کلیه مباحث مربوط به LT-MAX feature in LT+ 2.0

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
سلام دوستان خوب می ببینم مدیران عزیز پاکسازی خوبی انجام دادند و ازشون تشکر می کنم بابت کار خوبشون.
اینم لینک ایمیج بازیهای جدید با فرمتXGD3 و راهنمای رایت آن توسط نرم افزار ImgBurn v2.5.5.0 صرفاً فقط جهت اطلاع و آشنایی با موضوع آموزشی.
www.xbox360iso.com/showpost.php?p=2342004&postcount=1
اینم آخرین آپدیت سایت
http://c4evaspeaks.com/
[2011-10-02 08:51AM UTC] #c4e <c4eva> LT 2.0 supports 8.7Gb DVD +R DL backups
[2011-10-02 11:02AM UTC] #fw <c4eva> the sky is falling as well
icon_smile.gif

[2011-10-02 11:09AM UTC] #fw <c4eva> slim LT 2.0 0272 completed and testing fine so far
icon_smile.gif

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
مثله اینکه زده به سرشون
تا 5 دقیقه پیش 0225 in testing بود و 9504 و بقیه اسلیم ها این پروگرس بودن
الان 0225 دوباره این پروگرس شد 9504 این تستینگ:-/

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
مثله اینکه زده به سرشون
تا 5 دقیقه پیش 0225 in testing بود و 9504 و بقیه اسلیم ها این پروگرس بودن
الان 0225 دوباره این پروگرس شد 9504 این تستینگ:-/
سلام سایتش لحظه به لحظه داره آپدیت میشه امیدوارم تا لحظاتی دیگه بجای IN TESTING بزنه RELEASED :d

godblaster

کاربر سایت
Apr 20, 2011
44
به نظر من اینا lt 2 رو کامل کردن و حتی تستاشونم انجام دادن و اما واسه این که بگن ما برنامه ریزی مون شاخه هی دارن انواع کنسولارو از حالت in progress به in testing تغییر میدن واخر هفتم همون جوری که قبلا گفتن lt2 رو واسه فت بیرون میدن و بعد یکی دو هفته هم واسه سلیم
البته این نظرمه ها .شایدم غلط باشه

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
به نظر من اینا lt 2 رو کامل کردن و حتی تستاشونم انجام دادن و اما واسه این که بگن ما برنامه ریزی مون شاخه هی دارن انواع کنسولارو از حالت in progress به in testing تغییر میدن واخر هفتم همون جوری که قبلا گفتن lt2 رو واسه فت بیرون میدن و بعد یکی دو هفته هم واسه سلیم
البته این نظرمه ها .شایدم غلط باشه
البته که برنامه ریزیشون شاخ هست ولی این انتظار گذاشتنشون خیلی آزار دهنده است ولی بطور قطع توی این یکی دو روزه خبری خواهد شد.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام سایتش لحظه به لحظه داره آپدیت میشه امیدوارم تا لحظاتی دیگه بجای IN TESTING بزنه RELEASED:d

فکر کنم اشتباهی اون 0225 رو این تستینگ کرده بودن و از اول هم همون 9504 بوده
چون تو پستی هم که داده بود همون 9504 رو بهش اشاره کرده بود

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
خب چرا تعجب میکنید!!! تست میکنن،ایراد ها رو پیدا میکنن... درستش میکننن و دوباره تست میکنن....تاااااا ریلیز بشه. میگن داره تست میشه معنیش این نیست که کار تموم شده که. وگرنه ریلیز میکردن میرفت دیگه.

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
خب چرا تعجب میکنید!!! تست میکنن،ایراد ها رو پیدا میکنن... درستش میکننن و دوباره تست میکنن....تاااااا ریلیز بشه. میگن داره تست میشه معنیش این نیست که کار تموم شده که. وگرنه ریلیز میکردن میرفت دیگه.
سلام آقا مهدی خوش آمدی ، در مورد تست مهدی جان باید بگم دیگه داره زیادی تست میشه(فت ها) الان یک هفته درایوهای لایتون و بینکو زیز تست هستند بهتر است دیگه الان ریلیز بشه تا برای اسلیم ها هم آماده بشه ولی اینجوری که از شواهد پیداست عرضه فریمور همه درایوها بصورت همزمان است و این امر دوستان رو کلافه کرده، از اینکه به اینجا سر زدید ممنون.
دوستان بازی Gears Of War رو هم دانلود کردم و فقط منتظر ریلیز فریمور هستیم لینک iso بازی پیوست امضاءام هست اگر کسی لینک مستقیم شو خواستم pm بده تا فردا براش بفرستم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر