کمک در مورد Memory Card

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
سلام دوستان . من تا حالا 2 تا Memory Card با حجم 4 GB گرفتم اما هیچ کدوم درست جواب ندادند :((یعنی وقتی یه بازی می ریزم تو مموری بعضی موقع ها icon رو نشون میده . بعضی موقع ها هم مجبورم پاکش کنم و از اول بریزم تا احیانا اجرا بشه . Tekken هم که icon رو نشون میده، ولی بازی رو اجرا نمی کنه . اشکال هم از psp نیست که، چون یه مموری 2 gb دارم که خیلی خوب بهم کار میده . میشه بگید مشکل از چیه که هیچ کدوم از 2 تا مموری بهم جواب نمیدن :(

آخرین ویرایش:

ahmadrezab23

کاربر سایت
Jul 22, 2007
30
همه 4 گیگ ها تغلبی هستن البته <<تا الآن>>و بازیها رو فقط یکیشو نشون میدن حتی دو گیگ هم اگر اصل نباشه همین مشکل پیش میاد پس بهتره از 2گیگ اصل استفاده کنی فقط!!

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
سلام دوستان . من تا حالا 2 تا Memory Card با حجم 4 GB گرفتم اما هیچ کدوم درست جواب ندادند :((یعنی وقتی یه بازی می ریزم تو مموری بعضی موقع ها icon رو نشون میده . بعضی موقع ها هم مجبورم پاکش کنم و از اول بریزم تا احیایا اجرا بشه . Tekken هم که icon رو نشون میده، ولی بازی رو اجرا نمی کنه . اشکال هم از psp نیست که، چون یه مموری 2 gb دارم که خیلی خوب بهم کار میده . میشه بگید مشکل از چیه که هیچ کدوم از 2 تا مموری بهم جواب نمیدن :(
دوسته گرامی سلام. من زیاد با PSP کار نکردم. اما موردی که همواره باید توجه داشته باشید این هست که هر دستگاهی تا حد مشخصی میتونه رم بخوره و اگر از اون ظرفیت تعیین شده شما بیشتر بهش رم بندازین عملا کارایی قابل ملاحظهای رو نمیبینید. در مواردی رم شناخته نمیشه. قابلیت ریختن فایل ها بر روی رم از بین میره و.... دلیل و مسئله. شما با نگاهی به سایت سونی و نگاه کردن رم های پیشنهادی میتونید مطمئن بشید که ایا دستگاه این مقدار رم رو ساپورت میکنه یا نه.

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
سلام دوستان . من تا حالا 2 تا Memory Card با حجم 4 GB گرفتم اما هیچ کدوم درست جواب ندادند :((یعنی وقتی یه بازی می ریزم تو مموری بعضی موقع ها icon رو نشون میده . بعضی موقع ها هم مجبورم پاکش کنم و از اول بریزم تا احیانا اجرا بشه . Tekken هم که icon رو نشون میده، ولی بازی رو اجرا نمی کنه . اشکال هم از psp نیست که، چون یه مموری 2 gb دارم که خیلی خوب بهم کار میده . میشه بگید مشکل از چیه که هیچ کدوم از 2 تا مموری بهم جواب نمیدن :(

بعضی از مموریهای 4 گیگ روی PSP خوب جواب نمیدن . فقط به صورت تجربی میشه تستشون کرد. باید حجم 2-3 گیگ بازی رو روی اونها ریخت و بعد تست کرد که خوب کار میکنه یا نه.

دوسته گرامی سلام. من زیاد با PSP کار نکردم. اما موردی که همواره باید توجه داشته باشید این هست که هر دستگاهی تا حد مشخصی میتونه رم بخوره و اگر از اون ظرفیت تعیین شده شما بیشتر بهش رم بندازین عملا کارایی قابل ملاحظهای رو نمیبینید. در مواردی رم شناخته نمیشه. قابلیت ریختن فایل ها بر روی رم از بین میره و.... دلیل و مسئله. شما با نگاهی به سایت سونی و نگاه کردن رم های پیشنهادی میتونید مطمئن بشید که ایا دستگاه این مقدار رم رو ساپورت میکنه یا نه.

PSP تا 32 گیگ مموری ساپورت میکنه.

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
4 گیگ اصل گارانتی ایران رهجو که نمایندگی رسمی محصولات سونی تو ایران هست داره.
ببینید 2 گیگش رو میداد 67 با آداپتور و جعبه و وضعیو !
4 گیگش دقیقا یادم نیست ولی 4 و 8 هم داشت راستی 8 میخوره به Psp های معمولی ؟

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
ساسان جان درست میفرمایند شما از نمایندگی سونی بگیر خیال خودتو راحت کن من 4 گیگ با اداپتور گرفتم تمام بازیهاو... رو هم که تا حالا ریختم جواب داده قیمت مموری 4 گیگ 100تومان هست. فقط در موقع خرید به دو چیز توجه کن1. هلو گرام(که هم مموری های اصل دارن هم مموریهای تقلبی ولی اونجا اگه خودش نمایندگی سونی باشه برات زیر نور مخصوصی میگیره و هلوگرام باید رنگش عوض بشه ولی در مورد مموری های تقلبی رنگ هلوگرام تغییری نمیکنه)2.به پرس جعبه هم خوب دقت کن ( پرس مموری اصل به صورت یک خط ساف از بالا به پایین هست مثل / ولی صاف تر اما مموری تقلبی پرسهایی به صورت نقطه دارد مثل 0 توپر.)
اگه سوالی بود در خدمتم. راستی بگو کجایی تا آدرس و شماره تلفن نمایندگی سونی در شهرتونو بهت بگم.امروزه مموری هایی توی بازار هست که جلد قهوه ای دارند و هلوگرام هم نیز بر روی انها هست ولی تقلبی هستند.در مورد های اسپید بودن یا نبودن مموریهم تردیدی نکن هیچ فرقی نمیکنن البته فرق میکنن در سرعت ریختن فایل بر روی ان ولی روی پی اس پی تاثیرزیادی ندارند.
اینم عکس مموری اصل

آخرین ویرایش:

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
دوستان مشکلی که هست ابنه که مموری من high speed نیست . از نظر اصلی بودنم مطمئنم که اصلی . چون هم گارانتی داره و هم هلوگرام .

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
دوست عزیز ببین high speed هستن یا نه؟!
چون من هم مشکل شما رو توی دو تا رم 2 گیگ داشتم که هیچ کدوم high speed نبودن!

دوستان مشکلی که هست ابنه که مموری من high speed نیست . از نظر اصلی بودنم مطمئنم که اصلی . چون هم گارانتی داره و هم هلوگرام .

جواب دادن یا ندادن مموری ربطی به High Speed نداره .
جنس مموری ها فرق میکنه.

بازم تکرار میکنم PSP تا 32GB مموری جواب میده.

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
تو الان هر حجمی میخوای بزار میاره(ولی باید اصل باشه):laughing:
این 4 گیگ هم قیمت اصلش خیلی بیشتر از تقلبی های 60-70 تومنیه

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
دوستان حالا حرف من رو گوش نکنید پشیمون میشید.شماهم اگه میتونید یه عکس از مموریت بزار تا بهت بگم اصله یانه بهت انداختن . ضمنا هر هلوگرامی هلوگرام اصلی سونی نمیشه .
اینم شعار سونی: سونی مثل هیچکدام
در مورد هلوگرامم توضیح دادم.

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
جواب دادن یا ندادن مموری ربطی به High Speed نداره .
جنس مموری ها فرق میکنه.

بازم تکرار میکنم PSP تا 32GB مموری جواب میده.
دوسته من کی گقته PSP تا 32 GB ساپورت می کنه . تو سایته اصلی Sony هم گفته تا 8GB بیشتر ساپورت نمی کنه . اونوقت شما می گی تا 32GB !

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
مطمئن هستم به high speed ربط داره!
علاوه بر سرعت ریختن بر روی مموری توی بازیها معمولا وسط دمو گیر میکنه!
نوبخت جون شما هم مطمئن باش به خاطر high speed نبودنه که ایراد میکنه!!!!
خب گارانتی هم ببری میگه که سالمه و معلومه عوض نمیکنه!

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
من یه 4 گیگ از هومن گرفتم.
مشکلس باهاش ندارم همیشه هم تا آخر پره و 3 لال 4 تا گیم هم روشه.
فقط ظاهرا سرعت پایینه چون بعضی بازی ها رو iso هم میزارم تیک میزنه اما رو 2 گیگم تیک نمیزنه. اما روش تنیس و دزدان کاراییب الان هست که هیچ مشکلی هم نداره.
55 تومن خریدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر