شایعه کمپانی گوگل درحال ساخت دو کنسول جدید است

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
photo_2019-03-10_19-00-06.jpg
بر اساس گزارشات اینسایدرها و اسناد منتشر شده از ثبت اختراعات مختلف و با توجه به تصاویری که طی 24 ساعت گذشته از کنترلر کنسول آینده کمپانی گوگل منتشر شده، ظاهراً این شرکت نه تنها مشغول ساخت یک کنسول مخصوص استریم است، بلکه درحال توسعه کنسولی عادی برای رقابت در بازار سونی، نینتندو و مایکروسافت نیز هست. کنسول گوگل با اسم رمز Metallurgy شناخته می‌شود و کمپانی قصد دارد عناوینی را از بین IPهای مطرح صنعت بازی، به صورت انحصاری برای آن منتشر کند. [مالکیت عناوین خاصی را برای کنسول خود به دست آورد] ظاهراً این کنسول به نحوی طراحی شده تا سازندگان به سادگی بتوانند بازی‌های خود را برای نسخه استریم نیز پورت کنند. [منظور این است که گوگل کاری می‌کند تا سازندگان با چالش‌های برنامه نویسی مواجه نشوند]​

Capture2-1.jpg

تصویر به دست آمده از رابط کاربری این کنسول
با توجه به اطلاعات، دستگاه مخصوص استریم پیش از کنسول رسمی وارد بازار خواهد شد. اما نکته جالب توجه این است که گوگل قصد دارد همانند سونی و مایکروسافت، 2 مدل کنسول نرمال و قدرتمند را تولید کند. مدل اول «استیل» نامیده می‌شود که علاوه‌بر هزینه تولید کمی که دارد، قیمت آن برای خریداران نیز کاملاً مقرون به صرفه خواهد بود. مدل دوم «تیتانیوم» نام دارد و همانند Xbox One X از قدرت بالاتری بهره می‌برد. در حال حاضر، این طور به نظر می‌رسد که سه کمپانی «یوبی‌سافت»، «سگا» و استودیو‌های فرست پارتی خود گوگل از این کنسول پشتیبانی می‌کنند. طبق شایعات، رونمایی از این سخت افزار جدید در جریان GDC 2019 صورت می‌گیرد.​
شایعه: کمپانی گوگل درحال ساخت دو کنسول جدید است - بازی سنتر

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
آقا این تروله :D
جیمیل 2 لول

از اونجا که نینتدو یه مدته رقابت درون نسلی رو ول کرده از رقیب سوم یجورایی استقبال میشه هم نمیشه
یعنی نکته مثبت اینکه رقابت سر کیفیت و خدمات رسانی همش به نفعه گیمرا میشه، مثال میزنم: چی میشه اگه گوگل بیاد بگه واسه آنلاین زدن گیم نیازی به خرید اشتراک نیست، اونوقت سونی و مایکرو شاید مجبور شن کوتاه بیان.
طرف بد قضیه هم امکان انحصاری کردن عناوین مالتی پلتفرمی هستش.
در کل باید دید هدف و عملکرد گوگل چجوری میشه.
من که امیدوارم گوگل واقعا رو رقبا تاثیر داشته باشه
اگه باعث بشه سونی نسل بعد دست از دزدی برداره و یه کنترلر با کیفیت بده ساپورت موس کیبورد بزاره و اون سرویس دهی اشغالش درست کنه من که راضیم

Mostafa CJ

کاربر سایت
Jun 2, 2014
1,090
من که امیدوارم گوگل واقعا رو رقبا تاثیر داشته باشه
اگه باعث بشه سونی نسل بعد دست از دزدی برداره و یه کنترلر با کیفیت بده ساپورت موس کیبورد بزاره و اون سرویس دهی اشغالش درست کنه من که راضیم
والا در مورد کنترلر من تقریبا از اوایل نسل یدونه کنترلر رو دارم هنوزم مثل روز اول کار میکنه و خیلی خوب شارژ نگه میداره. در مورد سرویس پلاس و اینا هم بیشتر مشکل داخلی قیمت ارز و سرعت و پینگ نت هستش.

• Like
Reactions: kimsungbabak

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اون تریلر دیدن یوتوب از بازی و تجربه کردنش درسته هیجان انگیزه ولی شما اگه نت درست درمون داشته باشی میتونی توpsnبا استفاده از Share playهر بازی که فرنداتون دارن بازی کنید

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
اون تریلر دیدن یوتوب از بازی و تجربه کردنش درسته هیجان انگیزه ولی شما اگه نت درست درمون داشته باشی میتونی توpsnبا استفاده از Share playهر بازی که فرنداتون دارن بازی کنید
میشه یه توضیح در مورد share play بدی؟ فقط تو ps قابل استفاده هست یا تو pc هم شدنی هست؟

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
والا در مورد کنترلر من تقریبا از اوایل نسل یدونه کنترلر رو دارم هنوزم مثل روز اول کار میکنه و خیلی خوب شارژ نگه میداره. در مورد سرویس پلاس و اینا هم بیشتر مشکل داخلی قیمت ارز و سرعت و پینگ نت هستش.
حالا نمیدونم شما چی و چجوری باهاش بازی میکنید که کنترلرتون هنوز سالمه ولی کنترلر سونی جنسش مفت نمی ارزه و مشخصه از عمد اینجوری ساختن که کنترلر خراب شه که دوباره غالب کنه به ملت من تا الان 3تا کنترلر عوض کردم
در مورد سرویس دهی من کاری با نت یا نت ایران ندارم سرویس دهی سونی نسبت به رقبا نه تنها چیزی نداره بلکه دزدی هم هست الان سرویس ps now خوبه؟ تازه داره خوب میشه ولی نه در اون حدی که بتونه حتی با مایکرو رقابت کنه الان اول هست درسته ولی اینجوری نتیجه برعکس میشه....... قیمت پلاسش(برای خارج) عادلانه هست؟ نه چون سرویس دهیشون اشغاله و سرورای سونی ر.ده

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
بر عکس شما من و یکی از دوستانم هر دوتامون مشکل یکسانی با کنترلر سونی پیدا کردیم L2 هر دوی ما بدون دلیل کار میکنه و اعصاب نذاشته. قبول کنید کیفیت کنترلر سونی پایینه.

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
بر عکس شما من و یکی از دوستانم هر دوتامون مشکل یکسانی با کنترلر سونی پیدا کردیم L2 هر دوی ما بدون دلیل کار میکنه و اعصاب نذاشته. قبول کنید کیفیت کنترلر سونی پایینه.
از عمد هم پایینه اصلا یجور ساختن خراب شه که شما بری یکی دیگه بخری.......

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
این راهی که گوگل داره میره مدت هاست مایکروسافت داره روش مانور میده. از طرفی نیاز به یه اینترنت پرقدرت عملا قشر خاصی از گیمر ها رو هدف قرار داده که اکثریت هم نیستن. درکل خوبه این راهی که گوگل داره میره فعلا توی این صنعت بیشتر شبیه ایده و ارزوست و ببینیم چی میشه است!
خیلی دوست دارم ببینم استدیو فرست پارتی با حضور جید ریموند قراره چی بسازن!

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من اینم درست متوجه نشدم اینا سیستم سخت افزار چی هستند؟ مگه کنسول فیزیکی قراره بده که میگه قدرت پردازندش انقدر ترافلابس و ایناس
منم‌ برام سواله اگه این سرویس چیزی مثلا شبیه ps now هست پس اینا چیه

• Like
Reactions: Adidas95

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
میشه یه توضیح در مورد share play بدی؟ فقط تو ps قابل استفاده هست یا تو pc هم شدنی هست؟
Pcرو نمیدونم ولی تو Psn باید سرعت دانلود و آپلود ن بالای 2 باشه 2 مگ واقعی منظورمه بعد با دوستتون میرید تو پارتی اونی که میزبانه Share play و توی پارتی میزنه اون یکی جوین میکنه و بازی میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر