gamer73

کاربر سایت
Sep 15, 2016
1
سلام خدمت اعضا عزیز
دنبال یه بازی کامپیوتری قدیمی میگردم که حدود 10 سال پیش بازیش میکردم
اطلاعاتی که ازش یادمه اینه که بازیش 2 بعدی بود شخصیت اولش یه پلیسی بود که تو مرحله اول دشمنش که سواره یه ربات به شکل ماهی بود میومد خونه شو خراب میکرد و در میرفت بعدش این پلیسه می افتاد دنبال انتقام
هر مرحله هم دشمنش به شکل یه حیوونی بود که تو یه مرحله دیگش شکله یه آفتاب پرسته تا جایی که یادمه
این پلیسه سوار رباتای کوچیکم میشد
بیزحمت اگه کسی چیزی یادش میاد حتما بگه که خیلی دنبالشم
مرسی^:)^

آخرین ویرایش:

arsz

کاربر سایت
May 9, 2017
1
سلام یه بازی قبلا بازی کردم حالا دنبال اسمش میگردم دوستان لطفا کمک کنند حدودای سال 2008
بازی کامپیوتری بود و من سیدیشو گرفته بودم (3 سی دی بود )
بازی تخیلی و اکشن ( تفنگی ) بود
کنترل بازی فقط با موس بود یعنی برای حرکت باید روی یک نقطه کلیک میکردی و برای شلیک همین طور باید روی دشمن کلیک میکردی
سوم شخص بود و دوربین از بالا روی شخصیت بود
فقط صحنه اول بازی یادمه که سعی میکنم خوب تشریح کنم ( خیلی سخت بود یادمه همون اولش گیر میکردم )
بازی این جوری شروع میشد که اول بازی هوا کاملا بارونی بود و من فقط یک کلت داشتم و کنار دیوار بودم
تنها جاهایی که تو بازی میتونستم برم
1- همون دیوار کنار خودمو بگیرم تا آخر برم که میرسیدم به دشمنا و میمردم چون اونا یه چیزی شبیه مسلسل داشتن
2- یادمه همون اول بازی یه مغازه ی اسلحه فروشی بود که میرفتم توش ولی نمیتونستم چیزی بخرم
3- دشمنا از کلت و مسلسل داشتن تا یکی دوتاشون که یه بمب افکن چهار لول داشتن که در جا میترکوندنت (حتی همون اول بازی )
4- لباس دشمنا همه زرهی و روباتی بود حتی سرشون بنظر نمیومد که انسان باشن ولی خود شخصیت انسان یود
ممنون از همه دوستانی که خوندن و راهنمایی میکنند

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

babak2018

کاربر سایت
Jan 30, 2018
2
سلام

دوستان من تقریبا 15 سال پیش یک بازی بود که الان دقیق یادم نیست اسمش چی بود . ولی داستان بازی به این شکل است : که یک مرد چاق کچل نقش اصلی بازی بود و یک تلفن دستش بود که زنگ می خورد و باید بمب ها را در زمانی که خودش داده بود خنثی میکرد و افرادی با اسلحه و سلاح های سرد مانع از این میشدن که شما بمب را خنثی میکردید و شبیه بازی gta بود . فقط همین از بازی یادم مونده اگه کسی میتونه اسمش را به من بگه ممنون میشم

با تشکر

• Like
Reactions: jeenas

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام

دوستان من تقریبا 15 سال پیش یک بازی بود که الان دقیق یادم نیست اسمش چی بود . ولی داستان بازی به این شکل است : که یک مرد چاق کچل نقش اصلی بازی بود و یک تلفن دستش بود که زنگ می خورد و باید بمب ها را در زمانی که خودش داده بود خنثی میکرد و افرادی با اسلحه و سلاح های سرد مانع از این میشدن که شما بمب را خنثی میکردید و شبیه بازی gta بود . فقط همین از بازی یادم مونده اگه کسی میتونه اسمش را به من بگه ممنون میشم

با تشکر
اینی که میگی منم بازیش کردم :Dکاراگاه تورنته بود اسمش
اینو سرچ زدم خودشهtorrente video game

babak2018

کاربر سایت
Jan 30, 2018
2
اینی که میگی منم بازیش کردم :Dکاراگاه تورنته بود اسمش
اینو سرچ زدم خودشهtorrente video game
سلام
دوست عزیز من هر چه اسمی که شما گفتید را تو گوگل سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم میتونی اسم کامل بازی را بهم بگید
مرسی

mehrdadpe

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1
با سلام
وقت بخیر ، قدیما یک بازی مزرعه داری بازی میکردم که ب حساب مدیر مدرسه یک دختر بود و بازی از نمای بالا بود . ما خودمون میبایستی کنترل کنیم بازی رو و در بازی اپشن های مختلفی مثل زنبور عسل داشت ک با خریدن کندو و بعد گذاشتن درخت زنبور ها از ان استفاده میکردند و عسل میدادن . مثلا در چند مرحله نشون میداد ک در یک مزرعه هواپیما سقوط کرده و هوا تاریک است و ما باید یک سری وسایل ک میگفت رو پیدا کنیم ، کار گر میتونستیم انتخاب کنیم و کلا خیلی بازی باحالی بود اما متاسفانه هرچی میگردم پیدا نمیکنم ، لطفا اگه کسی میدونه اسمش چیه بگه. جبران میکنم ، واقعا ممنون . خسته نباشید

• Like
Reactions: Name less

hosseinth94

کاربر سایت
Mar 28, 2018
5
سلام دوستان من یه بازی استراتژیک حدود 10 سال پیش بازی کردم ولی الان هر چی میکنم اسمش یادم نمیاد دوستان گیمر که بازی های استراتژی قدیمی رو بازی کردن کمک کنن پیدا کنم اسمشو

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام دوستان من یه بازی استراتژیک حدود 10 سال پیش بازی کردم ولی الان هر چی میکنم اسمش یادم نمیاد دوستان گیمر که بازی های استراتژی قدیمی رو بازی کردن کمک کنن پیدا کنم اسمشو

همین؟ 1000 تا بازی استراتژی 10 سال پیش داریم! راهنمایی بیشتر.

• Smile
Reactions: pouria.sh

hosseinth94

کاربر سایت
Mar 28, 2018
5
همین؟ 1000 تا بازی استراتژی 10 سال پیش داریم! راهنمایی بیشتر.
نه میخواستم یکی جواب بده بعد بگم
بازی که نصب کرده بودم فک نکنم از اون بازی های شاخی بود در سبک command and conqor و zero hour بود گرافیکش شبیه بازی rise of nation بود ولی فرقش با این بازی ها این بود که جزئیات بیشتری داشت و همین بیشتر بودن جزئیات برا من جذاب کرده بود بازی رو بازی فک کنم تو زمان جنگ جهانی دوم بود تانک اینا هواپیما کشتی بندرگاه فرودگاه همه چی میساختی برای هر هواپیما و تانک و تجهیزات جنگی بنزین بود و وقتی بنزین تموم میشد باید یه ماشین تانکر میاوردی و بنزین میزدی به اونا برا هر وسیله اپگرید زیادی بود مثلا برای یک هواپیمای ساده میشد تجهیزات زیادی نصب کرد و اپدیتش کرد ناو هواپیما بر هم بود تا اونجا که یادم میاد و جنگ هم سر نفت بود چون دکل های نفتی تو دریا زیاد بود و باید تصاحب میکردی و نفت رو استخراج میکردی برا خودت یه مرحله داشت هیتلر بود فک کنم چندیدن راکت v1 اماده پرتاب بود برای جمعیت هم باید اپارتمان میساختی اپارتمان های فک کنم 10 طبقه بودن و رنگ قرمز و یا قهوه داشتن که وقتی میساختی نیرو زیاد در میاوردی خیلی جزئیات زیادی داشت معادن اهن هم داشت جزئیات زیادی داشت ولی نمیتونم پیداش کنم ممنون میشم راهنمائی کنی

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
نه میخواستم یکی جواب بده بعد بگم
بازی که نصب کرده بودم

سری Command & Conquer کلی بازی داره. اول چک کن ببین شاید یکی از این 4 تا باشه:

2010 – Command & Conquer 4: Tiberian Twilight
2009 – Command & Conquer: Red Alert 3
2007 – Command & Conquer 3: Tiberium Wars
2008 – Command & Conquer 3: Kane's Wrath

• Like

hosseinth94

کاربر سایت
Mar 28, 2018
5
نه چک کردم اینم نیست اون بازی قدیمی بود گرافیکش در حد rise of nation -real war-global war-act of war-axis and allies-desert rat africa korps-world war 3 black gold-sudden strike بود
این گیم ها شبیه اون بازیه ولی نمیدونم اون مشخاصی که گفتم دقیقا تو کدومش هست اصلا اینا هستن یا نه ولی شبیه اینا هست rise of nation رو تست کردم اون نیست

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
نه چک کردم اینم نیست اون بازی قدیمی بود گرافیکش در حد rise of nation -real war-global war-act of war-axis and allies-desert rat africa korps-world war 3 black gold-sudden strike بود
این گیم ها شبیه اون بازیه ولی نمیدونم اون مشخاصی که گفتم دقیقا تو کدومش هست اصلا اینا هستن یا نه ولی شبیه اینا هست rise of nation رو تست کردم اون نیست

اینجوری که نمیشه. الان چند تا بازی نام بردی, میگی نمیدونم شاید یکی از اینا باشه یا نباشه!

اول همینا رو که نام بردی برو تریلر گیم پلی ازشون ببین (تو یوتوب), اگه یکیشون همونی بود که گفتی که هیچ. در غیر اینصورت اونی که از همه شبیه تر هستو اسمشو بگو اینجا, تا بشه پیشنهاد بیشتر داد.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر