کمک و راهنمایی در بازی اسلیپینگ داگز

hamidpes

کاربر سایت
Nov 6, 2012
10
نام
mahan
ده روزه اینونوشتم ولی انگارنه انگارواقعا جای تاسف داره به مدیراین سایت تبریک میگم)x

شمامجبورنیستیدجواب بدیدولی وقتی 500 تاتاپیک میزنیدپاش وایسیدلطفااااا

کسی که این تاپیکوزده ریده همینننننننننننننننن

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
سلام من یه جاهمون اوایلش گیرکردم.
اون مرحلش که میری خفت گیری بادوستت وچندنفرروهم بلید بزنی آخرش دوستم جلوی یه لباس فروشی وایمیسه وتکونم نمیخوره من خودمم بادسته بازی میکنم یه دکمه هست که میزنم خودمم اونجاتکون نمیخورم چیکارکنم ؟ تروخدابگید=((/بعدشم چگونه نقشه ی بازیروبیارم که ماموریت هارونشون بده؟ ممنون:x
عزيز چرا جوش مياري توهين ميكني؟اينجور مواقع وقتي ميبيني كسي جوابگو نيست سعي كن خيلي دوستانه از يكي از بچه ها بپرسي

والا تا جايي كه يادمه اون اولش فقط مي خواد لباس فروشي رو بهت معرفي كنه يه بار ميري توش اگه از چيزي خوشت اومد انتخاب ميكني و نيومد مياي بيرون.ولي چون با PC هستي متاسفانه بنده نمي تونم دقيق در مورد دكمه ها و ديگر موارد كمكت كنم.

hamidpes

کاربر سایت
Nov 6, 2012
10
نام
mahan
عزيز چرا جوش مياري توهين ميكني؟اينجور مواقع وقتي ميبيني كسي جوابگو نيست سعي كن خيلي دوستانه از يكي از بچه ها بپرسي

والا تا جايي كه يادمه اون اولش فقط مي خواد لباس فروشي رو بهت معرفي كنه يه بار ميري توش اگه از چيزي خوشت اومد انتخاب ميكني و نيومد مياي بيرون.ولي چون با PC هستي متاسفانه بنده نمي تونم دقيق در مورد دكمه ها و ديگر موارد كمكت كنم.

آره میام بیرونوهرجا میرمو یه ذره که دورمیشم بازی میادازاول

yousefhamidee

کاربر سایت
Dec 30, 2012
1
سلام بچه ها من تازه عضو شدم نمیدونم چی به چیه ولی حالا که دیدم بحث داغ سگهای خابالو هست گفتم منم یه سوال بپرسم اقا جون من بعد چند مرحله که بازی میکنم یه جا باس برم با رفیقم تو خیابون اونجا نزدیک یه زن فروشنده لباس یهو رفیقم می ایسته و من هر کاری میکنم مرحله رد نمیشه که نمیشه لامصب خواستم اگه ممکنه کمکم کنید با تشکررررررررررررررررررررررررررررررررررر فراوان .

meshia

کاربر سایت
Oct 2, 2012
7
سلام دوستان
من اینجایی که باهم ددعوا میکنن گیر کردم
یجایی هست تو اولای بازی با رفیقش سوار یه ون میشن میرن یجایی کنار بندر
دارن جنس جا به جا میکنن بعد باید بزنیشون یه سریشون با چاقو اینا میان نمیدونم چجوری باید این چاقوییارو کشت
الان چند روزه تو این گیر کردم کسی میدونه کمکم کنه ممنونش میشم

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
سلام برادران گرامی آقا من یه جا گیرم تو بازی...همون اول بازی با جکی میریم از چند نتا فروشنده بسته ای به رنگ قرمز میگیریم...بعد از اون چند نفرو هم میزنیم...بعد از اون جکی میره پیش یه لباس فروشی وایمیسه من نمیدونم اینجارو باید چیکار کنم .... یکی کمکم کنه دمتون گرم....

• سلام بچه ها من تازه عضو شدم نمیدونم چی به چیه ولی حالا که دیدم بحث داغ سگهای خابالو هست گفتم منم یه سوال بپرسم اقا جون من بعد چند مرحله که بازی میکنم یه جا باس برم با رفیقم تو خیابون اونجا نزدیک یه زن فروشنده لباس یهو رفیقم می ایسته و من هر کاری میکنم مرحله رد نمیشه که نمیشه لامصب خواستم اگه ممکنه کمکم کنید با تشکرررررررررررررررررررررر ررررررررررررر فراوان .

سلام من یه جاهمون اوایلش گیرکردم.
    اون مرحلش که میری خفت گیری بادوستت وچندنفرروهم بلید بزنی آخرش دوستم جلوی یه لباس فروشی وایمیسه وتکونم نمیخوره من خودمم بادسته بازی میکنم یه دکمه هست که میزنم خودمم اونجاتکون نمیخورم چیکارکنم ؟ تروخدابگید=((/بعدشم چگونه نقشه ی بازیروبیارم که ماموریت هارونشون بده؟ ممنون:x

دوستان حتما تو پی سی بازی میکنید که این اتفاق براتون افتاده...این اتفاق از خرابی کرک بازیتون هست...سعی کنید یه کرک سالم پیدا کنید و اونموقع میتونید به راحتی اینجا رو رد کنید

meshia

کاربر سایت
Oct 2, 2012
7
سلام دوستان
من اینجایی که باهم ددعوا میکنن گیر کردم
یجایی هست تو اولای بازی با رفیقش سوار یه ون میشن میرن یجایی کنار بندر
دارن جنس جا به جا میکنن بعد باید بزنیشون یه سریشون با چاقو اینا میان نمیدونم چجوری باید این چاقوییارو کشت
الان چند روزه تو این گیر کردم کسی میدونه کمکم کنه ممنونش میشم

سلام مدیران محترم و محترمه
این پستو من 20 روز پیش زدم ولی هنوزم کسی جواب نمیده
بابا جواب منو بدین
حالا ما یبار غلطی کردیم سرمون افتاد به فروم شما شرمندمون نکنین خدا وکیلی :|:|
پیشاپیش از راهنمایی که میخوایین بدین ممنونتونم

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
بالاخره بازی رو تموم کردم!:d

سلام مدیران محترم و محترمه
این پستو من 20 روز پیش زدم ولی هنوزم کسی جواب نمیده
بابا جواب منو بدین
حالا ما یبار غلطی کردیم سرمون افتاد به فروم شما شرمندمون نکنین خدا وکیلی :|:|
پیشاپیش از راهنمایی که میخوایین بدین ممنونتونم

دوست عزیز اگه منظورت اونجاس که اول با گوشی عکسشو میندازی و بعد از اینکه از پله ها پایین رفت میری پیششون هست,باید بگ که اونجا نباید کسی رو بکشی...اول یکی میبینتت و هم زمان یه دگمه بالای صفحه میاره...دگمه رو میزنی و استفراغ میکنی!بعد اون مرده هم حالش به هم میخوره و میره...اونموقع تو باید سریع و مخفیانه بدون اینکه کسی ببینتت بری جلوتر و بری بالای قایق.از اونجا میتونی چن نفرو ببینی که دارن حرف میزنن...باد گوشیتو آماده کنی و هر وقت ماموریت گفت که عکس بنداز عکس بگیری...باید سریع باشی وگرنه اگه به موقع نتونی عکسشو بگیری میبازی.بعد از عکس گرفتنم باید از همون راهی که اومدی برگردی داخل ماشینت و به اونجایی بری که روی نقشه نشون میده.
اگه منظورت اینجا بود که جواب دادم ولی اگه منظورت اینجا نیس یکم بیشتر توضیح بده؟
راستی کشتن افراد چاقو دار هم خیلی آسونه!وقتی که میخوان با چاقوشون بزننت با علامت قرمز مشخص میشن و با زدن دگمه مربوطه موقع قرمز شدن میتونی نزاری که بزنتت.(دگمه تو ایکس باکس Y بود تو پی سی نمیدونم)فقط باید سریع باشی چون فقط 1 ثانیه رنگشون قرمز میشه و اگه به موقع عمل نکنی میزنتت!

reza love a

کاربر سایت
Jan 28, 2013
1
سلام دوستان من تو قسمتی که باید در رو باز کنه گیر کردم هرچی فلش میگیرم و موقعی که علامت میده کیلیک کن کیلیک هم میکنم هیچ اتفاقی هم نمی افته

meshia

کاربر سایت
Oct 2, 2012
7
سلام دوستان من تو قسمتی که باید در رو باز کنه گیر کردم هرچی فلش میگیرم و موقعی که علامت میده کیلیک کن کیلیک هم میکنم هیچ اتفاقی هم نمی افته

با پی سی بازی میکنی؟؟
اگه با پی سی بازی میکنی
واسه باز کردن در موس رو بالا پایین میبری وقتی اون لولاهه سبز شد
کلیک کن باز میشه چهارتاس همرو همینجوری کنی باز میشه در

WAY

کاربر سایت
Mar 13, 2013
1
سلام به همگی اقا من رفتم مرحله اخرم تو یه برجی هستم اول میان شکنجم میدن همشون رو میرم میرسم تو حموم دو نفر اونجا هستند اونا رو میکشم بعد یکی با شمشیر میاد سوالم اینه که چطوری باید دفاع کنم تو xbox

aref 2

کاربر سایت
Oct 3, 2012
78
سلام به همگی اقا من رفتم مرحله اخرم تو یه برجی هستم اول میان شکنجم میدن همشون رو میرم میرسم تو حموم دو نفر اونجا هستند اونا رو میکشم بعد یکی با شمشیر میاد سوالم اینه که چطوری باید دفاع کنم تو xbox
کاری نداره که همین که خواست بهت حمله کنه قرمز میشه همون موقع Y را بزن تا ضربه اش رو counter کنه
خیلی حال میده

msa1377

کاربر سایت
Jul 29, 2013
2
سلام.من تو مرحلهamandaگیر کردم.اونجایی که با دختره میریم تو باشگاه کنگ فو استاد با دختره میره یه گوشه منم میمونم باشاگرداش که باید اونا رو بزنم.یکی از اونا جلوم وایساده که فقط میتونم اونو بزنم.هر چی میزنم دفاع میکنه.فقط یه فن هست که میزنم اون جاخالی میده بعدش میاد منو بزنه که من دفاع میکنم میزنمش.بالای ده بار با این فن زدمش ولی هیچی نشد.نمیدونم چی کار کنم؟باید فن خاصی بزنم یا کار خاصی کنم؟؟؟راستی با کامپیوتر بازی میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر