کمک در god of war 2

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
:mad:
سلام .من اونجام که به ستون ها آویزون میشی میرسی به یه غار دراز .میکشی میری.یه پل شکسته هست .یه پر هم آویزونه.آخه چکار کنم؟:(:evil::evil:
سي ديه جنابالي سركاريه برو يه سي دي بخر كه روش نوشته 100% complit اونوقت وقتي كه به اون پل برسي دمو نشون ميده كه از پل ميفتي پايين !!!

xxx46491

کاربر سایت
Sep 4, 2007
14
سلام

من یه جایی گیر کردم اگه میشه کمکم کنید یه دره که بااهرم باز می کنم ولی وقتی باز می کنم یه مرده خودشو پرت می کنه پایین سمت چپ یه دره آیینه مانندیه که وقتی می رم توش جلوی همون دره ظاهر می شم دوباره مرده خودشو پرت می کنه .....بایید چیکار کنم

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
من یه جایی گیر کردم اگه میشه کمکم کنید یه دره که بااهرم باز می کنم ولی وقتی باز می کنم یه مرده خودشو پرت می کنه پایین سمت چپ یه دره آیینه مانندیه که وقتی می رم توش جلوی همون دره ظاهر می شم دوباره مرده خودشو پرت می کنه .....بایید چیکار کنم
اون مجسمه رو كه باهاش زمان رو اهسته ميكني بزار لايه در طوري كه در بسته نشه بعد برو تويه اينه وقتي كه به عقب برگشتي سريع زمان رو اهسته كن و بعدش سريع برو جلو اون مرده كه ميخواد خودشو بندازه پايين رو بگير و مجبورش كن اون كتابه سنگي رو بخونه!

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
سلام
من الان تو اون جنگل هستم*بعد از مبارزه با اون غوله كه سوار اسب بود!الان رسيدم اونجاييكه يك فضاي گرد و سر بستس دوتا در اتاق مانند در طرف راست و چپ هست!سمت چپ يك دكمه تو اون اتاقكه هست و پشتش يك ديوار كه اونو شكاندم و در وست اون فضا يك دكمه ديگر!سمت راست هم يك اتاق بود كه درشو وا كردم و ديوار پشت اونم شكاندم و يك جسد كه اونجا بودو برداشتم!الان من بايد چي كار كنم?در ضمن من اون جسد رو اشتباهي انداختم در آب و آب اونو برد!

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام لادن جان
شما کار اشتباهی نکردی.حالا برو اون سمت و همین کار را با دیوار در سمت چپ انجام بده و اون دیوار رو بشکون.دو تا دشمن هم از بین ببر و یکم صبر کن تا جریان آب جنازه را به اون سمت بیاره.بخاطر دایره ای بودن جریان آب جنازه می رسد دستت و از اونجا بگیرش بزار روی اون تخته سنگ و ادامه بده.البته بالای اونجا دو تا قدرت مخفی هم هست .

rsh_rahmati

کاربر سایت
Sep 1, 2007
3

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
الان تو اون دنياي زير زميني هستم!الان دوباره از اخل دل و روده اطلس(اگر اشتباه نكنم!)اومدم بيرون و دو تا سنگ كه ميتونم حركتشون بدم جلومن و من بايد اوناره انگار از يك پله مانندي ببرم بالا تا راحمو بتونم ادامه بدم... چطوري?
Tnx

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
الان تو اون دنياي زير زميني هستم!الان دوباره از اخل دل و روده اطلس(اگر اشتباه نكنم!)اومدم بيرون و دو تا سنگ كه ميتونم حركتشون بدم جلومن و من بايد اوناره انگار از يك پله مانندي ببرم بالا تا راحمو بتونم ادامه بدم... چطوري?
Tnx
يكي از سنگها رو ببر بالاي همون پله ( بالايه پله يه بريدگي داره ) سنگ رو بذار اونجا بعد يه سنگ ديگه رو بزار زير پله طوري كه وقتي سنگ بالايي رو هل ميدي بيفته رو سنگ پاييني و سنگها رو هم قرار بگيرن بعدش سنگها رو هل بده تا به اون سكو برسي بعد برو بالايه سكو و سنگ رويي رو بردار

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
خوب بازم سلام!
اينبار اونجايي گير كردم كه تو يك زمين گردم و بايد اون زمينو ببرم پايين!از بالا يك دايره كه اون پر از سيخ پايين مياد و اسكلتايه نامرد هم تو اين شرايط سر به سرم ميزارن!با زحمت زيادخودمو به پايين ميرسونم يعني جايي كه كه ديگه از اون پايين تر نميره!حالا نميدونم كجا برم!سعي ميكنم بازم پايين برم ولي متاسفانه نه امكان پذيره و نه اون سيخا اجازه ميدن من زنده بمونم!ممنون ميشم كمك كنيد
راستس الان من آخراي بازيم?اولاشم?وسطاشم?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر