کمک در بازی prince of persia : warrior within یا همون شاهزاده ایرانی 2

nany

کاربر سایت
Jun 18, 2010
2
سلام به همه دوستان من این انجمن رو زمانی که داشتم دنبال رمز و کد تقلب بازی شاهزاده ایرانی 2 میگشتم پیدا کردم خوشحال میشم که این مشکل من رو هم حل کنید

مشکلم اینه که من وقتی که شاهزاده در تقریبا آخرهای بازی که ماسک رو بر میداره و رو صورتش میذاره بعد میاد به محل شن ریزها که زمان محیط بازی رو عوض کنه وقتی که از این محل میاد بیرون ابتدا یه محوطه

بزرگ رو با موجودات 4 پا میجنگه بعد وقتی ادامه میدیم میخواهمیم برگردیم به همان محوطه بازی می ره که

یه دمو پخش کنه در همین لحظه کفر من در میاد چون کامپیوترم ریستارت میکنه و حالم بهم میریزه

راستش نمیدونم چطوری از این لحظه اش عکس بگیرم که نشون بدم

و همین مشکل ریشستارت رو در دموی اول بازی شاهزاده ایرانی 3 هم دارم که دیوتنه ام میکنه

لطفا مشکل من و حل کنید

آیا میشه با کد تقلب این مرا حل رو پشت سر گذاشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی کسی نیست جواب من و بدهد!!!؟؟؟

mazdaky

کاربر سایت
Sep 17, 2010
1
سلام
آقا من نه تا جون رو گرفتم - شمشير آب رو هم گرفتم - كالينا رو هم توي انتقال دهنده زمان هل دادم ولي خودم نمي تونم اون تو برم .
آيا سي دي خرابه يا راه ديگه اي هست ؟
ممنون اگه راهنمايي كنين

MOHSEN 110

کاربر سایت
Jan 20, 2012
2
Screenshot0000.GIF

سلام من توشاهزاده ایرانی 2 گیرکردم تو این عکس بالا گشتم دیدم راهنماییتون این بود که باید جلوی دروایسم واون سگ های سیاه رو بزنم تا بترکن ودربشکنه اما من هرکاری میکنم هرچه قدرمیزنمشون نه میترکند نه میمیرند حتی عقب رفتم واوناهم اومدند دکمه R روزدم وبهسمت دررفتم وازحالت آهسته دراومد و یکیشون باسرعت اومد به سمت من منم درهمین حال دویدو بالای درچوبی اما بازم چیزی نشد نترکید چی کار کنم دوروزه موندم توش تروخدا راهنمایی کنید

>ممنون<

MOHSEN 110

کاربر سایت
Jan 20, 2012
2
:d
سلام مشکلم حل شد باید بدون ترینر بازی میکردم خوب حالا یه جا دیگه گیرکردم اونجا که اون زن قرمزه زشته دوتاشمشیر داده بهم یکی قبلا که تهش کج بود یکی هم تازه که خمه شمشیر ببین من اون شمشیر روکه ازش گرفتم دیگه نمیدونم کجا برم یه جاهایی رفتما همون سالن که رنگش قهوه ای هست اومدم اونجاها هون سالن که وسطش اهرم روبچرخونی صخره هایی میاد که باید بری بالاشون خوب من اون جاگیر کردم میشه راهنماییم کنید اصلا نمیدونم کجا برم تو نقشه هم دوتاضرب دربود یکش رفته حالا یکیش که سمت راست بالا هست مونده میشه راهنمایی کنید خداوند خریتون بده ممنون ازراهنماییتون...:horse::evil1::o:o:o:frown:

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
سلام مشکلم حل شد باید بدون ترینر بازی میکردم خوب حالا یه جا دیگه گیرکردم اونجا که اون زن قرمزه زشته دوتاشمشیر داده بهم یکی قبلا که تهش کج بود یکی هم تازه که خمه شمشیر ببین من اون شمشیر روکه ازش گرفتم دیگه نمیدونم کجا برم یه جاهایی رفتما همون سالن که رنگش قهوه ای هست اومدم اونجاها هون سالن که وسطش اهرم روبچرخونی صخره هایی میاد که باید بری بالاشون خوب من اون جاگیر کردم میشه راهنماییم کنید اصلا نمیدونم کجا برم تو نقشه هم دوتاضرب دربود یکش رفته حالا یکیش که سمت راست بالا هست مونده میشه راهنمایی کنید خداوند خریتون بده ممنون ازراهنماییتون...:horse::evil1::o:o:o:frown:
سلام دوست عزیز . می‌تونی دقیق‌تر بگی کجایی؟ من متوجه نشدم.

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
من نه راهنمایی می خوام نه می خوام راه نمایی کنم فقط این پست زدم تا تاپیک بیاد بالا تر وا جای 9جون رو وقتی می خوام پیدا کنم سریع تر تاپیک رو پیدا کنم.:d

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
من نه راهنمایی می خوام نه می خوام راه نمایی کنم فقط این پست زدم تا تاپیک بیاد بالا تر وا جای 9جون رو وقتی می خوام پیدا کنم سریع تر تاپیک رو پیدا کنم.:d
به معنای واقعی کلمه، اسپم:d با این پست من شد اسپم تو اسپم.

dark crew

کاربر سایت
Nov 29, 2016
2
ببین سمت در ی جا هست رو دیوار بدو بعدش همه چی معلوم میشه

7Mehrab

کاربر سایت
Aug 27, 2017
4
سلام من تو بازی پرنس پرشیا 2 بعد از اینکه کالینا رو میکشم یک دمو میبینم بعدش یک دفعه میبینم تو ساحلم(جایی که اول بازی بودم)تو راهنما های بازی تو سایت‌های دیگه نوشته بعداز کشتن کالینا داهاکا میاد دنبالت ولی همچین اتفاقی نیفتاد اصلا گیج شدم نمیدونم باید چیکار کنم. لطفا کمکم کنید بخاطر همین مشکل یک بار بازی رو از اول رفتم ولی بازم فرقی نکرد. 6 تا هم لایف آپگرید گرفتم. میشه بگید آیا باگی تو بازی وجود داره یا باید کاری بکنم اگه قراره کاری بکنم باید چیکار کنم.

7Mehrab

کاربر سایت
Aug 27, 2017
4
سلام من تو بازی پرنس پرشیا 2 بعد از اینکه کالینا رو میکشم یک دمو میبینم بعدش یک دفعه میبینم تو ساحلم(جایی که اول بازی بودم)تو راهنما های بازی تو سایت‌های دیگه نوشته بعداز کشتن کالینا داهاکا میاد دنبالت ولی همچین اتفاقی نیفتاد اصلا گیج شدم نمیدونم باید چیکار کنم. لطفا کمکم کنید بخاطر همین مشکل یک بار بازی رو از اول رفتم ولی بازم فرقی نکرد. 6 تا هم لایف آپگرید گرفتم. میشه بگید آیا باگی تو بازی وجود داره یا باید کاری بکنم اگه قراره کاری بکنم باید چیکار کنم.
یکی نیست به چیکار کنم؟

Hamid24

کاربر سایت
Mar 7, 2018
4
سلام
آیا میشه به یه مرحله قبلی برگردیم" این بازی گند انتخاب مرحله نداره ' فقط ادامه نوشته" من با اکس باکس بازی میکنم " تو یه مرحله گیر کردم دری که قبل سوختن باز شده بود دیگه باز نمیشه تو اتاق حبس " لطفا کمکم کنید

Hamid24

کاربر سایت
Mar 7, 2018
4
اقا من با 9 تا جون خیلی وقت پیش تمومش کردم خیلی هم فاز داد سوالی هست در خذمتم (اگه یاذم بیاد)
اکه هم کسی بخواذ اون تیکه اخرشو تزیف میکنم
rasti oon doostemooonam ke migoft gir karde age dahaka donbalet nemikone( bad az koshtan kalina) cidit kharabe
age ke too koshtane kalina moshkel dari mese shadi bokoshesh baba kari nadare
beharhal age vaghi kalinaro mikhoshi dahaka donbalet nemikone cdit kharabe manam hamin moshkelo dashtam reaftam az esterio konj cdie salemesho kharidam
thnanks man
سلام میشه به یه مرحله قبل برگشت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر