کمک در مورد Memory Card

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
سلام دوستان . من تا حالا 2 تا Memory Card با حجم 4 GB گرفتم اما هیچ کدوم درست جواب ندادند :((یعنی وقتی یه بازی می ریزم تو مموری بعضی موقع ها icon رو نشون میده . بعضی موقع ها هم مجبورم پاکش کنم و از اول بریزم تا احیانا اجرا بشه . Tekken هم که icon رو نشون میده، ولی بازی رو اجرا نمی کنه . اشکال هم از psp نیست که، چون یه مموری 2 gb دارم که خیلی خوب بهم کار میده . میشه بگید مشکل از چیه که هیچ کدوم از 2 تا مموری بهم جواب نمیدن :(
سلام دوست عزیز
اگه از من شنیدی دو تا 2گیگ بگیر چون من بازی بیشتر از 1800مگ ندیدم و همون گارانتی که آقا ساسان گفتند بگیر چون معتبعره
موفق باشی
راستی اینم عکس یه مموری تقریبا اصل

اینم پدال برای 4 گیگ اصل

$GB%20Sony%20Memory%20Stick.jpg [/ATTACH]

Attachments

• Memory%20Stick.jpg
    Memory%20Stick.jpg
    43.8 KB · مشاهده: 95
آخرین ویرایش:

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
درسته این دو تا عکس عکس مموری اصله. خوب دقت کنید میبینید تغییرات جزئی با مموری تقلبی داره مثلا اون شیاری که قبل از اسم سونی نوشته شده.

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
دوستان یه رم ژاپنیه سفارش کانادا (همون صادراتی کانادا) 32 مگ چند میرزه:biggrin1:
یکی میده 6 تومن میرزه؟؟؟
ممنون

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
ساسان جان به چه درد میخوره؟!
فقط به درد کسی میخوره که با umd بازی میکنه که بخاد بازیهاش رو روی اون save کنه!!!
واگر نه به خاطر حجم کمش به درد نمیخوره!!!

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
ساسان جان به چه درد میخوره؟!
فقط به درد کسی میخوره که با umd بازی میکنه که بخاد بازیهاش رو روی اون save کنه!!!
واگر نه به خاطر حجم کمش به درد نمیخوره!!!
اره دیگه بدرد نمیخوره
ولی نمیدونم چرا اینقدر گرون میده(32=6):laughing:

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
منم adsl دارم اون عکس اولی که تقلبی هست لود نمیشه راستی تو شهرمون میگه اصلشو دارم 80 تقلبی 25 راست میگه؟البته نمایندگی دوربین سونی رو داره و این رم که میگه 2 گیگ و برای موبایل سونی هست

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من فردا که psp م میاد اصلا مموری ندارم.بدون مموریچه کارایی می تونم بکنم؟
راستی یکی آدرس یه جایی رو میده که مموری 2gig اصل بفروشه؟قیمتش چنده حدودا؟

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
بابا این عکس تقلبیه لود نمیشه یکی یه عکس از اصل و تقلبی 2 gig بزاره با قیمتش بزاره من فردا pspم داره میاد ناسلامتی:bored:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر