کمک برای خریدن ایکس باکس one 1tb

amirzadafshar

کاربر سایت
Aug 29, 2014
53
درود بر بزرگان
دوستان بنده قصد خرید کنسول داشتم
قبل همه اینا من اولین کنسول xbox360 بود که دیسک میزاشتی یه مقدارش هم داخل هارد یا هارد اکسرنال ریخته میشد بازی میومد خوش و خرم بعد فروختم ps4 خریدم که همه چیزشو یاد گرفتم و در حد خودم حرفه ای هستم تو ps4 اکانت هکی و ظرفیت و هک 7.50 به قبل و ....
دنبال کنسول بودم پول زیاد ندارم قصد خرید ps3 داشتم بعد داشتم چرخ میزدم دیدم قیمتا متنوعی برای xbox one گذاشتن ولی هیچی از سری xbox نمیدونم هیچی یعنی صفر صفر
حال سوالی که برام پیش اومده چه چیزایی باید بدونم قبل خریدش ؟ xbox one کنسول هم نسل ps4 یا قدیمی تر ؟
بازی براش میاد هنوز ؟
خرابی این کنسول زیاده یا نه ؟
مهم ترین سوال هک این کنسول به چه صورته ؟ باید چیاشو ببینم که هک میشه یا نه ؟ اصلا xbox مثل ps4 میشه اکانت هکی زد با خیال راحت بازی کرد انلاین اینا ؟
این کنسولی که قصد خریدشو دارم ایکس باکس سری وان مشکی بدون کارتن 1 ترابایت تک دسته هست قیمت چون رفیق رفیقمه 5 میلیون گفته ارزش داره ؟
کلا ممنون میشم یه راهنمایی کلی کنید یا هر کی هر نکته ای میدونه بگه که اگه اوکی بود بخرمش اگه نه بیخیالش بشم ممنون از همه دوستان

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
Xbox one هم نسل ps4 هست و بازی براش میاد ولی ممکنه به هر حال این نسل تموم شده و تمرکز شرکت های روی نسل ۹ هستش

خرابی خیلی کم داره ولی به هر حال هر وسیله برقی ممکنه خراب بشه

هک تقریبا نداره xbox ولی شما میتونید ۲ تا حالت با قیمت پایین بازی کنید

۱.خرید اشتراک گیم پس

۲.ریختن بازی آفلاین که کنسول میدین بیرون براتون کل هارد پر بازی میکنن به انتخاب خودتون با قیمت حدودا ۳۰۰-۳۵۰ تومن

اگه کنسول xbox one قدیمی میخواید تهیه کنید به رجین کنسول دقت کنید چون رجین یک برق ۱۱۰ هست و نیاز به ترانس داره که دردسر داره ولی اگه رجین اروپا باشه چون ۲۲۰ هست برقش مشکلی نیست

در مورد قیمت هم توی دیوار بگردین خودتون قیمت ها میاد دستتون ولی از نظر من یکم گرونه

یه نکته دیگه که دسته xbox به مرور اشکالات ریزی که داشت برطرف شد و اگه کنسول قدیمی باشه احتمال زیاد دسته هم سری قدیم هست و ممکنه مشکل داشته باشه و حتما دسته رو چک کنید که کلید هاش سالم باشه مخصوصا LB -RB که توی سری اول ها همیشه به مشکل میخوردن
و اینکه وقتی حدود ۷-۸ سال از عمر دستگاه گذشته احتمالا آنالوگ های دسته هم خراب شدن و دقت خودشونو از دست دادن و حتما آنالوگ هارم دقیق بررسی کنید

در کل پیشنهاد میکنم کنسول نسل ۹ خرید کنید مثل series s ولی به هر دلیلی اگه قصد خرید xbox one داشتین به این نکات که گفتم دقت کنید

amirzadafshar

کاربر سایت
Aug 29, 2014
53
Xbox one هم نسل ps4 هست و بازی براش میاد ولی ممکنه به هر حال این نسل تموم شده و تمرکز شرکت های روی نسل ۹ هستش

خرابی خیلی کم داره ولی به هر حال هر وسیله برقی ممکنه خراب بشه

هک تقریبا نداره xbox ولی شما میتونید ۲ تا حالت با قیمت پایین بازی کنید

۱.خرید اشتراک گیم پس

۲.ریختن بازی آفلاین که کنسول میدین بیرون براتون کل هارد پر بازی میکنن به انتخاب خودتون با قیمت حدودا ۳۰۰-۳۵۰ تومن

اگه کنسول xbox one قدیمی میخواید تهیه کنید به رجین کنسول دقت کنید چون رجین یک برق ۱۱۰ هست و نیاز به ترانس داره که دردسر داره ولی اگه رجین اروپا باشه چون ۲۲۰ هست برقش مشکلی نیست

در مورد قیمت هم توی دیوار بگردین خودتون قیمت ها میاد دستتون ولی از نظر من یکم گرونه

یه نکته دیگه که دسته xbox به مرور اشکالات ریزی که داشت برطرف شد و اگه کنسول قدیمی باشه احتمال زیاد دسته هم سری قدیم هست و ممکنه مشکل داشته باشه و حتما دسته رو چک کنید که کلید هاش سالم باشه مخصوصا LB -RB که توی سری اول ها همیشه به مشکل میخوردن
و اینکه وقتی حدود ۷-۸ سال از عمر دستگاه گذشته احتمالا آنالوگ های دسته هم خراب شدن و دقت خودشونو از دست دادن و حتما آنالوگ هارم دقیق بررسی کنید

در کل پیشنهاد میکنم کنسول نسل ۹ خرید کنید مثل series s ولی به هر دلیلی اگه قصد خرید xbox one داشتین به این نکات که گفتم دقت کنید
خیلی خیلی ممنون از لطف شما بابت کمک
اشتراک گیم پس میشه انلاین هم بازی کرد مثل وارزون اینا بعد قیمتش چقدر میافته ؟ (این روش مثل همون اکانت هکیا ظرفیت 2 ps4 یا نه 60 دلار هر بازی خریداری کنم ؟ )
خیلی دردسر داره برقش ؟
بعد ورژن دستگاه چی باشه خوبه شنیدم هک میشه و خودمون میتونیم بازی دانلود کنیم بریزیم درسته ؟
چند بخرم خوبه ؟ اخه قیمت دیگه زیر 5 میلیون نیست باز قیمت شما بگو فوقش باهاش بحث میکنم ببینم ارزش داره یا نه
همه چیشو تست میکنم و مهلت تست میگیرم
والا با این قیمت هیچی به جز این نمیشه خرید با این قیمت چیز بهتری سراغ دارید ؟ پی اس 4 الان دیگه فت سری اولش زیر 6.5 نیست
و از همه مهمتر از کجا بدونم دستگاه بن نیست و هر چی که باید تست کنم یا نرم افزاری بدونم ممنون میشم کمک کنید

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
خیلی خیلی ممنون از لطف شما بابت کمک
اشتراک گیم پس میشه انلاین هم بازی کرد مثل وارزون اینا بعد قیمتش چقدر میافته ؟ (این روش مثل همون اکانت هکیا ظرفیت 2 ps4 یا نه 60 دلار هر بازی خریداری کنم ؟ )
خیلی دردسر داره برقش ؟
بعد ورژن دستگاه چی باشه خوبه شنیدم هک میشه و خودمون میتونیم بازی دانلود کنیم بریزیم درسته ؟
چند بخرم خوبه ؟ اخه قیمت دیگه زیر 5 میلیون نیست باز قیمت شما بگو فوقش باهاش بحث میکنم ببینم ارزش داره یا نه
همه چیشو تست میکنم و مهلت تست میگیرم
والا با این قیمت هیچی به جز این نمیشه خرید با این قیمت چیز بهتری سراغ دارید ؟ پی اس 4 الان دیگه فت سری اولش زیر 6.5 نیست
و از همه مهمتر از کجا بدونم دستگاه بن نیست و هر چی که باید تست کنم یا نرم افزاری بدونم ممنون میشم کمک کنید

وارزون که مجانی هست و نیازی به گیم پس نداره ولی در کل بله با گیم پس میتونید آنلاین هم بازی کنید و هر ماه کلی بازی جدید هم اضافه میشه

اکانت های آماده میتونید بخرید که از یک ماه داره تا حدود ۱۵ ماه

قیمت هم میتونید سرچ کنید توی سایت ها ببینید ولی مثلا میتونید اکانت یک ساله ظرفیت home بخرید حدود ۵۵۰ تومن

یک ماهه هم از ۶۰-۷۰ تومن هست ولی ممکنه مایکروسافت تخفیف بزنه و ارزون تر هم بشه خرید

خیلی دردسر نداره ولی به هر حال یه ترانس همیشه باید وصل کنید اگه رجین یک باشه کنسول

رجین دستگاه هیچ فرقی نمیکنه و کنسول xbox هم تا حالا هک نشده

گیم پس و بازی آفلاین هم روی همه کنسول ها کار میکنه

قیمت من نظر خاصی نمیتونم بدم و خودتون ببینید ارزش داره خرید کنید

اگه تهران هستین دیوار بگردین و عجله نکنید ممکنه مورد خوش قیمت پیدا کنید

با دستگاه آنلاین بشید و اکانت خودتون وارد کنید اگه بن باشه نمیتونید آنلاین بشید با کنسول
(البته برای لاگین شدن باید DNS بزنید)

چون دستگاه قدیمی هست حتما دسته رو خوب تست کنید و چند تا بازی هم بریزید و تست بگیرید

• Like
Reactions: amirzadafshar

amirzadafshar

کاربر سایت
Aug 29, 2014
53
وارزون که مجانی هست و نیازی به گیم پس نداره ولی در کل بله با گیم پس میتونید آنلاین هم بازی کنید و هر ماه کلی بازی جدید هم اضافه میشه

اکانت های آماده میتونید بخرید که از یک ماه داره تا حدود ۱۵ ماه

قیمت هم میتونید سرچ کنید توی سایت ها ببینید ولی مثلا میتونید اکانت یک ساله ظرفیت home بخرید حدود ۵۵۰ تومن

یک ماهه هم از ۶۰-۷۰ تومن هست ولی ممکنه مایکروسافت تخفیف بزنه و ارزون تر هم بشه خرید

خیلی دردسر نداره ولی به هر حال یه ترانس همیشه باید وصل کنید اگه رجین یک باشه کنسول

رجین دستگاه هیچ فرقی نمیکنه و کنسول xbox هم تا حالا هک نشده

گیم پس و بازی آفلاین هم روی همه کنسول ها کار میکنه

قیمت من نظر خاصی نمیتونم بدم و خودتون ببینید ارزش داره خرید کنید

اگه تهران هستین دیوار بگردین و عجله نکنید ممکنه مورد خوش قیمت پیدا کنید

با دستگاه آنلاین بشید و اکانت خودتون وارد کنید اگه بن باشه نمیتونید آنلاین بشید با کنسول
(البته برای لاگین شدن باید DNS بزنید)

چون دستگاه قدیمی هست حتما دسته رو خوب تست کنید و چند تا بازی هم بریزید و تست بگیرید
ممنون از لطفتون
تقریبا به تمام سوالام رسیدم (مورد دیگه ای ژیش اومد حتما میپرسم)
2 تا سوال مونده که اینا هم بدونم عالی میشه
1: ps4 مثلا یه اکانت ظرفیت 2 میگرفتی حالا 5 تا بازی خفن داشت که هم میشد افلاین بازی کرد هم انلاین حالا حدود 6 ماه قیمتش هم میشد مثال 300 هزار ایکس باکس نداره همچین چیزی ؟
2: چه موقع و چجوری ایکس یاکس بن میشه ؟ بنش هم مثل ps4 که بن بشه دیگه هیچ جوره بازی بالا نمیاد یا بن بشه میشه افلاین بازی ریخت و بازی کرد ؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
ممنون از لطفتون
تقریبا به تمام سوالام رسیدم (مورد دیگه ای ژیش اومد حتما میپرسم)
2 تا سوال مونده که اینا هم بدونم عالی میشه
1: ps4 مثلا یه اکانت ظرفیت 2 میگرفتی حالا 5 تا بازی خفن داشت که هم میشد افلاین بازی کرد هم انلاین حالا حدود 6 ماه قیمتش هم میشد مثال 300 هزار ایکس باکس نداره همچین چیزی ؟
2: چه موقع و چجوری ایکس یاکس بن میشه ؟ بنش هم مثل ps4 که بن بشه دیگه هیچ جوره بازی بالا نمیاد یا بن بشه میشه افلاین بازی ریخت و بازی کرد ؟

۱.اکانت هکی ایکس باکس نداره تا جایی که میدونم ولی یه سری کانال ها اکانت بازی اجاره میدن که شاید به کار شما بیاد ولی تا وقتی گیم پس دارید مطمئن باشید کمبود بازی حس نخواهید کرد مخصوصا که نسل ۸ کنسول xbox نداشتین

۲.خیلی به ندرت پیش میاد xbox بن بشه و نهایت اکانت اگه غیر قانونی باشه غیر فعال میشه

اگر هم کنسول بن بشه معمولا مدت زمان داره و مثلا بعد یک ماه از بن خارج میشه

شما نگران بن کنسول نباشید و قانونی استفاده کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد

• Like

amirzadafshar

کاربر سایت
Aug 29, 2014
53
۱.اکانت هکی ایکس باکس نداره تا جایی که میدونم ولی یه سری کانال ها اکانت بازی اجاره میدن که شاید به کار شما بیاد ولی تا وقتی گیم پس دارید مطمئن باشید کمبود بازی حس نخواهید کرد مخصوصا که نسل ۸ کنسول xbox نداشتین

۲.خیلی به ندرت پیش میاد xbox بن بشه و نهایت اکانت اگه غیر قانونی باشه غیر فعال میشه

اگر هم کنسول بن بشه معمولا مدت زمان داره و مثلا بعد یک ماه از بن خارج میشه

شما نگران بن کنسول نباشید و قانونی استفاده کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد
سپاس از لطف شما
یه سوال الان xbox one و ps4 میشن نسل 8 درسته ؟
ps5 و xbox one s به بعد هم نسل 9 ؟
اگه اینجوری باشه پس one s حالا حالا براش بازی میاد درسته ؟
چقدر سخته :)

amirzadafshar

کاربر سایت
Aug 29, 2014
53
در کل تا 5 میلیون با بازی چی پیشنهاد میدید بخرم خیلی گیج شدم
تا حالا xbox نداشتم به جز 360 هیچی نمیدونم
الان یه جا خوندم تا کینکت ایکس باکس وان نباشه نمیشه بازی کرد !

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
بله xbox one - one s - one x - ps4- ps4 pro همشون نسل ۸ هستن

نسل ۹ هم میشه xbox series - ps5

برای نسل ۸ بازی میاد ولی کیفیت خوبی نخواهد داشت چون تمرکز اصلی روی بازی های نسل ۹ هست

با ۵ تومن گزینه زیادی ندارید و همون xbox one میتونید تهیه کنید

کینکت فقط واسه بازی های خاص خودش لازمه که تعدادش هم خیلی کمه و در غیر این صورت نیازی به کینکت ندارید و پیشنهاد میکنم اصلا سمت کینکت هم نرید چون هم بازی براش پیدت نمیشه و هم اینکه فوق العاده بد فروشه و روی دستتون میمونه

• Like

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
ایکس وان دیگه خریدش منطقی نیست تحت هیچ شرایطی حتی اگر بحث دیسک فیزیکی رو مطرح کنیم . اختلاف قیمت سریز اس با وان چیز آنچنانی هم نیست . ایکس باکس سریز اس بهترین کنسول نسل از لحاظ قیمت است . درسته 500 گیگ اینترنال استورج داره و درایو نداه ولی در عوض توان سخت افزاری بالا داره راحت میشه درایوش رو افزایش داد و از طرفی اکثر دوستان اکانت هوم و سوییچ یا افلاین هکی میریزن که اون هم همش دیجیتالی است . الان با توجه به قیمت ها خریدسریز اس بسیار عاقلانه تر است از وان -

• Like

amirzadafshar

کاربر سایت
Aug 29, 2014
53
بله xbox one - one s - one x - ps4- ps4 pro همشون نسل ۸ هستن

نسل ۹ هم میشه xbox series - ps5

برای نسل ۸ بازی میاد ولی کیفیت خوبی نخواهد داشت چون تمرکز اصلی روی بازی های نسل ۹ هست

با ۵ تومن گزینه زیادی ندارید و همون xbox one میتونید تهیه کنید

کینکت فقط واسه بازی های خاص خودش لازمه که تعدادش هم خیلی کمه و در غیر این صورت نیازی به کینکت ندارید و پیشنهاد میکنم اصلا سمت کینکت هم نرید چون هم بازی براش پیدت نمیشه و هم اینکه فوق العاده بد فروشه و روی دستتون میمونه
ممنونم
برا سرگرمی میخوام ولی میخوام حداقل تا 1 سال آینده براش بازی بیاد حداقل
نه کینکت که اصلا بدردم نمیخوره

amirzadafshar

کاربر سایت
Aug 29, 2014
53
ایکس وان دیگه خریدش منطقی نیست تحت هیچ شرایطی حتی اگر بحث دیسک فیزیکی رو مطرح کنیم . اختلاف قیمت سریز اس با وان چیز آنچنانی هم نیست . ایکس باکس سریز اس بهترین کنسول نسل از لحاظ قیمت است . درسته 500 گیگ اینترنال استورج داره و درایو نداه ولی در عوض توان سخت افزاری بالا داره راحت میشه درایوش رو افزایش داد و از طرفی اکثر دوستان اکانت هوم و سوییچ یا افلاین هکی میریزن که اون هم همش دیجیتالی است . الان با توجه به قیمت ها خریدسریز اس بسیار عاقلانه تر است از وان -
سریز اس میشه همون وان اس ؟
ای خدا چه وضعشه
با 5500 میشه یه وان اس 1 ترا خرید ؟ این گزینه بهتر نیست
اینجوری که بوش میاد باید منصرف بشم از خرید کنسول کلا سطح وضعیت مملکت

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
سریز اس میشه همون وان اس ؟
ای خدا چه وضعشه
با 5500 میشه یه وان اس 1 ترا خرید ؟ این گزینه بهتر نیست
اینجوری که بوش میاد باید منصرف بشم از خرید کنسول کلا سطح وضعیت مملکت
نه نه سریز اس کنسول نسل جدید است وان اس قدیمی است رفرش ایکس باکس وان 13 سال پیش است اصلا شما ایکس باکس one فراموش کن دیگه -xbox one نه
xbox series الان نسل جدید است / سریز اس الان 9 تومان گیر میاد . اگر بجوری البته بیشتر طرف های 10 تومن است ولی کلا خرید کنسول نسل قدیم دیگه وقتی نسل جدید امده منطقی نیست حتی اگر بحث قیمت رو پیش بکشیم بازم کنسول نسل جدید تازه امده مدرن است پیشتبانی طولانی تری داره و توان اجرای بازیهای نسل بعدی رو داره.

• Like

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوست عزیز اگه بتونی افزایش بودجه بدی خرید series s/x بهترین گزینه هست ولی اگه بودجه در حد همون ۵ تومن هست خیلی انتخابی جز xbox one یا one s باقی نمیمونه

Xbox one هم ۷-۸ سال پیش هست و اگه قصد خرید داشتین دقت کنید سالم باشه و ترجیحا رجین یک ( آمریکا ) نباشه چون برق ۱۱۰ هست و نیاز به ترانس داره

به نظر من خرید کنسول نسل ۸ بهتر از نخریدن هست چون به هر حال هر زمان تونستین ارتقا میدین و به قدری بازی xbox one داره که احساس کمبود بازی نکنید

• Like

amirzadafshar

کاربر سایت
Aug 29, 2014
53
نه نه سریز اس کنسول نسل جدید است وان اس قدیمی است رفرش ایکس باکس وان 13 سال پیش است اصلا شما ایکس باکس one فراموش کن دیگه -xbox one نه
xbox series الان نسل جدید است / سریز اس الان 9 تومان گیر میاد . اگر بجوری البته بیشتر طرف های 10 تومن است ولی کلا خرید کنسول نسل قدیم دیگه وقتی نسل جدید امده منطقی نیست حتی اگر بحث قیمت رو پیش بکشیم بازم کنسول نسل جدید تازه امده مدرن است پیشتبانی طولانی تری داره و توان اجرای بازیهای نسل بعدی رو داره.
خیلی ممنونم از راهنمایی شما والا بودجه م اصلا نمیرسه به اون قیمت
یه سال هم پشتیبانی بشه بسته
دوست عزیز اگه بتونی افزایش بودجه بدی خرید series s/x بهترین گزینه هست ولی اگه بودجه در حد همون ۵ تومن هست خیلی انتخابی جز xbox one یا one s باقی نمیمونه

Xbox one هم ۷-۸ سال پیش هست و اگه قصد خرید داشتین دقت کنید سالم باشه و ترجیحا رجین یک ( آمریکا ) نباشه چون برق ۱۱۰ هست و نیاز به ترانس داره

به نظر من خرید کنسول نسل ۸ بهتر از نخریدن هست چون به هر حال هر زمان تونستین ارتقا میدین و به قدری بازی xbox one داره که احساس کمبود بازی نکنید
بله ولی بودجه م حتی به وان اس هم نمیرسه دیگه چه به ...
راستی دسته های ایکس باکس 360 باتری قلمی خور بود :)) دسته این وان و وان اس ها به چه صورته ؟
وان اس که برا 2016 ولی وان برا 2013 راستی اینا هم باید مثل پی اس 4 خمیر سیلیکونش عوض کنیم فشار میاره ؟
در کل 1 سال پشتیبانی دارن چه وان چه وان اس ؟
وان اس دیجیتالی بگیرم اوکیه ؟ چون دیسک که نمیشه خرید با این وضعیت مملکت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر