenship کشورای دیگرو گرفتن که به اصطلاح خودشون GOLD در بیارن و تجارت بکنن
خود من تا الان کمه کم هزارتا اکانت دیدم که CS یک کشور دیگرو دارن و حتی به خودشون زحمت نمیدن که برگردن وطن و یا برن CitizenShip Request بدن که برگردن به وطن...
واقعآ لول

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,489
نام
Nimo
دوستان من یه سوتی دادم یه special training ground گرفتم 300 ریال که با گلد هم میشه فقط کار کرد باهاش نمیشه اون وقت فروختش اینو ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر