کمک و راهنمایی در بازی اسلیپینگ داگز

a-l-i58

کاربر سایت
Sep 16, 2012
1
سلام بچه ها من تو بازی (sleeping dogs برای کنسول ایکس باکس گیر کردم که احتیاج به راهنمای دارم
تو مرحله ای که با تفنگ تو کارخانه هست دو نفر با تفنگ همدیگرو میزنن بعد از اینکه جاهای قرمز را با تفنگ زدم بعدش چیکار باید بکنم ممنون مشیم کمک کنید

---------- نوشته در 08:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:22 PM ارسال شده بود ----------

سلام تو بازی اسیسینز بمب چیجور پرتاب میکنه مرسی

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام بچه ها من تو بازی (sleeping dogs برای کنسول ایکس باکس گیر کردم که احتیاج به راهنمای دارم
تو مرحله ای که با تفنگ تو کارخانه هست دو نفر با تفنگ همدیگرو میزنن بعد از اینکه جاهای قرمز را با تفنگ زدم بعدش چیکار باید بکنم ممنون مشیم کمک کنید

---------- نوشته در 08:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:22 PM ارسال شده بود ----------

سلام تو بازی اسیسینز بمب چیجور پرتاب میکنه مرسی

اول این رو برای همه دوستان میگم که برای بازی کردن حتما subtitle(زیر نویس) رو فعال کنید کاملا کمک کننده هست بعدشم این بازی آخرین راهنمایی ها رو ذخیره میکنه و میتونید اون ها رو تو log file نگاه کنید

این بازی هم خیلی آسونه هم خیلی راهنمایی داره من در عجبم . اونجا باید blind shot کنی یعنی بدونه اینکه از cover بیای بیرون شلیک کنی

koei

کاربر سایت
Oct 2, 2012
2
سلام دوستان..خسته نباشید
من یه مرحله گیر کردم. اونجایی کهکارخونه منفجر میشه بعد یه نفر با ماشین پلیس فرار میکنه ..سوار موتور پلیس میشم باید بگیرمش ...چطوری بگیرمش؟؟ بهش میزنم یا شلیک میکنم یارو میمیره گیم اوور میشم

اساسین پیر

کاربر سایت
Mar 5, 2012
31
نام
فرشاد
نباید بهش شلیک کنی . باید با موتور نزدیک به ماشینش بشی بعد A رو بگیری تا آماده پرش به ماشین پلیس یارو بشه . وقتی دکمه رو گرفتی وقتی اون فلش سبز شد و صحنه آهسته شد میتونی بپری رو ماشینش.

reza mohseni

کاربر سایت
Feb 13, 2012
5
نام
رضا محسنی
با سلام
دوستان یه مرحله هست که با قایق خودتو میرسونی به یه کشتی
باید با یه مرده پوکر بازی کنی
قانون این بازی چه جوریه؟هر کاری میکنم نمیدونم باید چی کار کنم
مرسی اگه راهنمایی کنید

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
با سلام
دوستان یه مرحله هست که با قایق خودتو میرسونی به یه کشتی
باید با یه مرده پوکر بازی کنی
قانون این بازی چه جوریه؟هر کاری میکنم نمیدونم باید چی کار کنم
مرسی اگه راهنمایی کنید
:)) منم یادمه این جا مشکل داشتم هم توی بازی سنترو هم توی شیم ایمج نوشتم :d

متاسفانه کسی جواب نداد

و بعد از اون دوباره بازی رو آوردم رسیدم به اونجا بازی کردم الکی یه چیزایی زدم هی باختم

آخرش باید بری دنبالش فکر کنم ( خاطرم باشه )

موفق باشید :d

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
:)) منم یادمه این جا مشکل داشتم هم توی بازی سنترو هم توی شیم ایمج نوشتم :d

متاسفانه کسی جواب نداد

و بعد از اون دوباره بازی رو آوردم رسیدم به اونجا بازی کردم الکی یه چیزایی زدم هی باختم

آخرش باید بری دنبالش فکر کنم ( خاطرم باشه )

موفق باشید :d

این قسمت از بازی یکی از باگ های بسیار خنده داره چرا که بازی بعد از تمام شدن دست 4 باید تمام بشه دست 1 تا 3 برای آشنایی هست و هر کدام رو هم ببری مهم نیست بجز اینکه پولی بهت یا ازت کم میشه

اما در ابتدای دست 4 , wei قهرمان بازی به یارو میگه که میخوای بازی رو هیجان انگیز ترش کنم ( این در راستای نقشه ای هست که باید برای پیدا کردن دوست vivi اجرا شود) اون هم بعد از این که میشنوه شما vivi که یک دختر بلوند جوان است را برای شرط در نظر گرفته اید قبول میکنه .

تااینجا که نباید مشکلی باشه ولی در ادامه اگه شما بازی را در دست 4 ببازید که بازی درست و سر داستان به پیش میرود و شما مجبور هستید تا دختر را برای طرف به اسکله ببرید ولی عجیب اینجاست که اگه از بازی پوکر سر رشته داشته باشید و مثل من همه دست ها را هم ببرید باز هم wei مثل ....ها از جاش بلند میشه و میگه خوب کجا باید دختر را بیارم!!!!!!!!

elyas_sahabi

کاربر سایت
Oct 12, 2012
1
سلام دوستان

تو خدا کمکم کنید الان درست یک ماه مخم درگیر این جایی که گیر کردم

دوستان یک مرحله هستش که میری میبینی جکی کشتن بعد خودتم میبرن کتکت میزنن بعد فرار میکنی بعد تو همون مرحه یک قسمت هستش که باید یک پرش بلند انجام بدی وقتی پرش انجام میدی اون تخته کنده میشه بعد میگه اسپیس بزن پشت سر هم من هر چی میزنم اخرشم میفته میمیره تو خدا کمکم کنید این مخ من از درگیری در بیارید ممنون

erfan0o0

کاربر سایت
May 31, 2012
176
نام
عرفان
سلام دوستان.سلام لطفا به من کمک کنید .من اونجاش گیر کردم که با یه ساک مخفی میری تو رستورانه WNSTON!!درست اسمشو گفتم؟بعد باید دره یه کانالی که رویه زمینه باز کنی من اونو مشکل ندارم ولی اونجاش که باید درو باز کنی مشکل دارم وقتی اون فنر مانندو میبری بالا میگه کلیک کن امام من کلیک میکنم هیچی نمیشه؟؟؟

hamidpes

کاربر سایت
Nov 6, 2012
10
نام
mahan
سلام من یه جاهمون اوایلش گیرکردم.
اون مرحلش که میری خفت گیری بادوستت وچندنفرروهم بلید بزنی آخرش دوستم جلوی یه لباس فروشی وایمیسه وتکونم نمیخوره من خودمم بادسته بازی میکنم یه دکمه هست که میزنم خودمم اونجاتکون نمیخورم چیکارکنم ؟ تروخدابگید=((/بعدشم چگونه نقشه ی بازیروبیارم که ماموریت هارونشون بده؟ ممنون:x

hamidpes

کاربر سایت
Nov 6, 2012
10
نام
mahan
سلام من یه جاهمون اوایلش گیرکردم.
اون مرحلش که میری خفت گیری بادوستت وچندنفرروهم بلید بزنی آخرش دوستم جلوی یه لباس فروشی وایمیسه وتکونم نمیخوره من خودمم بادسته بازی میکنم یه دکمه هست که میزنم خودمم اونجاتکون نمیخورم چیکارکنم ؟ تروخدابگید=((/بعدشم چگونه نقشه ی بازیروبیارم که ماموریت هارونشون بده؟ ممنون:x

ده روزه اینونوشتم ولی انگارنه انگارواقعا جای تاسف داره به مدیراین سایت تبریک میگم)x

شمامجبورنیستیدجواب بدیدولی وقتی 500 تاتاپیک میزنیدپاش وایسیدلطفااااا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر