kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
ببین من دقیقا مشخصات این بازی رو داخل انجمن nintendoworld مطرحش کردم خارجیا نتونستن بفهمن اون کدوم بازیه . اگه شما که توی ایرانی بتونی اسمشو بفهمی که واقعا هنر کردی .

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
Guerilla war یه بازی دیگست که همون سال های بچگی کردمش

خیلیا بازی کردن مثل من ولی اون زمان نسخه ژاپنی بازی بود که اصلا اسمش مشخص نبود
حتی نسخه انگلیسی هم اسمش یه جوریه که آدم یادش نمیمونه:D
خوبی این بازی این بود هر چه قدر میمردی بازم میتونستی ادامه بدی :D

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
خیلیا بازی کردن مثل من ولی اون زمان نسخه ژاپنی بازی بود که اصلا اسمش مشخص نبود
حتی نسخه انگلیسی هم اسمش یه جوریه که آدم یادش نمیمونه:D
خوبی این بازی این بود هر چه قدر میمردی بازم میتونستی ادامه بدی :D
همه آهنگاشو حفظم وقتی هم که ۶ یا ۷ سالم بود تمومش کردم . میخوام بگم انقدر ساده بود ولی عاشق آهنگ مرحله اولش بودم . ولی تصور کن اگه گیم اور داشت چقدر سخت بود . راستی این بازی مرحله آخرش که یه مرد مو بلندی بالای ساختمون بود بر اساس شخص خاصی ساخته بودنش یا همینجوری خیالی بود ؟
ولی دیگه شرط میبندم nightmare creatures بازی نکردید یا بازی کاسپر یا امپراطور کوسکو یا nightmare creatures 2 که من اصلا روی پلی استیشن بازیش نکردم بعدا از اینترنت تازه دانلود کردم با شبیه ساز از روی گوشی اجراش کردم .

• Like
Reactions: ravi

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
همه آهنگاشو حفظم وقتی هم که ۶ یا ۷ سالم بود تمومش کردم . میخوام بگم انقدر ساده بود ولی عاشق آهنگ مرحله اولش بودم . ولی تصور کن اگه گیم اور داشت چقدر سخت بود . راستی این بازی مرحله آخرش که یه مرد مو بلندی بالای ساختمون بود بر اساس شخص خاصی ساخته بودنش یا همینجوری خیالی بود ؟
ولی دیگه شرط میبندم nightmare creatures بازی نکردید یا بازی کاسپر یا امپراطور کوسکو یا nightmare creatures 2 که من اصلا روی پلی استیشن بازیش نکردم بعدا از اینترنت تازه دانلود کردم با شبیه ساز از روی گوشی اجراش کردم .

دقیق نمیدونم چون منم خیلی سال پیش بازی کردم :D

نه متاسفانه اون یکی بازی هایی که گفتی بازی نکردم

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
توی ژاپن اسم بازی ゲバラ (خونده میشه گبارا) یا همون guevara بود و کاراکترهای بازی چه گوارا و فیدل کاسترو بودند و باس بازی بر اساس باتیستا ساخته شده بود که توی غرب همه اسامی حذف شدند.

یادش بخیر من اون زمان ها با پسر داییم میشستیم 2 نفره میرفتیم آخرش:Headband::Coolgun:
s-l300.jpg

• Like
Reactions: 666shshsh

m.persianking

عضو جدید
May 20, 2020
2
سلام دوستان یادمه طرف سال 85 بود اگر اشتباه نکنم یه بازی استراتژیک بود به سبک Rise of Nations میتونستی با پیشرفت در بازی به عصر جدید تاریخی تمدنت رو وارد کنی از عصر انسان های نخستین شروع میشد تا می آینده و عصر رباتیت میرسید و این که استراتژیک همزمان بود نه نوبتی فقط این بازی از نظر تنوع نیرو خیلی تنوعش از Rise of Nations بیشتر بود می خواستم بدونم کسی از دوستان بازی به این سبک میشناسه؟

سری Empire Earth مخصوصا Empire Earth II نبود؟

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
توی ژاپن اسم بازی ゲバラ (خونده میشه گبارا) یا همون guevara بود و کاراکترهای بازی چه گوارا و فیدل کاسترو بودند و باس بازی بر اساس باتیستا ساخته شده بود که توی غرب همه اسامی حذف شدند.
ولی خدایی این nightmare creatures رو ۸ سالم بود خرید یا ۹ فکر کنم و ۱۰ سالگیم هم تمومش کردم . بار ها و بار ها یعنی عادتم شده بود هر روز که از مدرسه میومدم یبار باید تمومش میکردم بعد میرفتم سراغ درسام . اسم اون موجود آبی گنده رو با داداشم گذاشته بودیم پفک . اون زامبیه که مرحله اول بازی با شمشیر از وسط قطعش میکردیم رو اسمشو گذاشته بودیم حاج آقا . اون یارو که اسمش adam crowly بود و همش در حال فرار بود اسمش گذاشته بودیم سوپی . چون انگار روی صورتش یه قابلمه سوپ ریختن. حالا شما تصور کن یه بچه تو ۱۰ سالگی اون بازی رو تموم کرده . ولی محبوب ترین باس بازیش واسه ی من همون مرحله ۱۶ بود که یه یارویی واست چاقو پرت میکرد آخرش انقدر دستگیره ها رو فشار میدادی تا تیغ دست و پاش رو قطع میکرد و مرحله تموم میشد . محبوب ترین مرحلش هم واسه ی من مرحله ی ۶ بود همون قبرستونه که داشت برف میومد . تازه عکس روی CD اش هم اصلا ربطی به بازیش نداد یعنی توی اینترنت عکسش رو سرچ کنی اون عکس نمیاد . عکسش هم سه تا موجود سبز رنگ پشمالو بودن که داشتن نگاهت میکردن . ولی میدونی باگ اون بازی چی بود ؟ باگش این بود که اگه چند تا موجود با هم بهت حمله میکردن اگه فقط نگاهشون نمیکردی و پشتت بهشون بود و دوربین به سمتشون نبود هیچ کاریت نمیکردن یعنی اصلا نمیزدنت . راستی شما کِی اون بازی رو خریدید ؟ من سال ۸۸ یا ۸۹ گرفتم شما چه سالی خریدید ؟

hamed.baba

عضو جدید
May 26, 2020
1
سلام دوستان

بچه ها شاید 10 تا 15 سال قبل یه بازی دو بعدی بود که توش یه آدمک نینجایی مشکی بایست از یه مسیر وارد یه ماز می شد و خارج میشد. توش کلی مانع داشت. لیزر و آتیش و فلان. بعد موقعیتش ایستا بود. کل بازی ابتدا و انتها توی دسکتاپ بود. این ور اونور نمیرفت. حرکتش با جلو و عقب و دکمه شیفت بود. شیفت رو که میزدی، آدمه میپرید. مرحله ای بود بازیه. همین.

جووووووووووووون خودتون اگه میشناسید بگید بازی رو. خیلی خیلی خیلی ممنون میشم.

Ermya

عضو جدید
May 27, 2020
1
سلام من حدود ۵ سال پیش یه بازی میکردم که سبک بقا بود اول بازی باید یه هیولا میساختیم بعد یه قبیله با هیولاها تشکیل میدادیم بعد میتونستیم با قبیله های دیگه یا دوست بشیم یا حمله کنیم بعد لول اپم که میشدیم مغزمون گنده تر میشد و کل بازیم فکر کنم ۳ قسمت بود که تو اخراش روباتم میتونستیم بسازی مثل هواپیما و تانک لوگوی بازی ام سبیه یه کهکشان مارپیچ بود فکر کنم حرف اول اسمشم s یا w بود خواهش میکنم کمکم کنید مرسی

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
آقا یه بازی دیگه هم هست عکس زیر رو نگاه کنید?
یه بازی میکرو داشتم همچین موجودی بود سبز پر رنگ بود و گوش هاش یکم سمت بالا بود . اسم بازی دیجیمون رو سرچ کردم ولی اون بازی رو پیدا نکردم . بازیش از نیمرخ بود و دشمنت هم توی بازی حشرات بودن فکر کنم . یه کلکی میتونستی بزنی اونم این که بازی رو stop میکردی اون حیوونه سرجاش وایمستاد و هر دکمه ای که میزدی بدونه اینکه راه بره به همون سمت کشیده میشد و میتونستی حرکت کنی . کسی چنین بازی رو میشناسه ؟

Attachments

• ۲۰۲۰۰۵۲۷_۲۰۴۱۵۴.jpg
    ۲۰۲۰۰۵۲۷_۲۰۴۱۵۴.jpg
    105.7 KB · مشاهده: 3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر