کمک در مشگل در xbox one x

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
سلام دوستان ی سئوال خواهشا جواب بدین
الان زده گیم پس التیموم یا هرچی که هسته سه ماهه یک دلار اگه من گیفت کارت بخرم موقع خرید گیم پس برای پرداخت با گیفت کارت میشه گرفتش؟بعد گیفت کارت ی دلاری بخرم یا دو دلاری میشه سریع جوب بدین

Danyal.82

کاربر سایت
Jan 23, 2021
3
سلام
به وان ایکس دارم وای فای های اطراف رو شناسایی نمیکنه یعنی اطرافش وای فای روشن باشه اونارو نشون نمیده مشکلش چی میتونی باشه ؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام
به وان ایکس دارم وای فای های اطراف رو شناسایی نمیکنه یعنی اطرافش وای فای روشن باشه اونارو نشون نمیده مشکلش چی میتونی باشه ؟
salam دوست عزیز.کنسولو دست دوم خریدید؟ قبلا باز نشده بود؟ممکنه وای فای داخلیشو برداشته باشند.
اگر نه.................
.....تو قسمت تنظیمات کنسول یکبار offline و بعد online کنید.
یا کنسول رو بصورت energy saving خاموش روشن کنید.
ببینید درست میشه؟؟

Danyal.82

کاربر سایت
Jan 23, 2021
3
salam دوست عزیز.کنسولو دست دوم خریدید؟ قبلا باز نشده بود؟ممکنه وای فای داخلیشو برداشته باشند.
اگر نه.................
ببینید درست میشه؟؟
اره دست دو خریدم .
بعد همیشه رو حالت انلاین هست میزنم go offline
افلاین نمیشه

Danyal.82

کاربر سایت
Jan 23, 2021
3
اگر نه.................
ببینید درست میشه؟؟
چنب بار باز شد ولی برد وای فای داخلش هست

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
اره دست دو خریدم .
بعد همیشه رو حالت انلاین هست میزنم go offline
افلاین نمیشه
دکمه xbox وسط دسته رو بزن. بعد دکمه منو رو بزن و refresh home کن. بعد دوبار همین کارو با games انجام بده. refresh my games.
اگه درست نشد. دکمه xbox وسط دسته رو نگه دار .3 تا گزینه میاد و reset رو بزن. صبر کن خاموش و روشن بشه.تست کن ببین اوکی میشه؟
چنب بار باز شد ولی برد وای فای داخلش هست
برای چی چند بار باز شده؟ ممکنه برد خراب شده باشه و یا برد خراب گذاشته باشند. از همونجاییکه خریدی موضوع رو بهشون بگو و بگو مشکل وای فای داری.

R_ABBASI

عضو جدید
Sep 1, 2021
2
سلام من یه کنسول وان ایکس دارم اخیرا بازی Dirt5روش نصب کردم (سیستمم آنلاین نمیشه)هر موقع وارد بازی میشم در قسمت تعیین فریم ریت بهتر یا گرافیک بهتر گزینه تایید رو میزنم بازی به مدت ۳۰یا۴۰ فریز میشه و بعد به طور کامل از بازی بیرون میاد ‌.فقط هم این بازی این مشکل رو داره hdr فعاله رزولوشن هم روی 4kهستش یکبار هم تمام سیو های بازی رو پاک کردم ولی تغییری نکرد ممنون میشم کمکم کنید.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
سلام من یه کنسول وان ایکس دارم اخیرا بازی Dirt5روش نصب کردم (سیستمم آنلاین نمیشه)هر موقع وارد بازی میشم در قسمت تعیین فریم ریت بهتر یا گرافیک بهتر گزینه تایید رو میزنم بازی به مدت ۳۰یا۴۰ فریز میشه و بعد به طور کامل از بازی بیرون میاد ‌.فقط هم این بازی این مشکل رو داره hdr فعاله رزولوشن هم روی 4kهستش یکبار هم تمام سیو های بازی رو پاک کردم ولی تغییری نکرد ممنون میشم کمکم کنید.

احتمالا آپدیت بازی رو نصب کنید مشکل حل بشه ولی ظاهرا امکان آنلاین شدم براتون وجود نداره

این مشکلات نرم افزاری هستن و با آپدیت بازی ها اکثر مواقع مشکل حل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر