کمک در بازی prince of persia : warrior within یا همون شاهزاده ایرانی 2

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
یک سوال

راستی یه Save قبل از مبارزه با کایلینا دارم:-"
سلام دوستان من مشکل بازی نداشتم ولی یک سوال داشتم که اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم در همین برنسس بارس1 یا 3 چطور میشه بجای کیبورد با دستگیره بازی کرد البته شماره 2 این بازی خود به خود با دستگیره میشه ولی 1 رو نمیشه اگه کسی میتونه کمک کنه ممنونم میشم:-"

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
شما منظورت از دستگیره همون دسته یا joystick نیست ؟
اگه منظورت همیناست که یه برنامه ای هست که می شه بجای کلیدای کیبورد ، شستی های جوی استیک رو قرار بدی ... اسمش هم Xpadder v5.3 هستش ! ... حجمش هم زیاد نیست ! 425 کیلو !
می تونی با یه سرچ تو گوگل پیداش کنی !

shahram1968

کاربر سایت
Dec 23, 2009
1
دوستان سلام.
من حدود 2 سال پیش با کنسول Ps2 خیلی راحت تونستم این بازی رو تا جایی که با کایلا (دختر قرمزی) مبارزه می کنه پیش ببرم! فکر میکنم تونستم 4 تا از 9 تا جونشو بگیرم و حالا می خوام تمومش کنم:cheesygri وقتی کایلا رو میکشم (توی برج ساعت شنی) یک انفجار رخ میده وقتی بهوش میاد کنار آب اول بازی هست و تو نقشه ضبدر که زده بر می گردم برج ساعت و رو تخت کایلا اونجا ضبدر زده و دیوار ترک داره ولی ممکن نیست بشکنه (این تور که میگن فکر کنم شمشیر مخصوص می خواد) حالا من چیکارکنم؟
1- شمشیری وجود داره؟کجاست؟
2-بازی من خرابه؟
3-آخر بازی کجاست؟
4-اگه دیوار بشکنه چقدر دیگه به بازی مونده ؟
5-می تونم بر گردم و بقیه جون هارو(5 تا مونده از 9 تا) بگیرم و شمشیرو بهم بده ؟
6-اگه DVD من خرابه نسخه سالمشو گیر بیارم میتونم با همین Save ادامه بدم یا باید از اول برم؟
تو رو جونه هر کی دوست دارین تمام سوالاتم رو جواب بدین!!!!و منو از این 2 سال خفت بیرون بکشین:love:

آي گفتي و درد دل مرا تازه كردي

منهم دقيقا همين مشكل شما را دارم با اين تفاوت كه من 6 تا لايف آپگرد را گرفتم . ولي تا انجائيكه ميدونم دوستان عزيز ميگفتند بعد از كشتن كالينا بايد داهاكا به دنبالت بياد ولي همچين اتفاقي نمي افتد بلكه مثل شما دوست گرامي به اول بازي ( كنار آب )ميرسم واقعا موندم چكار كنم . دوستان كسي ميتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم

dh2010

کاربر سایت
Apr 1, 2010
1
سلام ، من عضو جديد هستم .
بعد از اين كه كايلينا رو مي كشم دهاكا دنبالم مي كنه و در يك تالار بزرگ گير افتادم.از كجاي تالار بايد برم؟

mohammad.69

کاربر سایت
Apr 23, 2010
9
مرحله فعال سازي ماسك

سلام به همگي
من همين الان عضو شدم
يه سوال در مورد pop 2 داشتم كه اميدوارم جواب بديد
...........................................................................
من تو اين قسمت گير كردم و نمي دونم چكار بايد بكنم

POP2_2010-04-16_11-46-14-46.jpg

اين اتاق اينجا هست ويك سيو و همينطور يك اهرم توش هست كه مي دونم واسه چيه

POP2_2010-04-16_11-46-44-42.jpg

POP2_2010-04-16_11-54-01-00.jpg

اينم اسم مرحله همراه با عكسش

POP2_2010-04-16_11-56-18-35.jpg

البته بايد بگم من دفعه دومم هست كه به اين قسمت ميام
الان هم فكر كنم سكويي كه بين من و غول هست بايد پايين بياد تا من برم طرف غول ولي چطوري نمي دونم
اگه راه ديگه اي هم هست و من اشتباه مي كنم لطفا كمك كنيد
ممنون

mohammad.69

کاربر سایت
Apr 23, 2010
9
سلام به همگي
من همين الان عضو شدم
يه سوال در مورد pop 2 داشتم كه اميدوارم جواب بديد
...........................................................................
من تو اين قسمت گير كردم و نمي دونم چكار بايد بكنم

POP2_2010-04-16_11-46-14-46.jpg

اين اتاق اينجا هست ويك سيو و همينطور يك اهرم توش هست كه مي دونم واسه چيه

POP2_2010-04-16_11-46-44-42.jpg

POP2_2010-04-16_11-54-01-00.jpg

اينم اسم مرحله همراه با عكسش

POP2_2010-04-16_11-56-18-35.jpg

البته بايد بگم من دفعه دومم هست كه به اين قسمت ميام
الان هم فكر كنم سكويي كه بين من و غول هست بايد پايين بياد تا من برم طرف غول ولي چطوري نمي دونم
اگه راه ديگه اي هم هست و من اشتباه مي كنم لطفا كمك كنيد
ممنون
يكي پيدا نميشه بتونه كمكم كنه
خيلي وقته اينجا گير كردم
خواهشا هر كي مي تونه يه توضيح هر چند مختصر بده
ممنون

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
سلام..
من این بازیرو تموم کردم .
می تونم کمکت کنم .
ولی عکسارو هر کاری کردم لود نکرد.می خوای یه جا دیگه ا÷لود کن ببینم!
فقط یه چیز بگم یه سری از اون لایف ها هست که فقط در اون زمانی که بهشون می رسی می تونی بگیریشون یعنی بعدا نمی تونی تو جزیره بگردی بگیریشون!
مثل اونی که بعد از مبارزه با شادی (برای بار دوم ) باید بگیری!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آي گفتي و درد دل مرا تازه كردي

منهم دقيقا همين مشكل شما را دارم با اين تفاوت كه من 6 تا لايف آپگرد را گرفتم . ولي تا انجائيكه ميدونم دوستان عزيز ميگفتند بعد از كشتن كالينا بايد داهاكا به دنبالت بياد ولي همچين اتفاقي نمي افتد بلكه مثل شما دوست گرامي به اول بازي ( كنار آب )ميرسم واقعا موندم چكار كنم . دوستان كسي ميتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم
من با pc بازی کردم.اونجا باید بری اونجایی که صندلی کالاینا هست,دکمه ای که باهاش شمشیر را می زنی(در pc همین دکمه ی چپ موس)را نگه داری که محکم ضربه بزنه.

mohammad.69

کاربر سایت
Apr 23, 2010
9
سلام..
من این بازیرو تموم کردم .
می تونم کمکت کنم .
ولی عکسارو هر کاری کردم لود نکرد.می خوای یه جا دیگه ا÷لود کن ببینم!
فقط یه چیز بگم یه سری از اون لایف ها هست که فقط در اون زمانی که بهشون می رسی می تونی بگیریشون یعنی بعدا نمی تونی تو جزیره بگردی بگیریشون!
مثل اونی که بعد از مبارزه با شادی (برای بار دوم ) باید بگیری!

خيلي ممنون دوست عزيز
مشكلم حل شد
فقط يه سوال ديگه داشتم
من بعد از اينكه دهاكا رو كشتم و بازي رو سيو كردم بعدش بدون اينكه دمو نشون بده يا اتفاق ديگه اي بيفته وارد منوي بازي شد و هر وقت ميرم رو سيو اخر دوباره وارد منوي بازي ميشه
مي خواستم بپرسم مشكل از بازيه يه كلا همينطوريه
ممنون ميشم جواب بدين .....

moeensoft

کاربر سایت
Jun 8, 2010
1
سلام
من اون شمشیری که تهش کجه رو برداشتم
نمیدونم چطوری از تو این سالن برم بیرون
من قبلا این بازی رو رفتم و تونستم این قسمت رو رد کنم ولی این بار نمیشه :(

nany

کاربر سایت
Jun 18, 2010
2
سلام به همه دوستان من این انجمن رو زمانی که داشتم دنبال رمز و کد تقلب بازی شاهزاده ایرانی 2 میگشتم پیدا کردم خوشحال میشم که این مشکل من رو هم حل کنید

مشکلم اینه که من وقتی که شاهزاده در تقریبا آخرهای بازی که ماسک رو بر میداره و رو صورتش میذاره بعد میاد به محل شن ریزها که زمان محیط بازی رو عوض کنه وقتی که از این محل میاد بیرون ابتدا یه محوطه

بزرگ رو با موجودات 4 پا میجنگه بعد وقتی ادامه میدیم میخواهمیم برگردیم به همان محوطه بازی می ره که

یه دمو پخش کنه در همین لحظه کفر من در میاد چون کامپیوترم ریستارت میکنه و حالم بهم میریزه

راستش نمیدونم چطوری از این لحظه اش عکس بگیرم که نشون بدم

و همین مشکل ریشستارت رو در دموی اول بازی شاهزاده ایرانی 3 هم دارم که دیوتنه ام میکنه

لطفا مشکل من و حل کنید

آیا میشه با کد تقلب این مرا حل رو پشت سر گذاشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
سلام دوستان حرفه ای سنتر !
من یه جا از بازی گیر کردم وقتی که اون شاهزاده ی لباس قرمز را میکشم بعد از ون بر میگرده به ساحل اولی که کشتی شکست و افتادم اونجا و دیگه نمیدونم چکار کنم کمک کنید ممنون میشم .

poorya1378

کاربر سایت
Jun 23, 2010
6
من تو اون بازی بعد از اینکه
کاتیلینا ( دختری که لباس قرمز پوشیده و 2 تا شمشیر هم بهت می ده ) رو کشتم نمی دونم چیکار کنم
لطفا یکی کمکم کنه
منظورم اینه :
919986_20041201_screen032.jpg
بازيت خرابه چون بايد بر گردي كنار صاحل تا داهاكا بزاره دنبالت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر