کمک در god of war 2

masoodregister

کاربر سایت
Jan 18, 2011
75
نام
مسعود
داداش من خيلي وقت پيش بازي مي كردم فكر كنم 10 سال پيش
به نظرم بايد تو اون تيكه يه طوري بخارا رو بيشتر كني تو محيد بگرد شايد چيزي پيدا كني
محیط رو زیرورو کردم؛هیچی پیدا نیس...

---------- نوشته در 10:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:16 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیس یاری برسونه؟؟؟؟؟؟

masoodregister

کاربر سایت
Jan 18, 2011
75
نام
مسعود
مبارزه با خواهر سرنوشت اولی؛اونجا که میگه دایره رو بزن؛من دایره رو میزنم ولی جواب نمیده؛نمیدونم باید کجا دایره رو بزنم؟رو زمین؟بالای سرش؟باید کجا دایره رو بزنم تا کارش رو یکسره کنه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
مبارزه با خواهر سرنوشت اولی؛اونجا که میگه دایره رو بزن؛من دایره رو میزنم ولی جواب نمیده؛نمیدونم باید کجا دایره رو بزنم؟رو زمین؟بالای سرش؟باید کجا دایره رو بزنم تا کارش رو یکسره کنه؟

فکر کنم باید بپری بالای سرش دقیق یادم نمیاد وقتی روی هواست باید بپری بالا و اونجا بگیریش و وقتی روی زمینه اونجا میگیریش دهنشو صاف میکنی

masoodregister

کاربر سایت
Jan 18, 2011
75
نام
مسعود
دست همه دوستان دردنکنه....
بازی رو تموم کردم...
نسخه ای که من بازی میکردم؛نسخه DVD5 بود؛از اونجا که نسخه اصلیش DVD9 هست؛کجاهاش داخل DVD5 نیس؟فیلماش که انگار کامل بود...

youness_mghddm

کاربر سایت
Mar 19, 2017
4
سلام دوستان-من اون غول بزرگه که توی یه جهنم مانند بود رو رد کردم و رسیدم به 5 تا سخره-از اون جایی که علامت save هست می پرم و از بعدی هم می پرم-روی اون سخره ای که هستم(یعنی 2 تا سخره بعد از محلsave) نمی دونم چ کار کنم؟

abolfazl777

کاربر سایت
May 26, 2017
1
سلام خسته نباشید من تو بازی خدای جنگ 2 به مشکل برخوردم وتو یکی از مراحلش مانده ام مراحله ای که وقتی وارد یه سالن میشیم ودوتا دروازه هست یعنی البته سه تا هست یکیش تا نصفه اخر باز هست ویکیش بستس و اون یکی هم که باید از سالن خارج بشی ودوتا دکمه وسط سالن هست یکیش رو باید یه ادم مرده یعنی یه جنازه روش بندازی واون یکی هم خودت باید روش بایستی تا باز بشه حال که وقتی کامل باز میشه تا میرم از در برم بیرون سریع در بسته میشه خیلی وقته تو این مرحله موندم خواهشمند است کمک کنید باتشکر

عکساشم گذاشتم لطفا راهنمایی کنید.

Attachments

• 34234.jpg
    2.3 MB · مشاهده: 4
  • 444.jpg
  • 3434.jpg

BLACKGAMER12

کاربر سایت
Jan 14, 2018
16

BLACKGAMER12

کاربر سایت
Jan 14, 2018
16
سلام من تو کامپیوتر بازی میکنم تو مرحله دوم خدای جنگ 2 که زئوس کریتوس رو نابود میکنه میفرستتش جهان مردگان بعد از اونجا میره بعدش سوار اسب بال دار میشم بازی کلا وایمسیته حتی صدای بازی هم ایراد داره من طرفدار این بازیم جواب بدین خیلی چیزا از این بازی میدونم! لطفا جواب بدین^____^ در عوض بگین منم کمک میکنم

BLACKGAMER12

کاربر سایت
Jan 14, 2018
16
سلام خسته نباشید من تو بازی خدای جنگ 2 به مشکل برخوردم وتو یکی از مراحلش مانده ام مراحله ای که وقتی وارد یه سالن میشیم ودوتا دروازه هست یعنی البته سه تا هست یکیش تا نصفه اخر باز هست ویکیش بستس و اون یکی هم که باید از سالن خارج بشی ودوتا دکمه وسط سالن هست یکیش رو باید یه ادم مرده یعنی یه جنازه روش بندازی واون یکی هم خودت باید روش بایستی تا باز بشه حال که وقتی کامل باز میشه تا میرم از در برم بیرون سریع در بسته میشه خیلی وقته تو این مرحله موندم خواهشمند است کمک کنید باتشکر

عکساشم گذاشتم لطفا راهنمایی کنید.

بهت میگم چجوری رد کنی ولی آنلاین شو تا بگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر