کلیه مباحث مربوط به LT-MAX feature in LT+ 2.0

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
اینطوری که تو صحبتهایه امروزه c4eva میشه دید
مثله اینکه گفته اول برای فت ها میاد و بعد اسلیم ها
همون حرفی که ما زدیم و چند تا از دوستان مخالفت کردن:d
ممنون دوست خوبم البته که اسلیم بدلیل وجود چیپ لوک بیشتر باید روش کار کرد ولی اونهم خیلی دیر نمیشه.

آخرین ویرایش:

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
خوب مثل اینکه کار بر روی فرمور LT2 تمام هست و کم کم این فرمور (آماده عرضه شدن هست)اما مشکلی که با خوندن در سایت C4 و بقیه سایتهای خارجی متوجه شدم (نمیدونم صحت داره یا نه)مشکل رایت همچنان وجود داره و با توجه به حتی آماده شده فرمور LT 2 اما کماکان باید منتظر بود که رایت با یک نرم افزار خاص عرضه بشه !اکثر درایو ها هم فرمور LT 2 در سایت C4 رفتن برای تست !

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
خوب مثل اینکه کار بر روی فرمور LT2 تمام هست و کم کم این فرمور (آماده عرضه شدن هست)اما مشکلی که با خوندن در سایت C4 و بقیه سایتهای خارجی متوجه شدم (نمیدونم صحت داره یا نه)مشکل رایت همچنان وجود داره و با توجه به حتی آماده شده فرمور LT 2 اما کماکان باید منتظر بود که رایت با یک نرم افزار خاص عرضه بشه !اکثر درایو ها هم فرمور LT 2 در سایت C4 رفتن برای تست !

منظورت از رایت چی بود؟
اگر رایته بازی رو DVD9 رو میگی که مشکلی نیست و اگر اون فیلمه تسته GeoW و درایور و وار همر رو دیده باشی
متوجه میشی که اون ها رایت شده بودن
اکثره درایوها هم نرفتن برای تست فقط بنکیو و لایت آن در کنسولهایه فت رفتن برا تست

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
بنظرم کل مشکل رایت کردن بوده اگر اشتباه نکنم فریمور lt+1.91 توانایی اجرای بازیهای اورجینال با این فرمت را دارد پس بی شک مشکل روی رایت بود که این مشکل حل شده البته این نظر شخصی بنده است.

آخرین ویرایش:

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
بچه ها به نظرتون گیرز رو اوریج خورش کنم یا صبر کنم lt 2 بیاد؟
چقدر باید منتظر باشم تا کپی بیاد؟
اگه صبر کنی بدون که ضرر نمی کنی، احتمال خیلی زیاد تا دو سه روز آینده فریمور ریلیز میشه (احتمالاً)
این لینکم قرار میدم تا ببینید چقدر عرضه فریمور نزدیکه
:d
http://www.xbox360iso.com/showpost.php?p=3075916&postcount=1

آخرین ویرایش:

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
از بس صبر کردم دارم از دوری گیرز 3 دیوونه میشم.:((
خدا کنه زود بیاد..:x
راستی این لینکت فقط مال اعضا هست...متنو نمیاره

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بنظرم کل مشکل رایت کردن بوده اگر اشتباه نکنم فریمور lt+1.91 توانایی اجرای بازیهای اورجینال با این فرمت را دارد پس بی شک مشکل روی رایت بود که این مشکل حل شده البته این نظر شخصی بنده است.

مشگل رایت که حل شده
خوده c4 هم این و گفته
الان فقط LT2.0 باید کارش تموم بشه که اونم به زودی تو یک پکیج
همراه با نرم افزاره رایت و ... میاد
البته اول برایه فت و بعد از اون برای اسلیم ها:(

hosein_center

کاربر سایت
Dec 7, 2008
83
نام
حسین
یک سر به این بزنین

---------- نوشته در 12:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:44 AM ارسال شده بود ----------

برای دوستانی که نمی دونن ltmaxفارسی بلدند

آخرین ویرایش:

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
http://www.dbazinews.com/?p=8820 یک سر به این بزنین

---------- نوشته در 12:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:44 AM ارسال شده بود ----------

برای دوستانی که نمی دونن ltmaxفارسی بلدند
دوست عزیز فکر کنم ما داریم اینجا فارسی جواب سوالات رو می دهیم در ضمن این آدرس رو پاک کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر