Ahmadreza138111

عضو جدید
Apr 6, 2020
1
سلام من یه بازی داشتم قبلا سبک اکشن و شوتر بود
بازی کیفیتشم خوب بود
داستان بازی از یه تونل در فاضلاب شروع میشه که با ۲ نفر از یار ها باید یه گروه تروریست رو بکشیم اون تروریستا صورتشونو شبیه دزد پوشوندن بعدش تو مرحل۶ دوم از زیر زمین در میاییم و وسطای بازی یکی از یار ها بهمون خیانت میکنه که آخر بازی اونو میکشیم خیلی بازی خوبی بود حدودا بین سالهای ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳ فک کنم
یه مرحله ای هم بود تو مترو زیر زمین که قطار قبل اینکه بیاد باید بیای بالای سکو و جلو تر بری همینطوری یه خورده هم شبیه بازیcode of honor 3

mm857

عضو جدید
Apr 12, 2020
1
سلام دوستان من یه بازی رو خیلی سال پیش بازی کردم برای pc بود اسمشو یادم نمیاد ممنون میشم اگه کسی اسمشو فهمید کمکم کنه.بازی به سبک معمایی جنایی و سوم شخص بود و فقط با حرکت موس انجام میشد و به سبک بازی همسایه جهنمی بود.
داستان بازی از این قرار بود که شخصیت بازی راننده یک قایق بود که ابتدا بازی چندین نفر ادم که هم مرد و زن بودن که تعدادشون حدودا 10 نفر بود رو از یه جایی به یه جزیره میبره که فکر کنم یه هتل تو یه اون جزیره هست.بعد از این که مسافراشو میرسونه باهشون به هتل میره و وقتی بر میگرده میبینه که قایقش به خاطر طوفان و بارون شدید شکسته و خراب شده برای همین بر میگرده و از مدیر هتل میخواد که امشب رو اونجا بمونه مدیر هم اجازه میده.از فردا اون شب به طور مشکوکی تک تک افراد هتل طی روز ها و شبایی که میگذره میمیرند و همه نگرانند و ما باید دنبال مدارک و سرنخا بگردیم تا قاتل رو پیدا کنیم.این رو هم بگم که بازی خارجی بود ولی دوبله به فارسی شده بود و همراه سی دی یک دفترچه راهنما برای کمک به رد کردن مراحلم بود.ممنون میشم اگه کسی اسمی یا نشونه ای از بازی داره کمکم کنه

Ped2000

عضو جدید
Apr 12, 2020
2
با سلام .من حدود ۱۵ سال پیش یک بازی بازی میکردم که گرافیکی شبیه بازی های بین ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ داشت و بازی استراتژیک همزمان بود و شروع به ساخت ساختمان و تانک هایی میکرد و دو تا نقشه ازش یادم هست در یکیش که مدام دچار مشکل کمبود بنزین برای تانک ها میشد در اون یکی سه گروه بودیم که برای توسعه سه راه بود ساختمانن ها تانک ها که ۵ نوع تانک وجود داشت که دو سه تاش شبیه تانک های جنگ جهانی بود و کشتی ها ویک قسمت از بازی حالتی شبیه دیپلماسی داشت که میشد به اونیکی اعلام جنگ یا صلح کرد و این رو با زدن شکل بمب اعلام میکرد.بازی از سمت بالا بود چیزی بسیار شبیه به red alert 2 و مثل این ساختمان هارو میساخت و تانک تولید میکرد.حتی چیزایی از ایکون بازی یادم هست که شبیه آدمی بود که دهانش کامل باز بود

mryyyy

کاربر سایت
Apr 18, 2020
4
سلام دوستان یه بازی بود برای کامپیوتر یه دختر بچه با موی بنفش بودیم مرحله مرحله میرفتیم جلو ماجراجویی بود و دوبعدی

mryyyy

کاربر سایت
Apr 18, 2020
4
یه بازی دیگه بود برای گوشی که درمورد یه بچه بود که مامانشو میکشه و تو تلویزیون میگفتن چجوری کشته دقیقا یادم نیست اینم بگم که بازی مربوط به کشورای شرق مثل چین و کره بود با همون زبونم حرف میزدن فکر کنم و زیرنویس انگلیسی داشت اگه کسی میدونه بگه

mryyyy

کاربر سایت
Apr 18, 2020
4
یه بازی دیگه بود برای گوشی که درمورد یه بچه بود که مامانشو میکشه و تو تلویزیون میگفتن چجوری کشته دقیقا یادم نیست اینم بگم که بازی مربوط به کشورای شرق مثل چین و کره بود با همون زبونم حرف میزدن فکر کنم و زیرنویس انگلیسی داشت اگه کسی میدونه بگه
اگه کسی اینو میدونه بگه بازی اندرویدیه اخیزا هم بازی کردم ولی اسمش یادم نیست

khosh.fafa

عضو جدید
Apr 21, 2020
1
سلام
من حدودا ده سال پیش یعنی سالای 2010-2011 یه بازی تو کامپیوترم داشتم که معمایی بود و شاید هم جنایی دقیق یادم نیست اما لوگوی بازیش عکس یه شیشه قهوه ای زنگ شبیه شیشه های دلستر یا مشروب بود و تواون بازی نقاشی بخش های مختلف یه خونه اعم از اتاق خواب راهرو وراه پله حمام و پذیرایی اینارو نشون میداد و تو هر بخش خونه چندتا گزینه یا ادم بود که باید حدس میزدی کدوم درسته و اونو انتخاب میکردی
فقط همینا ازش یادمه ممنون میشم کمکم کنید پیداش کنم

ashkanwatson

عضو جدید
Apr 29, 2020
1
نام
Ashkan
سلام من دنبال یه بازیم ک تقریبا 13 سال پیش بازی میکردم بازی یجور معمایی و دزدی بود که 4 یا 3 تا کارکتر داشت ک یکیشون هم زن بود بعد طی بازی عوض میشدن ک هرکسی یه کاری باید میکرد اولین مرحلشم فرار یکی از کارکترا از زندان بود و دومین مرحلشم توی قطار بودن و جواهر یا الماس میخواستن بدزدن
بازیش اینجوری بود ک مثلا یکی باید حواص مامورا رو پرت کنه ک مثل اون یکی جیب اون ماموره رو بزنه و کارت ورود بدزده و بازی اول شخص بود و گرافیکشم خوب بود اون زمان

seyedi

کاربر سایت
Dec 28, 2012
2
سلام امیدوارم که بتونید کمکم کنید چون خیلی برام مهمه یه بازی بود که اصلا نمیدونم برای پلی استیشن ۱ یا برای کامپیوتر بود خوب بود. بازی دونفره می‌شد محیط بازیش تقریباً دو بعدی بود و پس زمینه بازی عربی بود بازارهای عربی ومیتونستیم سوار شتر بشیم و اینا و فک کنم سوار قطارمی شدیم و بعدش اینکه مثلا مثل شخصیت بازی که بعضی وقتا یه چیزی می‌خورد و خیلی با مزه میشه و تپلی می شد بعد خیلی خوب بود
راستی بازیش تیراندازی بود

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
سلام امیدوارم که بتونید کمکم کنید چون خیلی برام مهمه یه بازی بود که اصلا نمیدونم برای پلی استیشن ۱ یا برای کامپیوتر بود خوب بود. بازی دونفره می‌شد محیط بازیش تقریباً دو بعدی بود و پس زمینه بازی عربی بود بازارهای عربی ومیتونستیم سوار شتر بشیم و اینا و فک کنم سوار قطارمی شدیم و بعدش اینکه مثلا مثل شخصیت بازی که بعضی وقتا یه چیزی می‌خورد و خیلی با مزه میشه و تپلی می شد بعد خیلی خوب بود
راستی بازیش تیراندازی بود

Metal Slug 2

a5lk_picture1.jpg

• Like
Reactions: seyedi

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
اون تکن حیوونی پلی استیشن 1، اسم واقعیش چی بود... هی یادم میره، اینا هم هی بهش می گفتم تکن حیوونی :D الانم دیگه کلا نمیدونم چی بود

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
Bloody Roar منظورته...!!

یپ چک کردم الان خودشه
ظاهرا ما نسخه دو اش ام بازی می کردیم
من چقدر با اون آفتاب پرسته که غیب می شد و اون خفاشه که هی Dive Kick میزد پشت هم حال می کردم :D یه باس مخفی هم داشت بینش یادمه پسر باس آخرش بود یه چیز این جوری ای :D

• Like
Reactions: New Shredder

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر