کمک در مشگل در xbox one x

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان رزولیشن منxbox one x 720 هسته تمام بازیا مثل گیرز۱ و ۲ رو رو فریم ۳۰ اجرا می کنه مشکل از چیه
تلویزیون 4k HDR باید حتما بگیری و حتما با کابل مخصوص 4k که تو وان اکس هست وصل شو برو تو ستینگ اکس باکس و تی وی رو کالیبره کن و تمام تیک های 4k و ...سبز بشه. قبلشم تو ستینگ تی وی حتما کابل ورودی تعریف کن که قراره 4k و اج دی ار باشه .البته رو ال جی اینجوریه

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
تلویزیون 4k HDR باید حتما بگیری و حتما با کابل مخصوص 4k که تو وان اکس هست وصل شو برو تو ستینگ اکس باکس و تی وی رو کالیبره کن و تمام تیک های 4k و ...سبز بشه. قبلشم تو ستینگ تی وی حتما کابل ورودی تعریف کن که قراره 4k و اج دی ار باشه .البته رو ال جی اینجوریه
دادتش من فک کنم منظورمو بد رسوندم مشکل اینه ۳۰ فرین می ده

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دادتش من فک کنم منظورمو بد رسوندم مشکل اینه ۳۰ فرین می ده
قابلیت نشون دادن فریم تو کنسول وجود نداره کجا ثبت میکنه که بازی در حال اجرا چند فریم میده!؟
اکثر بازی ها هم ۳۰ فریم هست بحز بعضی عناوین مثل هورایزن ۴ و ...
مطمئنی xbox one x خریدی؟ یوقت پلی استیشن ۲ یا ۳۶۰ بت قالب نکرده باشن بجاش خخخ
رزولویشن ۷۲۰ و گرز۲ چکار به این نسل داره اخه

• Smile
Reactions: ehsan405omp

Reza yarahmadi

عضو جدید
Jan 29, 2020
1
سلام لطفا جواب منو بدبد دوستان،وقتی کنسول خاموش هست صدای از داخلش میا مثل صدای ساعت عقربه ایی، وقتی از برق میکشم قطع میشه ولی بازی که میکنم و دوباره خاموش میکنم با دسته دوباره صدا هستش، لطفا جوابمو منو بدید خدا خیرتون بده

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
سلام دوستان خسته نباشید
بنده دو هفته هست که به مشکل عحیبی برخوردم اونم اینه که وان ایکس به هیچ عنوان روی رزولوشن 4 کی و اچ دی ار 10 سویچ نمیشه و اگر روی 4کی بره اچ دی ار کار نمیکنه و وقتی روی 1080 میزارم و تنظیمات تلویزیون رو اوکی میکنم هم اچ دی ار فعال میشه هم هم تو دستگاه میزنه 4 کی ساپورت یکسری مواقع تو تصویر دون دون سفید هست اگه خراب شده علت خرابی رو لطف کنید بگید از کابل اصلی هم استفاده میکنم و کابل هم تست کردم سالم هست و مشکل نداره خواهشا بگید چیکار کنم ؟؟؟؟

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
سلام دوستان خسته نباشید
بنده دو هفته هست که به مشکل عحیبی برخوردم اونم اینه که وان ایکس به هیچ عنوان روی رزولوشن 4 کی و اچ دی ار 10 سویچ نمیشه و اگر روی 4کی بره اچ دی ار کار نمیکنه و وقتی روی 1080 میزارم و تنظیمات تلویزیون رو اوکی میکنم هم اچ دی ار فعال میشه هم هم تو دستگاه میزنه 4 کی ساپورت یکسری مواقع تو تصویر دون دون سفید هست اگه خراب شده علت خرابی رو لطف کنید بگید از کابل اصلی هم استفاده میکنم و کابل هم تست کردم سالم هست و مشکل نداره خواهشا بگید چیکار کنم ؟؟؟؟
۱- با کابل دیگه امتحان کنید .
۲-ممکن ایراد از اپدیت جدید باشه که بعد رفع میشه
۳-بعضی تلویزیون ها فقط یک درگاه hdmi برای اجرا 4k دارن . باید ببینید کابل رو درست به همون درگاه زدید یا به درگاه دیگه .
۴-ممکن تلویزیون مشکل پیدا کرده باشه . روی تلویزیون های دیگه تست کنید.
۵-دانه سفید ممکن از خود تلویزیون باشه یا درگاه پنل دچار مشکل شده .

یه سوال ایا شارژر دسته رو از پشت usb کنسول گرفتید ؟ یا شارژرتون مارک متفرقه ی باشه ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
۱- با کابل دیگه امتحان کنید .
۲-ممکن ایراد از اپدیت جدید باشه که بعد رفع میشه
۳-بعضی تلویزیون ها فقط یک درگاه hdmi برای اجرا 4k دارن . باید ببینید کابل رو درست به همون درگاه زدید یا به درگاه دیگه .
۴-ممکن تلویزیون مشکل پیدا کرده باشه . روی تلویزیون های دیگه تست کنید.
۵-دانه سفید ممکن از خود تلویزیون باشه یا درگاه پنل دچار مشکل شده .

یه سوال ایا شارژر دسته رو از پشت usb کنسول گرفتید ؟ یا شارژرتون مارک متفرقه ی باشه ؟؟؟؟
1: با کابل دیگه تست کردم باز مشکل بود
2: بعد اون یه اپدیت 550 مگی اومد اونم زدم باز مشکل برطرف نشد
3: تلویزیون هم اپدیت کردم برای این مشکل تی وی 2 تا خروچی 4کی داره تنظیمات دوتا خروجی هم انجام دادم مشکل نداره
4:تلویزیون مشکل نداره با دستگاه دیگه تست کردم و کابل دیگه با چندتا کابل وان اس و وان ایکس تست کردم
5: کابل که درمیارم جا میزنم درست میشه بعضی وقتا
با تلویزیون دیگه هم تست کردم باز مشکل بوده تازه تو بعضی تلویزیون مشکل بیشتر بوده

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
1: با کابل دیگه تست کردم باز مشکل بود
2: بعد اون یه اپدیت 550 مگی اومد اونم زدم باز مشکل برطرف نشد
3: تلویزیون هم اپدیت کردم برای این مشکل تی وی 2 تا خروچی 4کی داره تنظیمات دوتا خروجی هم انجام دادم مشکل نداره
4:تلویزیون مشکل نداره با دستگاه دیگه تست کردم و کابل دیگه با چندتا کابل وان اس و وان ایکس تست کردم
5: کابل که درمیارم جا میزنم درست میشه بعضی وقتا
با تلویزیون دیگه هم تست کردم باز مشکل بوده تازه تو بعضی تلویزیون مشکل بیشتر بوده
ایا شارژر دسته رو از پشت usb کنسول گرفتید ؟ یا شارژرتون مارک متفرقه ی باشه ؟؟؟ شارژر خراب بوده باشه . معمولا باعث خرابه پورت ها میشه . کنسولتون مال ۲۰۱۷ یا ۱۸ مشکی رنگ هم باید باشه . با توجه به چیز هایی که گفتید مشکل پورت hdmi پیدا کرده که از جایی که خریداری کردید با فاکتور ببرید و مشکل رو بررسی کنن که احتمالا پورت رو با دستگاه دیگه تعویض میکنن .

به طور کلی این گونه مشکل ها به این دلایل هستند .
۱-مشکل خود تلویزیون یا کابل .
۲- شارژر بی کیفیت که به پورت usb پشت کنسول وصل شده .
۳-استفاده از هارد اکسترنال و وصل کردن به پشت usb کنسول و قبل از اینکه کنسول را خاموش کنید هاردو بکشید که باعث صدمه زدن به دستگاه میشه .یا هارد یا usb فلش خراب وصل کردید .
۴-در هنگام گردگیری و تمیزکاری به در گاه سیم فشار اوردید و ممکن داخل درگاه کمی گشاد یا شل شده باشه که با کمی بالا و پایین کردن کابل مشخص میشه یا استفاده از الکل به صورت مستقیم .
۵-استفاده بیش از اندازه کنسول و یا محیط نامناسب کنسول که باعث داغ شدن و خرابی شده .
۶-نوسان برق که معمولا تو پورت hdmi خودشو نشون میده ( مثلا مادر من وقتی لباسشویی میزد من ps3 بازی میکردم صفحه یهو پرش میکرد یا ۳ ثانیه قطع میشد )

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
ایا شارژر دسته رو از پشت usb کنسول گرفتید ؟ یا شارژرتون مارک متفرقه ی باشه ؟؟؟ شارژر خراب بوده باشه . معمولا باعث خرابه پورت ها میشه . کنسولتون مال ۲۰۱۷ یا ۱۸ مشکی رنگ هم باید باشه . با توجه به چیز هایی که گفتید مشکل پورت hdmi پیدا کرده که از جایی که خریداری کردید با فاکتور ببرید و مشکل رو بررسی کنن که احتمالا پورت رو با دستگاه دیگه تعویض میکنن .

به طور کلی این گونه مشکل ها به این دلایل هستند .
۱-مشکل خود تلویزیون یا کابل .
۲- شارژر بی کیفیت که به پورت usb پشت کنسول وصل شده .
۳-استفاده از هارد اکسترنال و وصل کردن به پشت usb کنسول و قبل از اینکه کنسول را خاموش کنید هاردو بکشید که باعث صدمه زدن به دستگاه میشه .یا هارد یا usb فلش خراب وصل کردید .
۴-در هنگام گردگیری و تمیزکاری به در گاه سیم فشار اوردید و ممکن داخل درگاه کمی گشاد یا شل شده باشه که با کمی بالا و پایین کردن کابل مشخص میشه یا استفاده از الکل به صورت مستقیم .
۵-استفاده بیش از اندازه کنسول و یا محیط نامناسب کنسول که باعث داغ شدن و خرابی شده .
۶-نوسان برق که معمولا تو پورت hdmi خودشو نشون میده ( مثلا مادر من وقتی لباسشویی میزد من ps3 بازی میکردم صفحه یهو پرش میکرد یا ۳ ثانیه قطع میشد )
من دستگام سری اسکورپیون هست که همون روزی که وارد ایران شد خریدم دستگاه رو 10 رو به دوستم تحویل داده بودم نمیدونم چی شده من خودم هیچکدوم از این کارهایی که گفتید رو انجام ندادم و خیلی همیشه هواسم به دستگاه و دسته بوده و دسته رو وقتی میخوام بزنم تو شارژ از شارژر موبایل استفاده میکنم یا پاور بانک دستگاه هم زیاد بازی نشده باهاش شاید در حد 7 تا بازی تموم کردم باهاش و به ایکس باکس وان بیشتر بازی هارو تموم کردم قبل ایکس الان به نظرتون ایسی اچ دی ام ای خرابه یا خود سوکت hdmi
؟؟؟؟؟؟

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
من دستگام سری اسکورپیون هست که همون روزی که وارد ایران شد خریدم دستگاه رو 10 رو به دوستم تحویل داده بودم نمیدونم چی شده من خودم هیچکدوم از این کارهایی که گفتید رو انجام ندادم و خیلی همیشه هواسم به دستگاه و دسته بوده و دسته رو وقتی میخوام بزنم تو شارژ از شارژر موبایل استفاده میکنم یا پاور بانک دستگاه هم زیاد بازی نشده باهاش شاید در حد 7 تا بازی تموم کردم باهاش و به ایکس باکس وان بیشتر بازی هارو تموم کردم قبل ایکس الان به نظرتون ایسی اچ دی ام ای خرابه یا خود سوکت hdmi
؟؟؟؟؟؟

این رو نمیشه گفت باید دیده بشه ولی بعد تمیر رد کنید بره یه جدید بگیرید .

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
یعنی اینقدر مشکل حاد هست اخه بخاطر اینکه سری اسکورپیو هست خیل دوستش دارم نمیشه نگرش داشت باید ردش کنم بره ؟؟؟

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
یعنی اینقدر مشکل حاد هست که باید رد کرد رفت اخه دستگاه اسکورپیون هست خیلی هم دوستش دارم یعنی واقعا باید بدم بره یکی دیگه بگیرم ؟

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
یعنی اینقدر مشکل حاد هست اخه بخاطر اینکه سری اسکورپیو هست خیل دوستش دارم نمیشه نگرش داشت باید ردش کنم بره ؟؟؟
مشکل حاد نیست معمولا کنسول که بره تعمیر باز بعد چند وقت میره تعمیر و یه مشکل دیگه پیدا میکنه شایدم نه پس حتما به یه فرد کار بلد بدید .دوست عزیز معمولا سری های اول که میاد برای کنسول ایراداتی دارن که بعد تو نسخه ها دیگه رفع میشن . الان بازی رو هم که میسازن بعد یه مدت پچ و اپدیت برای باگ فیکس و... میدن این که خود کنسول هستش .

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
سلام دوستان من xbox one s دارم الان چند روز به مشکلی برخوردم gtav الان چند روز گرافیک خیلی بدجور شده تپه ها خیابان ها گارد ریل ها سایه ها نورها یهو ظاهر میشه گرافیک ماشین ها هوا خیابان ها همه چی خیلی ناجوره. قبلا اصلا اینجوری نبوده خیلی بهتر بوده قبلا کیفیت تو تنظیمات xbox 1080 هسته . چند روزه اینجوری شده مشکل از چیه ؟ چکار باید بکنم ؟ میشه یکی جواب بده
دستگاه فرمت کردم بازی از اول نصب کردم ولی درست نشد میشه یکی جواب بده
واقعا ناجور شده و بازی دیگه ای هم ندارم که امتحان کنم ببینم اون اینجوری میشه یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر